Objavio dragan.paleznica 23/03/2014 - 20:31

Kompletni rezultati nižih liga

SRPSKA LIGA VOJVODINA – Rezultati 17. kola

SUBOTA
JEDINSTVO ( NOVI BEČEJ ) – RADNIČKI ( SREMSKA MITROVICA ) 3:1
OFK BAČKA – ČSK PIVARA 0:0
BANAT – DINAMO ( PANČEVO ) 0:0
SLOGA ( TEMERIN ) – BAČKA 1901 2:0
RADNIČKI ( ŠID ) – TEKSTILAC ( ODžACI ) 0:1
NEDELjA
SENTA – RADNIČKI ( NOVA PAZOVA ) 2:0
DUNAV ( STARI BANOVCI ) – RADNIČKI ( SOMBOR ) 3:1
PALIĆ – NOVI SAD 2:0

SRPSKA LIGA BEOGRAD – REZULTATI 17. KOLA
SUBOTA
DORĆOL – LOKOMOTIVA 2:0
MLADENOVAC – ZEMUN 1:0
NEDELjA
BUDUĆNOST ( DOBANOVCI ) – ŽELEZNIK LASTA 2:1
BASK – SREM ) JAKOVO ) 0:0
ŠUMADIJA ( JAGNjILO ) – TURBINA 2:1
RADNIČKI ( OBRENOVAC ) – IM RAKOVICA 4:1
KOLUBARA – HAJDUK 1:2
SOPOT – ŽARKOVO 1:1

SRPSKA LIGA ZAPAD – REZULTATI 17. KOLA
SUBOTA
MLADI RADNIK ( POŽAREVAC ) – BANE 0:0
GFK JASENICA 1911 – ŠAPINE 0:2
NEDELjA
ŽELEZNIČAR ( LAJKOVAC ) – RUDAR ( KOSTOLAC ) 1:1
POBEDA BELOŠEVAC – PARTIZAN ( BUMBAREVO BRDO ) 4:2
POLET ( LjUBIĆ ) – SLOBODA ( ČAČAK ) 2:1
MAČVA – LOZNICA 0:0
KRUŠIK – ŠUMADIJA ( ARANĐELOVAC ) 1:1
SELjAK ( MIHAJLOVAC ) – JOŠANICA ( NOVI PAZAR ) 1:1

SRPSKA LIGA ISTOK – REZULTATI 17. KOLA
SUBOTA
SLOGA ( DESPOTOVAC ) – TIMOČANIN ( KNjAŽEVAC ) 3:1
ĐERDAP ( KLADOVO ) – MORAVAC ( PREDEJANE ) 2:1
RADNIČKI ( SVILAJNAC ) – ŽITORAĐA 1:0
NEDELjA
SINĐELIĆ ( NIŠ ) – JEDINSTVO ( PARAĆIN ) 2:1
CAR KONSTANTIN – TABANE TRGOVAČKI 2:1
MORAVAC ORION ( MRŠTANE ) – DUBOČICA 4:0
KOPAONIK – TRSTENIK PPT 2:1
RADNIČKI ( PIROT ) – HAJDUK VELjKO 3:0

VOJVOĐANSKA LIGA ZAPAD – REZULTATI 17. KOLA
SUBOTA
POLET ( SIVAC )- GRANIČAR ( ADAŠEVCI ) 2:1
SLOGA ( ERDEVIK ) – JEDINSTVO ( STARA PAZOVA ) 1:0
CRVENA ZVEZDA ( NOVI SAD ) – JUGOVIĆ ( KAĆ ) 1:2
SRBOBRAN – HAJDUK ( BEŠKA ) 3:1
CEMENT ( BEOČIN ) – INDEKS ( NOVI SAD ) 2:1
OMLADINAC ( NOVI BANOVCI ) – PIK PRIGREVICA 2:1
NEDELjA
BORAC ( NOVI SAD ) – VRBAS 2:2
SLOBODNA EKIPA JE MLADOST IZ BAČKOG JARKA

VOJVOĐANSKA LIGA ISTOK – REZULTATI 17. KOLA
SUBOTA
VRŠAC JUNAJTED – BILEĆANIN ( SEČANj ) 2:0
KOZARA ( BANATSKO VELIKO SELO ) – TSC ( BAČKA TOPOLA ) 0:1
JEDINSTVO( BANATSKO KARAĐORĐEVO ) –BUDUĆNOST ( SRPSKA CRNjA ) 2:0
RADNIČKI ( KOVIN ) – VRŠAC 0:2
NEDELjA
CRVENA ZVEZDA ( RUSKO SELO ) – PROLETER ( BANATSKI KARLOVAC ) 3:0
BORAC ( STARČEVO ) – KIKINDA 4:0
TISA ( ADORJAN ) – BORAC ( SAKULE ) 5:0
BAČKA ( PAČIR ) – SLOBODA ( NOVI KOZARCI ) 2:0

