Objavio Sanjin Stanic 12/10/2014 - 19:47

Kompletni rezultati nižih liga

SRPSKA LIGA VOJVODINA - REZULTATI 9. KOLA
SUBOTA 

TEKSTILAC ( ODžACI ) – DINAMO ( PANČEVO ) 0:1
VRŠAC - SENTA 1:3
RADNIČKI ( NOVA PAZOVA ) – DOLINA ( PADINA ) 1:3
BAČKA ( SUBOTICA ) - RADNIČKI ( SREMSKA MITROVICA ) 2:1 
RADNIČKI ( ŠID ) – DUNAV ( STARI BANOVCI ) 0:0
CEMENT (BEOČIN ) - ČSK PIVARA ( ČELAREVO ) 0:2
BANAT ( ZRENjANIN ) – SLOGA ( TEMERIN ) 1:2
NEDELjA
PIK PRIGREVICA – RADNIČKI ( SOMBOR ) 3:1

SRPSKA LIGA BEOGRAD - REZULTATI 9. KOLA 
SUBOTA

IMT ( NOVI BEOGRAD ) – SOPOT 2:0
NEDELjA
DORĆOL – BRODARAC ( NOVI BEOGRAD ) 5:2
ŽELEZNIK LASTA - IM RAKOVICA 3:2
SREM ( JAKOVO ) - HAJDUK 2:2
BASK - ZEMUN 1:2
RADNIČKI ( OBRENOVAC ) - ŽARKOVO 5:1
BUDUĆNOST ( DOBANOVCI ) - GSP POLET 0:1
TURBINA ( VREOCI ) – TELEOPTIK , ODLOŽENA UTAKMICA

SRPSKA LIGA ZAPAD - REZULTATI 9. KOLA
SUBOTA

ŠUMADIJA ( KRAGUJEVAC ) – JOŠANICA 3:1
GFK JASENICA – SEMENDRIA ( SMEDEREVO ) 1:1
KARAĐORĐE ( TOPOLA ) – JEDINSTVO ( UB ) 0:0
RUDAR ( KOSTOLAC ) – BUDUĆNOST KRUŠIK ( VALjEVO ) 0:0
NEDELjA 
BANE ( RAŠKA )- LOZNICA 0:0
SLOGA ( POŽEGA ) – ŽELEZNIČAR ( LAJKOVAC ) 1:3
POLET ( LjUBIĆ ) - ŠUMADIJA ( ARANĐELOVAC ) 2:0 
ZVIŽD ( KUČEVO ) – POBEDA BELOŠEVAC 1:0

SRPSKA LIGA ISTOK - REZULTATI 9. KOLA 
SUBOTA

SLOGA ( DESPOTOVAC ) – RADNIČKI ( PIROT ) 2:7
NEDELjA
KOPAONIK ( BRUS ) – OZREN ( SOKO BANjA ) 1:0
CAR KONSTANTIN ( NIŠ ) - RADNICKI ( S ) 1:0
LEBANE: RADAN (LEBANE ) - ĐERDAP ( KLADOVO ) 0:0
TABANE - TIMOK ( ZAJEČAR ) 3:1
DINAMO ( VRANjE ) - BOR 3:0
SINĐELIĆ ( NIŠ ) - TRSTENIK PPT 1:1
NEGOTIN: HAJDUK VELjKO ( NEGOTIN ) –TIMOČANIN ( KNjAŽEVAC ) 3:0

BAČKA LIGA - REZULTATI 9. KOLA 
SUBOTA

POLET ( SIVAC ) – TISA ( ADORJAN ) 0:1
TSC ( BAČKA TOPOLA ) – PREPOROD ( NOVI ŽEDNIK ) 2:1
NEDELjA
ZADRUGAR ( SRPSKI MILETIĆ ) – ŽAK ( SOMBOR ) 4:0
MLADOST ( APATIN ) - BORAC ( BAČKI GRAČAC ) 2:1
BAČKA ( PAČIR ) – JADRAN ( FEKETIĆ ) 3:1 
MLADOST ( TURIJA ) - SRBOBRAN 0:2
SUBOTICA - VRBAS 6:0
TAVANKUT – ODDžACI 0:3

