Objavio Branislav Popović 01/06/2014 - 21:27

Rezultati nižih liga

SRPSKA LIGA VOJVODINA - REZULTATI 27. KOLA

                  SUBOTA

 DINAMO ( PANČEVO ) - RADNIČKI ( NOVA PAZOVA )  1:0

ČSK PIVARA - BAČKA 1901  1:1

RADNIČKI ( SREMSKA MITROVICA ) - TEKSTILAC  3:1

NOVI SAD - RADNIČKI ( ŠID )   1:1

RADNIČKI ( SOMBOR ) – SLOGA  4:1

                  NEDELjA

SENTA - BANAT   0:2

DUNAV ( STARI BANOVCI ) - OFK BAČKA  1:2

PALIĆ – JEDINSTVO  2:0

 

SRPSKA LIGA BEOGRAD - REZULTATI 27. KOLA

                 SUBOTA

IM RAKOVICA – ŽARKOVO  0:1

BASK – KOLUBARA  4:0

                  NEDELjA

LOKOMOTIVA - ZELEZNIK LASTA   0:3

HAJDUK - ZEMUN  4:3

 TURBINA - SOPOT  0:2

SREM - MLADENOVAC   5:1

 BUDUCNOST (DOBANOVCI ) - DORĆOL   1:3

ŠUMADIJA ( JAGNjILO )– RADNIČKI ( OBRENOVAC )  1:1

 

SRPSKA LIGA ZAPAD - REZULTATI 27. KOLA

                    SUBOTA

LOZNICA  - RUDAR   2:0

MLADI RADNIK ( POŽAREVAC ) – GFK JASENICA 1911   2:1

                     NEDELjA

 SLOBODA ( ČAČAK ) – ŠUMADIJA ( ARANĐELOVAC )   0:0

ŠAPINE - JOŠANICA   0:0

BANE - SELjAK  3:1

PARTIZAN ( BUMBAREVO BRDO )- KRUŠIK  1:0

ŽELEZNIČAR - MAČVA  4:4

POBEDA BELOŠEVAC - POLET ( LjUBIĆ )  1:1

 

SRPSKA LIGA ISTOK - REZULTATI 28. KOLA

                  SUBOTA

 JEDINSTVO ( PARAĆIN ) – ĐERDAP  1:0

RADNIČKI ( PIROT ) – TABANE TRGOVAČKI  3:1

TRSTENIK PPT – DUBOČICA  2:0

                  NEDELjA

CAR KONSTANTIN - SLOGA  3:2

 RADNIČKI ( SVILAJNAC ) - SINĐELIĆ  3:1

MORAVAC ORION - TIMOČANIN  0:0

KOPAONIK - MORAVAC   4:2

 HAJDUK VELjKO – ŽITORAĐA- nije odigrana gosti nisu došli

 

 

VOJVOĐANSKA LIGA ZAPAD - REZULTATI 27. KOLA

                       SUBOTA

MLADOST ( BAČKI JARAK ) - GRANIČAR  4:1

 VRBAS - INDEKS  2:2

 JUGOVIĆ - OMLADINAC   0:3

JEDINSTVO ( STARA PAZOVA ) - CEMENT  2:1

 SLOGA ( ERDEVIK ) - BORAC  3:1

                    NEDELjA

HAJDUK – PIK PRIGREVICA 0:1

CRVENA ZVEZDA ( NOVI SAD ) – SRBOBRAN IGRAJU U PONEDELjAK 2.JUNA

SLOBODNA JE EKIPA POLETA IZ SIVCA

 

VOJVOĐANSKA LIGA ISTOK - REZULTATI 27. KOLA

                      SUBOTA   

BUDUĆNOST ( SRPSKA CENjA )- BILEĆANIN  1:2

KIKINDA - VRŠAC  1:1

TSC ( BAČKA TOPOLA ) - RADNIČKI  2:0

PROLETER ( BANATSKI KARLOVCI ) - BAČKA  6:0

VRŠAC JUNAJTED - JEDINSTVO  3:2

KOZARA ( BANATSKO VELIKO SELO ) - BORAC ( STARČEVO )  1:0

                     NEDELjA

BORAC ( SAKULE ) – SLOBODA  0:4

CRVENA ZVEZDA ( RUSKO SELO ) - TISA  3:1

 

