Objavio Branislav Popović 13/04/2014 - 21:11

Rezultati nižih liga

SRPSKA LIGA VOJVODINA - REZULTATI 20. KOLA

                   SVI SUBOTA

RADNIČKI ( NOVA PAZOVA ) – SLOGA ( TEMERIN )  1:0

RADNIČKI ( ŠID ) - BANAT  1:0

TEKSTILAC ( ODžACI ) - OFK BAČKA ( BAČKA PALANKA ) 2:1

BAČKA 1901 ( SUBOTICA ) – JEDINSTVO ( NOVI BEČEJ )      2:0

DINAMO ( PANČEVO )- PALIĆ ( SUBOTICA )  2:0

ČSK PIVARA - DUNAV ( STARI BANOVCI )   1:1

RADNIČKI ( SREMSKA MITROVICA ) - SENTA  0:0

NOVI SAD - RADNIČKI ( SOMBOR )   3:0

 

SRPSKA LIGA BEOGRAD - REZULTATI 20. KOLA

                 SUBOTA

ZEMUN – RADNIČKI ( OBRENOVAC )  0:2

IM RAKOVICA – BUDUĆNOST ( DOBANOVCI )   4:1

                  NEDELjA

ŽELEZNIK LASTA - MLADENOVAC   0:0

SOPOT - DORĆOL  1:1

ŽARKOVO - KOLUBARA  1:2

LOKOMOTIVA ( ŽELEZNIK ) – ŠUMADIJA ( JAGNjILO ) 4:1

HAJDUK - BASK   1:1

TURBINA ( VREOCI ) – SREM ( JAKOVO )  1:1

 

SRPSKA LIGA ZAPAD - REZULTATI 20. KOLA

                 SUBOTA

RUDAR ( KOSTOLAC ) – KRUŠIK   2:0

 ŠUMADIJA ( ARANĆELOVAC ) – GFK JASENICA 1911  2:0

LOZNICA – MLADI RADNIK ( POŽAREVAC )  2:0

               NEDELjA

SELjAK ( MIHAJLOVAC ) - MAČVA  1:3

JOŠANICA ( NOVI PAZAR ) – POLET ( LjUBIĆ )  0:1

SLOBODA ( ČAČAK ) - POBEDA BELOŠEVAC  1.1- posle utakmice,opšta tuča na terenu.

ŠAPINE – ŽELEZNIČAR ( LAJKOVAC )  1:0

BANE ( RAŠKA ) – PARTIZAN ( BUMBAREVO BRDO ) 2:0

 

SRPSKA LIGA ISTOK - REZULTATI 20. KOLA

                  SUBOTA

JEDINSTVO ( PARAĆINA ) - KOPAONIK  2:1

TRSTENIK PPT - CAR KONSTANTIN  0:1

DUBOČICA ( LESKOVAC ) – ĐERDAP ( KLADOVO )  1:0

ŽITORAĐA – SLOGA ( DESPOTOVAC )  0:0

TABANE TRGOVAČKI - SINĐELIĆ  1:1

MORAVAC ( PREDEJAN ) – TIMOČANIN  2:0

                  NEDELjA

RADNIČKI ( PIROT ) – MORAVAC ORION ( MRŠTANE )  0:0

HAJDUK VELjKO – RADNIČKI ( SVILAJNAC )   3:1

 

 

 

VOJVOĐANSKA LIGA ZAPAD - REZULTATI 20. KOLA

                 SUBOTA

GRANIČAR ( ADAŠEVCI )  - CEMENT   0:1

PIK PRIGREVICA - BORAC ( NOVI SAD )   2:1

MLADOST ( BAČKI JARAK ) - CRVENA ZVEZDA ( NOVI SAD ) 0:1

VRBAS - SLOGA ( ERDEVIK )  2:0

JUGOVIĆ ( KAĆ )  – JEDINSTVO ( STARA PAZOVA )   1:0

SLOBODNA EKIPA OMLADINCA IZ NOVIH BANOVACA

                NEDELjA

INDEKS ( NOVI SAD ) – SRBOBRAN   1:1

HAJDUK ( BEŠKA ) – POLET ( SIVAC )   2:1

 

VOJVOĐANSKA LIGA ISTOK - REZULTATI 20. KOLA

             SUBOTA

BILEĆANIN ( SEČANj ) – BAČKA ( PAČIR )  2:1

RADNIČKI ( KOVIN ) - JEDINSTVO ( BANATSKO KARAĐORĐEVO )  3:0

VRŠAC - TISA ( ADORJAN )   3:1

SLOBODA ( NOVI KOZARCI ) - BORAC ( STARČEVO )   1:1

BUDUĆNOST ( SRPSKA CRNjA ) - KOZARA ( BANATSKO VELIKO SELO ) 3:0

KIKINDA - VRŠAC JUNAJTED  0:1

TSC ( BAČKA TOPOLA ) – PROLETER ( BANATSKI KARLOVAC )  3:1

              NEDELjA

BORAC ( SAKULE ) – CRVENA ZVEZDA ( RUSKO SELO )   2:0

 

BEOGRADSKA ZONA - REZULTATI 23. KOLA

             SUBOTA

LEPUŠNICA - BALKAN MIRIJEVO  3:3

GSP POLET – KOVAČEVAC – 3:0 –prekid u 27. minutu, gosti ostali sa 7. igrača.