BANATSKA LIGA - REZULTATI 9. KOLA
SUBOTA 

SLOGA ( PLANDIŠTE ) - RADNIČKI ( SUTJESKA ) 3:0
PROLETER ( BANATSKI KARLOVAC ) – SLOBODA ( NOVI KOZARCI ) 1:0
OFK KIKINDA - JEDINSTVO ( BANATSKO KARAĐORĐEVO ) 1:1
BUDUĆNOST ( SRPSKA CRNjA )- BORAC ( SAKULE ) 3:1
KOZARA ( BANATSKO VELIKO SELO ) - VRŠAC JUNAJTED 0:2
NEDELjA
CRVENA ZVEZDA ( RUSKO SELO ) – MLADOST BAMBI ( LUKIĆEVO ) 2:2
ŽELEZNIČAR ( PANČEVO ) – RADNIČKI ( KOVIN ) 2:0
BORAC ( STARČEVO ) - JEDINSTVO ( NOVI BEČEJ ) 4:2

NOVOSADSKO-SREMSKA FUDBALSKA LIGA - REZULTATI 9. KOLA
SUBOTA 

GRANIČAR SREMAC ( VOJKA ) - BUDUĆNOST ( GLOŽAN ) 2:1
CRVENA ZVEZDA ( NOVI SAD ) – KABEL ( NOVI SAD ) 2:1
SLOGA ( ERDEVIK ) - MLADOST ( BAČKI JARAK ) 2:2
KUPINOVO - OMLADINAC ( NOVI BANOVCI ) 0:1
ŽSK ( ŽABALj ) - LjUKOVO 2:0
JEDINSTVO ( STARA PAZOVA ) – JUGOVIĆ ( KAĆ ) 3:1
NEDELjA
HAJDUK ( BEŠKA ) - LSK ( LAĆARAK ) 1:1
INDEKS ( NOVI SAD ) – BORAC ( NOVI SAD ) 2:4

BEOGRADSKA ZONA - REZULTATI 9. KOLA 
SUBOTA

BALKAN MIRIJEVO – RADNIČKI ( NOVI BEOGRAD ) 1:1
NEDELjA
VRČIN - LEPUŠNICA 2:0
BAĆEVAC - STEPOJEVAC VAGA 1:1
PADINSKA SKELA: PKB ( PADINSKA SKELA ) - BOLEČ 1:0
CRVENA ZVEZDA ( MALI MOKRI LUG )- GRAFIČAR 1:1
SREMČICA – LOKOMOTIVA ( ŽELEZNIK ) 1:0 
ŽELEZNIČAR - ZVEZDARA 3:1
SLOBODNA EKIPA JEDINSTVO IZ SURČINA



ZONA DUNAV - REZULTATI 9. KOLA 
SUBOTA

SLOGA ( BATOČINA ) –MIHAJLOVAC 1:4
NEDELjA
MLADI RADNIK ( RADINAC ) – RSK ( RABROVO ) 4:1
ŠUMADINAC ( BRZAN ) - ŽELEZNIČAR ( POŽAREVAC ) 2:1
VGSK ( VELIKO GRADIŠTE ) – OBILIĆ ( ŽIVICA ) 1:0
BASARAC ( MIŠLjENOVAC )- LEPENICA ( BADNjEVAC ) 1:1
BORAC ( ŽABARI ) - GRUŽA 1:1
HOMOLjAC ( ŽAGUBICA )- MORAVA ( VELIKA PLANA ) 2:0
NAPREDAK ( MARKOVAC ) - SLOBODA ( LIPE ) 3:4

