Objavio Branislav Popović 22/08/2015 - 21:26

Rezultati nižih liga Srbije - subota

SRPSKA LIGA –VOJVODINA - REZULTATI 2. KOLA 
           SUBOTA
RADNIČKI ( NOVA PAZOVA ) – BAČKA ( SUBOTICA )  2:1
VRŠAC – OMLADINAC ( NOVI BANOVCI )  0:1
RADNIČKI ( SREMSKA MITROVICA ) - TSC ( BAČKA TOPOLA )  1:0
RADNIČKI ( ŠID ) - CEMENT  1:0
BANAT – SLOGA ( TEMERIN )  0:0
          NEDELjA
ŽELEZNIČAR ( PANČEVO ) – SENTA
BORAC ( SAKULE ) - DOLINA 
DUNAV ( STARI BANOVCI ) – ODžACI
 
 
SRPSKA LIGA-BEOGRAD - REZULTATI 2. KOLA 
            SUBOTA
IM RAKOVICA - RADNIČKI ( OBRENOVAC )  2:1
GSP POLET – TELEOPTIK  2:2
RADNIČKI ( NOVI BEOGRAD ) – BASK  2:0
             NEDELjA 
STEPOJEVAC VAGA - SOPOT 
CRVENA ZVEZDA ( MALO MOKRI LUG ) - IMT 
ŽARKOVO - SREM ( JAKOVO )
BUDUĆNOST ( DOBANOVCI ) – TURBINA ( VREOCI ) 
BRODARAC - DORĆOL 
 
 
SRPAKA LIGA – ZAPAD - REZULTATI 2. KOLA 
            SUBOTA 
MAČVA - MOKRA GORA   2:1
JEDINSTVO PUTEVI - FAP  1:4
SLOGA ( POŽEGA ) - SMEDEREVO  0:0
KARAĐORĐE ( TOPOLA )- ŠUMADIJA ( ARANĐELOVAC )  0:2
MIHAJLOVAC - ŽELEZNIČAR ( LAJKOVAC )  2:1
ŠUMADIJA ( KRAGUJEVAC ) - BUDUĆNOST KRUŠIK  2:3
            NEDELjA
POLET ( LjUBIĆ ) – JEDINSTVO ( UB ) 
ZVIŽD - SLOGA ( KRALjEVO ) 
 
 
SRPSKA LIGA – ISTOK - REZULTATI 2. KOLA 
             SUBOTA
 TIMOČANIN - CAR KONSTANTIN  0:0
TRSTENIK PPT - TABANE  1:0
DUNAV ( PRAHOVO ) - RADNIČKI ( PIROT )  2:1
SLOGA ( DESPOTOVAC ) - TIMOK  0:0
SINĐELIĆ ( NIŠ ) - RADNIČKI ( SVILAJNAC )  0:0
MORAVAC ORION – RADAN ( LEBANE )  1:0
JEDINSTVO ( BOŠNjACE ) – TEMNIĆ ( VARVARIN )  0:1
          NEDELjA
BOR – OZREN ( SOKOBANjA )
 
 
 
 
BAČKA LIGA - REZULTATI 2. KOLA 
             SUBOTA 
ŽAK ( SOMBOR ) - SRBOBRAN  0:1
SLOGA ( ČONOPLjA )- TISA ( ADORJAN )  4:2
MLADOST ( APATIN ) - VRBAS  3:0
BEČEJ - SUBOTICA  6:0
 BRATSTVO ( PRIGREVICA ) – BAČKA ( PAČIR )  7:2
              NEDELjA
TEKSTILAC ( ODžACI ) – POLET ( SIVAC )
TAVANKUT – ZADRUGAR ( SRPSKI MILETIĆ )
MLADOST ( TURIJA ) – RADNIČKI ( SOMBOR )
 
