Objavio Bojan Đokić 02/08/2018 - 21:47

Bledi Partizan u trećem kolu

Fudbaleri Partizana plasirali su se u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evropa, pošto su eliminisali litvanski Trakaj.

Izabranici Miroslava Đukića su još jednom potvrdili da nisu u dobroj formi, ali su na suvi kvalitet prošli u narednu fazu.

Partizan je u revanšu u gostima igrao nerešeno 1:1, a prošao je dalje zahvaljujući pobedi od 1:0 u prvoj utakmici pre nedelju dana u Beogradu.

Trakaj je vodio u Viljnusu od devetog minuta golom Jevgenija Osipova, a izjednačenje Partizanu u nadoknadi poluvremena doneo je Nemanja Miletić.

Partizan je od 53. minuta imao igrača manje zbog drugog žutog kartona i isključenja Sejdube Sume, ali je izdržao i prošao u narednu fazu.

Naredni rival crno-belih biće danski Nordsjeland koji je u gostima savladao švedski AIK sa 1:0 (prvi meč 1:0), a crno – beli će biti gosti u prvom duelu, narednog četvrtka.