ZONA DRINA - REZULTATI 9. KOLA 
SUBOTA

JEDINSTVO ( VLADIMIRCI ) – ZLATAR ( NOVA VAROŠ ) 3:0
SLOGA ( BAJINA BAŠTA ) – SLOGA ( SJENICA ) 2:2
ZLATIBOR ( ČAJETINA ) – RIBNICA ( MIONICA ) 3:0
BORAC ( ŠABAC ) – FAP ( PRIBOJ ) 0:3
NEDELjA
OSEČINA - SEVOJNO 1:0
POLIMLjE ( PRIJEPOLjE ) - RADNIČKI ( VALjEVO ) 1:1
BREZOVICA - RAĐEVAC 0:1
ZADRUGAR ( LAJKOVAC ) - RADNIČKI STOBEKS 1:0

ZONA MORAVA - REZULTATI 9. KOLA
SUBOTA

SLOBODA ( ČAČAK ) – POLET ( TRBUŠANI ) 1:1
RUDAR ( BALjEVAC ) – ORLOVAC ( MRČAJEVCI ) 0:3
TREPČA ( KOSOVSKA MITROVICA ) – OMLADINAC ( NOVO SELO ) 2:0
NEDELjA 
VODOJAŽA ( KRAGUJEVAC ) – TAKOVO ( GORNjI MILANOVAC ) 2:1
BRAĆA VUKOVIĆ ( LAĐEVCI ) – METALAC ( KRALjEVO ) 3:0
DRAGAČEVO ( GUČA ) - TUTIN 5:2
RUDAR ( BRESNICA ) - PARTIZAN ( CEROVAC ) 1:3
SLAVIJA ( KRAGUJEVAC ) - MOKRA GORA ( ZUBIN POTOK ) 1:1

ZONA ZAPAD - REZULTATI 9. KOLA
SUBOTA 

ŽITORAĐA – ŽUPA ( ALEKSANDROVAC ) 0:1
SFS BORAC ( PARAĆIN ) – JEDINSTVO ( PARAĆIN ) 1:3
NEDELjA 
JEDINSTVO ( MIJATOVAC ) - BORAC ( BIVOLjE ) 4:3
POLjOPRIVREDNIK ( POČEKOVINA ) - KOSANICA ( KURUMLIJA ) 1:0
KRUŠEVAC: TRAJAL ( KRUŠEVAC ) – TEMNIĆ ( VARVARIN ) 0:3
JUHOR ( OBREŽ ) - LUGOMIR 4:2
LEVAČ ( REKOVAC ) - DRAGOCVET 3:0
RESAVICA: REMBAS ( RESAVICA ) - FUD ( BRUS ) 5:3




ZONA ISTOK - REZULTATI 9. KOLA
SUBOTA 

NAPREDAK ( ALEKSINAC ) - RUDAR ALPOS ( ALEKSINAČKI RUDNICI ) 1:0
BUČJE – BUKOVIK ( RAŽANj ) 0:1
SVRLjIG - PUKOVAC 2:1
BRESTOVAC - RUDAR ( BOR )- nije odigrana, domaćin se nije pojavio. 
BSK ( BOGOVINA ) – DUNAV ( PRAHOVO ) 1:4
RUDAR ( PODVIS ) – BRODOREMENT ( KLADOVO ) 1:0
NEDELjA
MORAVICA ( SUBOTINAC ) – RTANj ( BOLjEVAC ) 0:1
KABLOVI ( ZAJEČAR ) – NEMETALI ( DONjA BELA REKA ) 5:1

ZONA JUG - REZULTATI 9. KOLA 
SUBOTA 

SLOGA ( LESKOVAC ) - LUŽNICA ( BABUŠINAC ) 1:2
BALKANSKI ( DIMITROVGRAD ) – MORAVAC ( PREDEJANE ) 2:2
JEDINSTVO ( BOŠNjACE ) – MORAVA ( VLADIČIN HAN ) 2:0
PUSTA REKA ( BOJNIK ) – ROPOTOVO 2:0
NEDELjA
JABLANICA ( MEDVEĐA ) - BOBIŠTE 1:1
JEDINSTVO ( BELA PALANKA ) - NEBESKI ANĐELI ( VRANjE ) 0:0
BSK ( BUJANOVAC ) - SLOBODA ( GORNjA VREŽINA ) 1:1
MLADOST ( MEDOŠEVAC ) - VLASINA ( VLASOTINCE ) 5:0