Objavio Branislav Popović 06/04/2014 - 19:36

Rezultati nižih liga

SRPSKA LIGA VOJVODINA - REZULTATI 19. KOLA

                         SUBOTA

RADNIČKI ( SOMBOR ) - RADNIČKI ( NOVA PAZOVA )  2:1

JEDINSTVO ( NOVI BEČEJ ) – DINAMO ( PANČEVO )   0:0

OFK BAČKA - BAČKA 1901   4:1

BANAT - TEKSTILAC   1:1

SLOGA ( TEMERIN ) - RADNIČKI ( ŠID )   1:1

                         NEDELjA

SENTA – NOVI SAD   2:1

DUNAV ( STARI BANOVCI ) – RADNIČKI ( SREMSKA MITROVICA ) 0:1

PALIĆ – ČSK PIVARA  0:1

 

SRPSKA LIGA BEOGRAD - REZULTATI 19. KOLA

                      SUBOTA

BASK – IM RAKOVICA   0:0

DORĆOL – ŽARKOVO   0:1

MLADENOVAC – SOPOT    2:1

                     NEDELjA

SREM ( JAKOVO ) - ŽELEZNIK LASTA 0:2

BUDUĆNOST ( DOBANOVCI ) - TURBINA   2:0

ŠUMADIJA ( JAGNjILO ) - HAJDUK  0:0

RADNIČKI ( OBRENOVAC ) - LOKOMOTIVA 0:0

KOLUBARA ( LAZAREVAC ) - ZEMUN  2:1

 

SRPSKA LIGA ZAPAD - REZULTATI 19. KOLA

                      SUBOTA

MLADI RADNIK ( POŽAREVAC ) – SLOBODA   0:1

GFK JASENICA – LOZNICA   1:2

                        NEDELjA

PARTIZAN ( BUMBAREVO BRDO )  - RUDAR ( KOSTOLAC ) 1:2

ŽELEZNIČAR ( LAJKOVAC ) - BANE 4:0

POBEDA BELOŠEVAC - ŠAPINE  3:4

POLET ( LjUBIĆ ) - ŠUMADIJA ( ARANĐELOVAC ) 1:0

MAČVA - JOŠANICA ( NOVI PAZAR )  4:0

KRUŠIK - SELjAK ( MIHAJLOVAC ) 2:2

 

SRPSKA LIGA ISTOK - REZULTATI 19. KOLA

                       SUBOTA

SINĐELIĆ ( NIŠ ) - MORAVAC ( PREDEJANE )   1:0

SLOGA ( DESPOTOVAC ) - TABANE TRGOVAČKI   2:1

ĐERDAP - ŽITORAĐA   1:0

RADNIČKI ( SVILAJNAC ) ) - TRSTENIK PPT   1:0

                      NEDELjA

TIMOČANIN ( KNjAŽEVAC ) – JEDNISTVO ( PARAĆIN )  2:1

CAR KONSTANTIN – DUBOČICA  1:0

MORAVAC ORION ( MRŠTANE ) - HAJDUK VELjKO 2:0

KOPAONIK - RADNIČKI ( PIROT )  2:0

 

 

VOJVOĐANSKA LIGA ZAPAD - REZULTATI 19. KOLA

                       SUBOTA

JEDINSTVO ( STARA PAZOVA ) – GRANIČAR ( ADAŠEVCI )   0:2

POLET ( SIVAC )- JUGOVIĆ ( KAĆ )  0:1

SLOGA ( ERDEVIK )- HAJDUK ( BEŠKA )    2:1

CRVENA ZVEZDA ( NOVI SAD ) - VRBAS  1:0

SRBOBRAN – MLADOST ( BAČKI JARAK )   1:2

SLOBODNA JE EKIPA PIK PRIGREVICA

CEMENT ( BEOČIN ) – OMLADINAC ( NOVI BANOVCI )   3:1

                     NEDELjA

BORAC ( NOVI SAD ) – INDEKS   3:2

 

VOJVOĐANSKA LIGA ISTOK - REZULTATI 19. KOLA

                      SUBOTA

PROLETER ( BANATSKI KARLOVAC ) - BILEĆANIN  3:2

VRŠAC JUNAJTED - TSC   2:1

KOZARA - BORAC ( SAKULE )  1:0

JEDINSTVO ( BANATSKO KARAĐORĐE VO ) - VRŠAC  0:2

                       NEDELjA

BAČKA – RADNIČKI ( KOVIN )  5:2

CRVENA ZVEZDA ( RUSKO SELO ) – KIKINDA  5:0

BORAC ( STARČEVO ) – BUDUĆNOST  4:0

TISA ( ADORJAN ) – SLOBODA  3:0

 