BEOGRADSKA ZONA - REZULTATI 30. KOLA

                      SUBOTA

BALKAN MIRIJEVO - SREMČICA  1:3

PALILULAC - VRČIN  0:1

IMT - GSP POLET   0:0

ZVEZDARA-LEPUŠNICA  1:1

                     NEDELjA

 PKB - CRVENA ZVEZDA    2:1

RADNIČKI ( RUDOVCI ) - RADNIČKI ( NOVI BEOGRAD )  0:2

ŽELEZNIČAR - BAĆEVAC  1:0

SLOBODNE EKIPE, GRAFIČAR I RESNIK

 

ZONA DUNAV - REZULTATI 27. KOLA

                   SUBOTA

ŠUMADIJA ( TOPONICA ) - OBILIĆ   2:3

 SLOGA ( BATOČINA ) – GRUŽA  2:0

                    NEDELjA

NAPREDAK ( MARKOVAC ) – KARAĐORĐE ( TOPOLA )  6:2

ŠUMADINAC ( BRZAN ) - HOMOLjAC   3:0

ŽELEZNIČAR - VGSK  0:1

ŠUMADINAC 1913 ( NATALINCI ) - MORAVA  2:3

 BORAC ( ŽABARI ) - UDARNIK ( LOZOVIK )  2:0

MLADI RADNIK ( RADINAC ) – ZVIŽD ( KUČEVO )  2:3

 

 

 

 

ZONA DRINA - REZULTATI 27. KOLA

                      SUBOTA

BORAC ( ŠABAC ) - SLOGA ( BAJINA BAŠTA )  0:0

JEDINSTVO ( UB ) - SLOGA ( POŽEGA )   2:2

BUDUĆNOST - SLOGA ( SJENICA )  3:0

RIBNICA - RADNIČKI STOBEKS  3:0 

FAP - RADNIČKI ( VALjEVO )  5:0

JEDINSTVO 1945 ( VLADIMIRCI ) - ZLATAR  2:2

                      NEDELjA

POLIMLjE – SEVOJNO  2:0

BREZOVICA – MLADOST  3:1

 

ZONA MORAVA - REZULTATI 27. KOLA

                    SUBOTA

MOKRA GORA – OMLADINAC ( NOVO SELO )  7:1

TREPČA – POLET ( TRBUŠANI )  3:2

                    NEDELjA   

ŠUMADIJA 1903 - METALAC  2:1

VODOJAŽA - DRAGAČEVO  3:2

SLAVIJA - ARSENAL  2:3

KARAĐORĐE ( RIBNICA ) - TAKOVO  2:1

SLOBODA ( GRBICE ) - RUDAR   1:0

 ORLOVAC – TUTIN  3:1

 

POMORAVSKO-TIMOČKA ZONA - REZULTATI 28. KOLA

              SUBOTA

DUNAV ( PRAHOVO ) – SFS BORAC   1:0

               NEDELjA   

BOR - TRAJAL  5:0

 LUGOMIR - RUDAR 3:2

 DRAGOCVET  - OZREN   2:0

BORAC - KABLOVI  3:2

JUHOR - RTANj  3:0

MAJDANPEK - REMBAS   3:0

ŽUPA - RADNIČKI   5:0

 

NIŠKA ZONA - REZULTATI 28. KOLA

                SUBOTA

TOPLIČANIN – BALKANSKI  2:0

SLOGA ( LESKOVAC ) – PUSTA REKA  2:0

SVRLjIG – VLASINA 3:1 – prekid u 82.minutu, gosti ostali sa 7. igrača

NAPREDAK ( ALEKSINAC ) – BSK  5:1

                  NEDELjA

ZAPLANjAC - RUDAR ALPOS  2:0

PUKOVAC - LUŽNICA  3:2

 DINAMO ( VRANjE ) - BUDUĆNOST  6:0

 RADAN - BUKOVIK  3:1