Objavio Vladislav Popović 19/04/2014 - 20:35

Rezultati nižih liga

REGIONALNA LIGA VOJVODINA - REZULTATI 22. KOLA

                     SVI SUBOTA

RADNIČKI ( NOVA PAZOVA ) - BANAT   2:0

SLOGA ( TEMERIN ) - OFK BAČKA  1:2

RADNIČKI ( ŠID ) - JEDINSTVO ( NOVI BEČEJ )  3:0

TEKSTILAC ( ODžACI ) - PALIĆ  0:2

BAČKA 1901 - DUNAV ( STARI BANOVCI )  2:3

 DINAMO ( PANČEVO ) - SENTA  0:0

ČSK PIVARA - RADNIČKI ( SOMBOR )  2:0

RADNIČKI ( SREMSKA MITROVICA ) - NOVI SAD  3:1

 

REGIONALNA LIGA BEOGRAD - REZULTATI 22. KOLA

                      SUBOTA

MLADENOVAC – KOLUBARA ( LAZAREVAC )  1:1

ZEMUN – BASK  1:2

LOKOMOTIVA ( ŽELEZNIK ) – BUDUĆNOST ( DOBANOVCI )  0:2

IM RAKOVICA – TURBINA ( VREOCI )  1:2

                      NEDELjA

ŽELEZNIK LASTA - DORĆOL

SOPOT - RADNIČKI ( OBRENOVAC )

ŽARKOVO - ŠUMADIJA ( JAGNjILO )

HAJDUK - SREM ( JAKOVO )

 

REGIONALNA LIGA ZAPAD - REZULTATI 22. KOLA

                      SUBOTA

ŠAPINE – BANE ( RAŠKA )   4:0

                      PONEDELjAK

RUDAR ( KOSTOLAC ) - MAČVA

KRUŠIK – POLET ( LjUBIĆ )

SELjAK ( MIHAJLOVAC ) - GFK JASENICA 1911 

ŠUMADIJA ( ARANĐELOVAC ) - POBEDA BELOŠEVAC

LOZNICA - ŽELEZNIČAR ( LAJKOVAC )

SLOBODA ( ČAČAK ) – PARTIZAN ( BUMBAREVO BRDO )

                 UTORAK

JOŠANICA – MLADI RADNIK ( POŽAREVAC )

 

REGIONALNA LIGA ISTOK - REZULTATI 22. KOLA

                    SUBOTA

JEDINSTVO ( PARAĆIN ) - MORAVAC ORION ( MRŠTANE )  1:1

RADNIČKI ( PIROT ) - CAR KONSTANTIN  2:0

HAJDUK VELjKO ( NEGOTIN ) – ĐERDAP ( KLADOVO )  0:2

TRSTENIK PPT - SLOGA ( DESPOTOVAC )  3:1

DUBOČICA  - SINĐELIĆ ( NIŠ ) 1:0

ŽITORAĐA - TIMOČANIN – odložena zbog vremenskih uslova

TABANE TRGOVAČKI – MORAVAC ( PREDEJANE )  0:0

                  NEDELjA

KOPAONIK ( BRUS ) – RADNIČKI ( SVILAJNAC )

 

 

VOJVOĐANSKA LIGA ZAPAD - REZULTATI 22. KOLA

                    SUBOTA

CEMENT ( BOČIN ) - BORAC ( NOVI SAD )   3:0

OMLADINAC ( NOVI BANOVCI )- SRBOBRAN  0:0

PIK PRIGREVICA - CRVENA ZVEZDA ( NOVI SAD )  4:0

INDEKS - SLOGA ( ERDEVIK )  -Odložena za sredu 22. mart

MLADOST ( NAČKI JARAK ) – POLET ( SIVAC )  5:0

VRBAS - JEDINSTVO ( STARA PAZOVA )   3:0

SLOBODNA JE EKIPA GRANIČAR IZ ADAŠEVCA

                 NEDELjA

BESKA: HAJDUK ( BEŠKA ) – JUGOVIĆ ( KAĆ )

 

VOJVOĐANSKA LIGA ISTOK - REZULTATI 22. KOLA

                  SUBOTA

BILEĆANIN ( SEČANj ) – JEDINSTVO ( BANATSKO KARAĐORĐEVO )  2:1

RADNIČKI ( KOVIN ) - BORAC ( STARČEVO )  1:0

VRŠAC – KOZARA ( BANATSKO VELIKO SELO )   3:0

SLOBODA ( NOVI KOZARCI ) - CRVENA ZVEZDA ( RUSKO SELO ) 1:0

BUDUĆNOST ( SRPSKA CRNjA ) - VRŠAC JUNAJTED  1:0

KIKINDA – TSC ( BAČKA TOPOLA )  1:0

                 NEDELjA

BAČKA ( PAČIR ) – TISA ( ADORJAN )

BORACA ( SAKULE ) – PROLETER ( BANTSKI KARLOVAC )

