Objavio Sanjin Stanic 31/08/2014 - 19:40

Kompletni rezultati nižih liga

SRPSKA LIGA VOJVODINA - REZULTATI 3. KOLA 
SUBOTA

RADNIČKI ( SOMBOR ) - RADNIČKI ( SREMSKA MITROVICA ) 1:4
TEKSTILAC ( ODžACI ) - ČSK PIVARA ( ČELAREVO ) 1:2
VRŠAC - SLOGA ( TEMERIN ) 0:2
RADNIČKI ( NOVA PAZOVA ) – CEMENT ( BEOČIN ) 1:1
BAČKA ( SUBOTICA ) - RADNIČKI ( ŠID ) 2:1
NEDELjA
DOLINA ( PADINA ) – DINAMO ( PANČEVO ) 0:1
SENTA – DUNAV ( STARI BANOVCI ) 6:0
PIK PRIGREVICA – BANAT ( ZRENjANIN ) 0:0

SRPSKA LIGA BEOGRAD - REZULTATI 3. KOLA 
SUBOTA

ZEMUN – BRODARAC ( BEOGRAD ) 2:0
IM RAKOVICA – ŽARKOVO 1:0
BASK – BUDUĆNOST ( DOBANOVCI ) 1:0
IMT ( NOVI BEOGRAD ) – RADNIČKI ( OBRENOVAC ) 1:0
NEDELjA 
HAJDUK - SOPOT 1:2
DORĆOL - GSP POLET 1:0
ŽELEZNIK LASTA - TELEOPTIK 3:2
SREM ( JAKOVO ) – TURBINA ( VREOCI ) 2:2

SRPSKA LIGA ZAPAD - REZULTATI 3. KOLA 
SUBOTA

ŠUMADIJA ( ARANĐELOVAC ) – LOZNICA 0:1
GFK JASENICA 1911 – KARAĐORĐE ( TOPOLA ) 2:1
NEDELjA 
ŽELEZNIČAR ( LAJKOVAC ) – SEMENDRIA( SMEDEREVO ) 1:0
JOŠANICA ( NOVI PAZAR ) – JEDINSTVO ( UB ) 1:1
BANE ( RAŠKA ) - POBEDA BELOŠEVAC 1:0
ŠUMADIJA ( KRAGUJEVAC ) - BUDUĆNOST KRUŠIK ( VALjEVO ) 0:1
SLOGA ( POŽEGA ) – RUDAR ( KOSTOLAC ) 2:0
POLET ( LjUBIĆ ) – ZVIŽD ( KUČEVO ) 1:0

SRPSKA LIGA ISTOK - REZULTATI 3. KOLA 
SUBOTA 

TIMOK ( ZAJEČAR ) - OZREN ( SOKO BANjA ) 3:0
ĐERDAP ( KLADOVO )- BOR 0:1
RADNIČKI ( SVILAJNAC ) - TRSTENIK PPT 0:2
TABANE – HAJDUK VELjKO ( NEGOTIN ) 2:0
NEDELjA
KOPAONIK ( KOPAONIK ) - TIMOČANIN ( KNjAŽEVAC ) 1:0
CAR KONSTANTIN ( NIŠ ) - RADNIČKI ( PIROT ) 1:0
RADAN ( LEBANE ) - SLOGA ( DESPOTOVAC ) 2:0
DINAMO ( VRANjE ) – SINĐELIĆ ( NIŠ ) 4:1

BAČKA LIGA - REZULTATI 3. KOLA 
SUBOTA 

JADRAN ( FEKETIĆ ) - SRBOBRAN 1:2
BORAC ( BAČKI GRAČAC ) – VRBAS 0:1 
NEDELjA 
POLET ( SIVAC ) – TSC ( BAČKA TOPOLA ) 0:1
TISA ( ADORJAN ) – ŽAK ( SOMBOR ) 2:0
ZADRUGAR ( SRPSKI MILETIĆ ) - PREPOROD ( NOVI ŽEDNIK ) 2:1
MLADOST ( APATIN ) - ODžACI 1:3
BAČKA ( PAČIR ) - TAVANKUT 1:0
MLADOST ( TURIJA ) - SUBOTICA 1:2