PALILULAC – RADNIČKI ( RUDOVCI )  2:1

IMT – ZVEZDARA 3:0

             NEDELjA

CRVENA ZVEZDA ( MALI MOKRI LUG )- RADNIČKI ( NOVI BEOGRAD ) 2:0

RESNIK - BAĆEVAC  1:2

VRČIN - GRAFIČAR  1:0

SREMČICA - ŽELEZNIČAR   1:0

SLOBODNA EKIPA JE

PKB

 

ZONA DUNAV - REZULTATI 20. KOLA

           SUBOTA

 KARAĐORĐE ( TOPOLA ) – UDRANIK ( LOZOVIK ) 6:0

GRUŽA - ZVIŽD   0:2

ŠUMADIJA ( TOPONICA ) - MLADI RADNIK ( RADINAC ) 0:1

SLOGA ( BATOČINA ) – BORAC ( ŽABARI )  1:0

          NEDELjA

OBILIĆ ( ŽIVICA ) – VGSK  0:0

HOMOLjAC – MORAVA ( VELIKA PLANA )  2:1

NAPREDAK ( MARKOVAC ) - ŠUMADINAC ( NATALINCI ) 3:0

ŠUMADINAC ( BRZAN ) – ŽELEZNIČAR ( POŽAREVAC )  1:2

 

ZONA DRINA - REZULTATI 20. KOLA

                 SUBOTA

SLOGA ( BAJINA BAŠTA ) - SEVOJNO 1:0

SLOGA ( POŽEGA ) - MLADOST ( DONjI DOBRIĆ )  6:0

BORAC ( ŠABAC ) - BREZOVICA  0:0

JEDINSTVO ( UB ) - JEDINSTVO ( VLADIMIRCI ) 1:0

BUDUĆNOST ( VALjEVO ) - FAP  1:0

RIBNICA ( MIONICA ) – POLIMLjE  2:0

                NEDELjA

RADNIČKI STOBEKS – RADNIČKI ( VALjEVO )  2:1

SLOGA ( SJENICA ) – ZLATAR ( NOVA VAROŠ )  1:4

 

 

ZONA MORAVA - REZULTATI 20. KOLA

               SUBOTA

METALAC ( KRALjEVO ) – POLET ( TRBUŠANI ) 0:0

OMLADINAC ( NOVO SELO ) – TAKOVO  2:4

MOKRA GORA – TREPČA  5:3

               NEDELjA

ARSENAL ( KRGUJEVAC ) – RUDAR ( BALjEVAC )  1:2

DRAGAČEVO - TUTIN  1:0

ŠUMADIJA 1903 - ORLOVAC ( MRČAJEVCI )  5:2

VODOJAŽA ( KRAGUJEVAC ) – SLOBODA ( GRBICE ) 1:1

SLAVIJA ( KRAGUJEVAC ) - KARAĐORĐE ( RIBNICA )  2:1

 

POMORAVSKO-TIMOČKA ZONA - REZULTATI 20. KOLA

              SUBOTA

BOR - JUHOR  2:1

DUNAV ( PRAHOVO ) - BORAC ( BIVOLjE )  3:0

RADNIČKI ( LUBNICA ) – TRAJAL  1:0

SFS BORAC – OZREN  2:2

RTANj ( BOLjEVAC ) – KABLOVI ( ZAJEČAR )  3:0

             NEDELjA

MAJDANPEK - DRAGOCVET  1:1

ŽUPA - LUGOMIR  2:2

REMBAS ( RESAVICA ) - RUDAR  2:0

 

NIŠKA ZONA - REZULTATI 20. KOLA

             SUBOTA

NAPREDAK ( ALEKSINAC ) – TOPLIČANIN  2:0

             NEDELjA

ZAPLANjAC ( GADžIN HAN )- SVRLjIG  1:3

DINAMO ( VRANjE ) - SLOGA ( LESKOVAC )   3:2

RADAN( LEBANE ) - PUKOVAC  0:0

BSK ( BUJANOVAC ) - RUDAR ALPOS   3:1

BUKOVIK ( RAŽANj ) - BALKANSKI    2:0

BUDUĆNOST ( POPOVAC ) - LUŽNICA   0:4

VLASINA - PUSTA REKA ( BOJNIK )    1:0