Objavio Branislav Popović 13/10/2016 - 22:07

Borisov i Jovanovic srusli Atinu, Ekonomac u Elitnoj rundi

Ekonomac je nakon ubedljive pobede protiv Nacionala iz Zagreba, slavio i protiv Atine rezultatom 5:2. Ovom pobedom kragujevcani su obezbedili plasman u elitnu rundu Futsal kupa.

Ekonomac je u vodjstvo dosao vec u 5. minutu golom Jovanovica, tri minuta kasnije Atina dolazi do 1:1, a strelac je bio Papadopulos. U 13. minutu prvog dela igre gosti stizu do preokreta pogodkom Trianitisa, ali ubrzo Ramic na asistenciju Borisova postize gol za 2:2. U poslednjim sekundama prvog poluvremena Borisov postize svoj prvi gol za novo vodjstvo Ekonomca.

U nastavku igre Ekonomac je dominirao, vec u prvom nastavku drugi gol na mecu postize Jovanovic i duplira prednost kragujevcana, a pobedu je potvrdio najbolji igrac ovog meca Borisov dva minuta pre kraja meca.

U poslednjoj utakmici u grupi Ekonomac u subotu (20.30, hala Jezero) igra protiv Lidselmasa iz Belorusije, koji je danas porazen od Nacionala sa 1:0. Od 18 casova istog dana sastaju se Atina i Nacional.