 

BEOGRADSKA ZONA - REZULTATI 24. KOLA

                SUBOTA

PKB – IMT  1:0

ZVEZDARA – PALILULAC  1:0

RADNIČKI ( NOVI BEOGRAD ) – LEPUŠNICA  2:1

                NEDELjA

RADNIČKI ( RUDOVCI ) – SREMČICA

ŽELEZNIČAR – VRČIN

GRAFIČAR – GSP POLET

KOVAČEVAC – RESNIK

BAĆEVAC – CRVENA ZVEZDA ( MALI MOKRI LUG )

 

ZONA DUNAV - REZULTATI 22. KOLA

              SVI SUBOTA

OBILIĆ ( ŽIVICE ) - MORAVA ( VELIKA PLANA ) 3:1

VGSK - UDRANIK  ( LOZOVIK )  3:0

HOMOLjAC – ZVIŽD ( KUČEVO )  0:2

KARAĐORĐE ( TOPOLA ) - MLADI RADNIK ( RADINAC )  1:0

GRUŽA – BORAC ( ŽABARI ) – odložena za 22. april

ŠUMADIJA ( TOPINAC ) - ŠUMADINAC ( NATALINCI ) – odložena za 22

SLOGA ( BATOČIN ) - ŽELEZNIČAR  2:1

NAPREDAK ( MARKOVAC ) - ŠUMADINAC ( BRZAN ) 3:2

 

 

 

 

ZONA DRINA - REZULTATI 22. KOLA

               SVI SUBOTA

SLOGA ( BAJINA BAŠTA ) - RADNIČKI ( VALjEVO )- odložena za 22.

SEVOJNO – ZLATAR ( NOVA VAROŠ ) 2:1

RADNIČKI STOBEKS - MLADOST ( DONjI DOBRIĆ )  4:0

SLOGA ( SJENICA ) - BREZOVICA 1:0

SLOGA ( POŽEGA ) - JEDINSTVO ( VLADIMIRCI ) 3:1

BORAC ( ŠABAC ) - FAP ( PRIBOJ )   6:2

JEDINSTVO ( UB ) - POLIMLjE ( PRIJEPOLjE )  2:2

BUDUĆNOST ( VALjEVO ) – RIBNICA ( MIONICA )  2:1

 

ZONA MORAVA - REZULTATI 22. KOLA

               SVI SUBOTA

ARSENAL ( KRAGUJEVAC – ORLOVAC ( Mrčajevci ) 2:1

Sve ostale utakmice su odležene, a raspored je sledeći

METALAC ( KRALjEVO ) - TAKOVO – sreda 23

POLET ( TRBUŠANI ) - RUDAR ( BALjEVAC ) – utorak 22

OMLADINAC ( NOVO SELO ) - TUTIN – ponedeljak 21

DRAGAČEVO - SLOBODA ( GRBICE ) – utorak 22

ŠUMADIJA ( KRAGUJEVAC ) - KARAĐORĐE ( RIBNICA ) - - ponedeljak 21.

VODOJAŽA ( KRAGUJEVAC ) - TREPČA – utorak 22

SLAVIJA ( KRAGUJEVAC )- MOKRA GORA – sreda 23. april

 

POMORAVSKO-TIMOČKA ZONA - REZULTATI 22. KOLA

                SVI SUBOTA

BOR – BORAC ( BIVOLjE )- odložena zbog vremeskih uslova

JUHOR ( OBREŽ ) - DRAGOCVET  - odložena zbog vremenskih uslova

 DUNAV ( PRAHOVO ) - LUGOMIR ( RAKITOVO ) 1:2

MAJDANPEK - TRAJAL  3:0

ŽUPA – RUDAR ( BOR )  - odložena zbog vre,enskih uslova

RADNIČKI ( LUBNICA ) - OZREN ( SOKO BANjA )  1:2

REMBAS ( RESAVICA ) – KABLOVI ( ZAJEČAR )   2:2

SFS BORAC – RTANj ( BOLjEVAC )   0:3

 

NIŠKA ZONA - REZULTATI 22. KOLA

                  SVI SUBOTA

SVRLjIG - PUKOVAC  2:0

DINAMO ( VRANjE ) - TOPLIČANIN ( PROKUPLjE ) 7:1

RADAN ( LEBANE ) - RUDAR ALPOS   5:0

NAPREDAK ( ALEKSINAC ) - BALKANSKI ( DIMITROVGRAD )  1:0

BSK ( BUJANOVAC )- LUŽNICA ( BABUŠNICA )  - odložena zbog nevremena

BUKOVIK ( RAŽANj )- PUSTA REKA ( BOJNIK ) – pdložena zbog nevremena

BUDUĆNOST ( POPOVAC ) - VLASINA   0:3

ZAPLANjAC ( GADžIN HAN ) – SLOGA ( LESKOVAC ) – U SREDU 23. APRILA