BANATSKA LIGA - REZULTATI 3. KOLA 
SUBOTA

JEDINSTVO ( BANATSKO KARAĐORĐEVO ) - RADNIČKI ( SUTJESKA ) 1:0
SLOBODA ( NOVI KOZARCI ) - RADNIČKI ( KOVIN ) 4:2
MLADOST BAMBI ( LUKIĆEVO ) - BORAC ( SAKULE ) 1:2
SLOGA ( PLANDIŠTE ) - VRŠAC JUNAJTED 1:1
PROLETER ( BANATSKI KARLOVAC ) - BORAC ( STARČEVO ) 1:0
OFK KIKINDA – KOZARA ( BANATSKO VELIKO SELO ) 1:0
NEDELjA
CRVENA ZVEZDA ( RUSKO SELO ( - JEDINSTVO ( NOVI BEČEJ ) 4:3
ŽELEZNIČAR ( PANČEVO ) - BUDUCNOST ( SRPSKA CRNjA ) 2:0

NOVOSADSKO-SREMSKA LIGA - REZULTATI 3. KOLA 
SUBOTA

OMLADINAC ( NOVI BANOVCI ) - BUDUĆNOST ( GLOŽAN ) 3:3
MLADOST ( BAČKI JARAK )- LjUKOVO 1:2
GRANIČAR SREMAC ( VOJKA ) - LSK ( LAĆARAK ) 3:0
CRVENA ZVEZDA ( NOVI SAD ) - BORAC ( NOVI SAD ) 0:0
SLOGA ( ERDEVIK ) – INDEKS ( NOVI SAD ) 1:0
KUPIONOVO – HAJDUK ( BEŠKA ) 1:1
ŽSK ( ŽABALj ) – JEDINSTVO ( STARA PAZOVA ) 2:1
NEDELjA
KABEL ( NOVI SAD ) – JUGOVIĆ ( KAĆ ) 3:0

BEOGRADSKA ZONA - REZULTATI 3. KOLA 
SVI NEDELjA

BOLEČ - LEPUŠNICA 1:3
STEPOJEVAC VAGA – LOKOMOTIVA ( ŽELEZNIK ) 5:0
VRČIN – RADNIČKI ( NOVI BEOGRAD ) 0:0
BAĆEVAC - ZVEZDARA 3:1
JEDINSTVO ( SURČIN ) - ŽELEZNIČAR 1:0
PKB ( PADINSKA SKELA ) - BALKAN MIRIJEVO 1:0
CRVENA ZVEZDA ( MALI MOKRI LUG - SREMČICA 4:1
SLOBODNA EKIPA GRAFIČAR


ZONA DUNAV - REZULTATI 3. KOLA 
SUBOTA

VGSK ( VELIKO GRADIŠTE ) – NAPREDAK ( MARKOVAC ) 1:3
NEDELjA
LEPENICA ( BADNjEVAC )- RSK ( RABROVO ) 0:2
OBILIĆ ( ŽIVICE ) - GRUŽA 1:0
ŽELEZNIČAR ( POŽAREVAC )- MIHAJLOVAC 2:2
MLADI RADNIK ( RADINAC ) – MORAVA ( VELIKA PLANA ) 2:0
ŠUMADINAC ( BRZAN ) – SLOBODA ( LIPE ) 3:1
BASARAC ( MIŠLjENOVAC )- HOMOLjAC 1:1
BORAC ( ŽABARI ) – SLOGA ( BATOČINA ) 3:2