BEOGRADSKA ZONA – REZULTATI 19. KOLA
SUBOTA
GSP POLET – CRVENA ZVEZDA ( MALI MOKRI LUG ) 1:0
PALILULAC – BAĆEVAC 0:1
IMT – KOVAČEVAC 4:0
NEDELjA
RESNIK – BALKAN MIRIJEVO 2:1
VRČIN – LEPUŠNICA 0:0
SREMČICA – RADNIČKI ( NOVI BEOGRAD ) 4:2
POSAVAC TIŠMA – GRAFIČAR – UTAKMICA NIJE ODIGRANA
PKB – ŽELEZNIČAR 1:2
ZVEZDARA – RADNIČKI ( RUDOVCI ) 2:1

ZONA DUNAV – REZULTATI 17. KOLA
SUBOTA
MORAVA ( VELIKA PLANA ) – ŠUMADIJA ( TOPONICA ) 2:2
VGSK – GRUŽA 2:0
NEDELjA
ŠUMADINAC ( NATALINCI ) – OBILIĆ ( ŽIVICA ) 2:1
BORAC ( ŽABARI ) – ŽELEZNIČAR ( POŽAREVAC ) 3:1
MLADI RADNIK ( RADINAC ) – ŠUMADINAC ( BRZAN ) 1:1
ZVIŽD – NAPREDAK ( MARKOVAC ) 3:0
UDRANIK ( LOZOVIK ) – SLOGA ( BATOČINA ) 0:3
HOMOLjAC ( ŽAGUBICA ) – KARAĐORĐE ( TOPOLA ) 1:2

ZONA DRINA – REZULTATI 17. KOLA
SUBOTA
FAP – SLOGA ( BAJINA BAŠTA ) 0:1
JEDINSTVO ( VLADIMIRCI ) – POLIMLjE 2:0
RADNIČKI ( VALjEVO ) – BORAC ( ŠABAC ) 0:1
SEVOJNO – SLOGA ( POŽEGA ) 0:2
NEDELjA
BREZOVICA – RIBNICA ( MIONICA ) 1:0
MLADOST ( DONjI DOBRIĆ ) – BUDUĆNOST ( VALjEVO ) 2:1
ZLATAR – JEDINSTVO ( UB ) 1:0
RADNIČKI STOBEKS – SLOGA ( SJENICA ) 2:0

ZONA MORAVA – REZULTATI 17. KOLA
SUBOTA
SLOBODA ( GRBICE ) – TREPČA 2:1
RUDAR ( BALjEVAC ) – VODOJAŽA 3:0
OMLADINAC ( NOVO SELO ) – ARSENAL ( KRAGUJEVAC ) 3:2
NEDELjA
KARAĐORĐE ( RIBNICA ) – METALAC ( KRALjEVO ) 1:2
ORLOVAC – MOKRA GORA 0:0
TUTIN – SLAVIJA 1:1
TAKOVO – ŠUMADIJA 1903 ( KRAGUJEVAC ) 0:2
POLET ( TRBUŠANI ) – DRAGAČEVO 2:2

POMORAVSKO-TIMOČKA ZONA – REZULTATI 17. KOLA
SUBOTA
OZREN ( SOKO BANjA )- BOR 1:0
DUNAV ( PRAHOVO ) – MAJDANPEK 2:0
NEDELjA
RUDAR ( BOR ) – KABLOVI ( ZAJEČAR ) 3:1
TRAJAL – RTANj ( BOLjEVAC ) 1:1
LUGOMIR ( RAKITOVO ) – SFS BORAC 1:1
DRAGOCVET – REMBAS ( RESAVICA ) 5:1
BORAC ( BIVOLjE ) – RADNIČKI ( LUBNICA ) 2:1
JUHOR ( OBREŽ )- ŽUPA 3:0

NIŠKA ZONA – REZULTATI 17. KOLA
SUBOTA
LUŽNICA ( BAUŠNICA )- ZAPLANjAC ( GADžIN HAN ) 2:0
BALKANSKI ( DIMITROVGRAD ) – PUSTA REKA ( BOJNIK ) 1:1
TOPLIČANIN ( PROKUPLjE ) – BUDUĆNOST ( POPOVAC ) 2:0
SLOGA ( LESKOVAC ) – BSK ( BUJANOVAC ) 1:0
SVRLjIG – NAPREDAK ( ALEKSINAC ) 1:1
NEDELjA
RUDAR ALPOS ( ALEKSINAČKI RUDNICI ) – VLASINA 0:0
PUKOVAC – BUKOVIK ( RAŽANj ) 1:0
DINAMO ( VRANjE ) – RADAN ( LEBANE ) 1:1