BEOGRADSKA ZONA - REZULTATI 22. KOLA :

                     SUBOTA

BALKAN MIRIJEVO - PKB  3:0

RADNIČKI ( NOVI BEOGRADA ) – RESNIK   2:1

LEPUŠNICA – CRVENA ZVEZDA ( MARI MOKRI LUG )  3:1

                     NEDELjA

ZVEZDARA  SLOBODNA EKIPA

RADNIČKI ( RUDOVCI ) - IMT  1:2

ŽELEZNIČAR - PALILULAC   4:0

GRAFIČAR - SREMČICA  0:0

KOVAČEVAC - VRČIN  0:2

BAĆEVAC - GSP POLET   0:0

 

ZONA DUNAV - REZULTATI 19. KOLA

                      SUBOTA

MORAVA ( VELIKA PLANA ) – KARAĐORĐE ( TOPOLA )  0;4

VGSK – HOMOLjAC   4:0

                        NEDELjA 

ŽELEZNIČAR – OBILIĆ  1:0

ŠUMADINAC  ( NATALINCI ) - ŠUMADINAC ( BRZAN ) 1:2

BORAC ( ŽABARI ) – NAPREDAK ( MARKOVAC )  2:2

MLADI RADNIK ( RADINAC ) - SLOGA ( BATOČINA )  2:0

 ZVIŽD - ŠUMADIJA ( TOPONICA ) 3:1

UDRANIK ( LOZOVIK )- GRUŽA – utakmica je odložena zbog smrti igrača gostujuće ekipe.

 

 

 

ZONA DRINA - REZULTATI 19. KOLA

                          SUBOTA

FAP - RIBNICA  2:0

JEDINSTVO  ( VLADIMIRCI ) - BUDUĆNOST ( VALjEVO )  2:0

MLADOST ( DONjI DOBRIĆ ) - BORAC ( ŠABAC)  2.1

RADNIČKI ( VALjEVO )- SLOGA ( SJENICA )  2:0

SEVOJNO - RADNICKI STOBEKS   3:2

                     NEDELjA

POLIMLjE – SLOGA ( BAJINA BAŠTA ) 0:0

BREZOVICA – JEDINSTVO ( UB )  1:2

ZLATAR ( NOVA VAROŠ ) – SLOGA (  POŽEGA )  1:0

 

 ZONA MORAVA - REZULTATI 19. KOLA

                    PETAK

SLOBODA ( GRBICE ) – SLAVIJA  3:2

                    SUBOTA

TREPČA ( KOSOVSKA MITROVICA ) - METALAC ( KRALjEVO )  1:0

RUDAR ( BALjEVAC ) – DRAGAČEVO  1:3

                    NEDELjA

KARAĐORĐE ( RIBNICA ) - MOKRA GORA  0;1

ORLOVAC ( MRČAJEVCI ) - VODOJAŽA 1:1

TUTIN - ŠUMADIJA 1903  0:0

TAKOVO - ARSENAL   1:1

POLET ( TRBUŠANI )– OMLADINAC ( NOVO SELO )  3:0

 

 POMORAVSKO-TIMOČKA ZONA - REZULTATI 19. KOLA

                    SUBOTA

OZREN ( SOKOBANjA ) – RTANj  0:0

                     NEDELjA

KABLOVI ( ZAJEČAR )- BOR  2:2

RUDAR ( BOR )- SFS BORAC   1:0

TRAJAL - REMBAS ( RESAVICA )  4:0

LUGOMIR – RADNIČKI ( LUBNICA )  1:0

DRAGOCVET - ŽUPA  2:1

BORAC ( BIVOLjE )- MAJDANPEK  3:0

JUHOR – DUNAV   2:1

 

 NIŠKA ZONA - REZULTATI 19. KOLA

                    SUBOTA

PUSTA REKA - ZAPLANJAC  1:0

LUŽNICA - VLASINA   2:1

BALKANSKI - BUDUĆNOST   3:1

TOPLIČANIN  - BSK   2:0

SLOGA ( LESKOVAC )- RADAN    0:1

SVRLjIG – DINAMO ( VRANjE )   2:0

                NEDELjA

RUDAR ALPOS – BUKOVIK   0:0

PUKOVAC – NAPREDAK ( ALEKSINAC )  2:1