ZONA DRINA - REZULTATI 3. KOLA 
SUBOTA

RADNIČKI ( VALjEVO ) – RAĐEVAC ( KRUPANj ) 4:1
JEDINSTVO ( VLADIMIRCI ) – FAP ( PRIBOJ NA LIMU ) 3:2
SLOGA ( BAJINA BAŠTA ) – ZADRUGAR ( LAJKOVAC ) 1:0
NEDELjA
SLOGA ( SJENICA ) - SEVOJNO 2:0
ZLATAR ( NOVA VAROŠ ) - RIBNICA ( MIONICA ) 3:2
OSEČINA - RADNIČKI STOBEKS ( KLUPCI ) 1:0
POLIMLjE ( PRIJEPOLjE )- BORAC ( ŠABAC ) 0:0
BREZOVICA – ZLATIBOR ( ČAJETINA ) 0:1

ZONA MORAVA - REZULTATI 3. KOLA 
SUBOTA

METALAC ( KRALjEVO ) – TAKOVO ( GORNjI MILANOVAC ) 2:1
RUDAR ( BALjEVAC ) – SLAVIJA ( KRAGUJEVAC ) 1:1
NEDELjA 
ORLOVAC ( MRČAJEVCI )- TUTIN 1:0
POLET ( TRBUŠANI ) – OMLADINAC ( NOVO SELO ) 2:0
VODOJAŽA ( KRAGUJEVAC ) - PARTIZAN ( CEROVAC ) 3:0
SLOBODA ( ČAČAK ) - MOKRA GORA ( ZUBIN POTOK ) 1:1
BRAĆA VUKOVIĆ ( LAĐEVCI ) - RUDAR ( BRESNICA ) 0:0
DRAGAČEVO ( GUČA ) – TREPČA ( KOSOVSKA MITROVICA ) 0:3

ZONA ZAPAD - REZULTATI 3. KOLA 
SUBOTA

BORAC ( BIVOLjE ) – LUGOMIR 3:1
ŽITORAĐA – DRAGOCVET 5:1
SFS BORAC – JUHOR ( OBREŽ ) 0:0
NEDELjA
TEMNIĆ ( VARVARIN ) – ŽUPA ( ALEKSANDROVAC ) 3:1
KOSANICA ( KURŠUMLIJA ) - JEDINSTVO ( PARAĆIN ) 2:1
JEDINSTVO ( MIJATOVAC ) – FUD ( BRUS ) 3:1
POLjOPRIVREDNIK ( POČEKOVINA ) – REMBAS ( RESAVICA ) 5:0
TRAJAL ( KRUŠEVAC ) – LEVAČ ( REKOVAC ) 1:0 


ZONA ISTOK - REZULTATI 3. KOLA 
SUBOTA

NEMETALI ( DONjA BELA REKA ) - RUDAR ALPOS ( ALEKSINAČKI RUDNICI ) 0:4
RTANj ( BOLjEVAC ) - PUKOVAC 5:0
NAPREDAK ( ALEKSINAC ) – DUNAV ( PRAHOVO ) 2:1
BUČJE - BRODOREMENT ( KLADOVO ) 2:0
SVRLjIG - BRESTOVAC 5:0
NEDELjA
BUKOVIK ( RAŽANj ) – RUDAR ( BOR ) 4:0
MORAVICA ( SUBOTINAC ) – RUDAR ( POVIS ) 5:4
KABLOVI ( ZAJEČAR ) – BSK ( BOGOVINA ) 6:1



ZONA JUG - REZULTATI 3. KOLA 
SUBOTA

NEBESKI ANĐELI ( VRANjE ) – VLASINA ( VLASOTINCE ) 1:2
SLOGA ( LESKOVAC ) – MORAVA ( VLADIČIN HAN ) 0:1
NEDELjA
SLOBODA ( GORNjA VREŽINA ) - LUŽNICA ( BABUŠINAC ) 0:2
BOBIŠTE – MORAVAC ( PREDEJANE ) 2:1
JABLANICA ( MEDVEĐA ) - ROPOTOVO 2:2
JEDINSTVO ( BELA PALANKA ) - PUSTA REKA ( BOJNIK ) 1:3
BSK ( BUJANOVAC ) - JEDINSTVO ( BOŠNjACE ) 0:3
MLADOST ( MEDOŠEVAC ) - BALKANSKI ( DIMITROVGRAD ) 1:3