 
BANATSKA LIGA - REZULTATI 2. KOLA 
              SUBOTA 
JEDINSTVO ( BANATSKO KARAĐORĐEVO ) - CRVENA ZVEZDA ( RUSKO SELO ) 3:1 
RADNIČKI ( SUTJESKA ) - SLOGA ( PLANDIŠTE )  2:1
KOZARA ( BANATSKO VELIKO SELO ) - SLOBODA ( NOVI KOZARCI ) 3:0
BUDUĆNOST ( SRPSKA CRNjA ) - JEDISTVO ( NOVI BEČEJ )  1:0
RADNIČKI ( KOVIN ) - VRŠAC JUNAJTED   1:1
              NEDELjA
ŽAK ( KIKINDA ) – RADNIČKI ZRENjANIN
POLET ( IZBIŠTE ) – MLADOST BAMBI
SLAVIJA ( KOVAČICA ) – PROLETER ( BANATSKI KARLOVAC )
 
 
NOVOSADSKO - SREMSKA LIGA - REZULTATI 2. KOLA 
              SUBOTA
VETERNIK – JUGOVIĆ ( KAĆ )  5:2
ŽSK ( ŽABALj )- JEDINSTVO ( STARA PAZOVA )  2:0
MLADOST ( BAČKI JARAK )- SLAVIJA ( NOVI SAD )  2:1
CRVENA ZVEZDA ( NOVI SAD ) – LSK  (LAĆARAK )  4:1
 SREMAC VOJKA - SLOGA ( ERDEVIK )  2:0
               NEDELjA
KABEL – BUDUĆNOST ( GLOŽAN )
BORAC ( NOVI SAD ) – HAJDUK ( BEŠKA )
BUDUĆNOST ( SALAŠ NOĆAJSKI ) – KUPINOVO
 
 
 
BEOGRADSKA ZONA - REZULTATI 2. KOLA :
               SUBOTA
BALKAN MIRIJEVO – LEPUŠNICA ( GLOGONjSKI RIT ) 3:1
                NEDELjA
TORLAK ( KUMODRAŽ ) - BORAC ( OSTRUŽNICA )
JEDINSTVO ( SURČIN ) - BAĆEVAC 
PKB - VRČIN  
PRVA ISKRA ( BARIČ )- LOKOMOTIVA ( ŽELEZNIK ) 
GRAFIČAR - ZVEZDARA 
BSK ( BATAJNICA ) – SREMČICA
SLOBODNA EKIPA HAJDUKA
 
 
ZONA DUNAV - REZULTATI 2. KOLA 
              SUBOTA
GFK JASENICA – MORAVA ( VELIKA PLANA )  3:0
RUDAR ( KOSTOLAC ) – OBILIĆ ( ŽIVICE )  3:0
SLOGA ( BATOČINA ) – RADNIČKI ( POŽAREVAC ) 1:0
                NEDELjA
RSK ( RABROVO ) – GRUŽA
NAPREDAK ( MARKOVAC ) - ŠAPINE 
BORAC ( ŽABARI )- HOMOLjAC 
PROLETER ( VRANOVO ) – BASARAC ( MIŠLjENOVAC )
OMLADINAC ( DONjA RAČA ) - VGSK 
 
 
ZONA DRINA - REZULTATI 2. KOLA 
               SUBOTA
SLOGA  ( BAJINA BAŠTA ) – PROVO  1:0
RADNIČKI ( VALjEVO ) – BUDUĆNOST ( ARILjE ) 3:2
JEDINSTVO ( VLADIMIRCI ) – ZLATIBOR ( ČAJETINA ) 0:2
SPARTAK ( LjIG ) – POLIMLjE  2:1
               NEDELjA 
 RAĐEVAC - BREZOVICA 
ZADRUGAR ( LAJKOVAC ) - RADNIČKI STOBEKS 
OSEČINA - SLOGA ( SJENICA ) 
ZLATAR ( NOVA VAROŠ ) - RIBNICA 
 
 
ZONA MORAVA - REZULTATI 2. KOLA 
               SUBOTA
JOŠANICA  - DRAGAČEVO  3:0
OVČAR ( MARKOVICA ) - ORLOVAC ( MRČAJEVCI ) 0:1
METALAC ( KRALjEVO ) - TUTIN  0:1
 TAKOVO – ARSENAL ( KRAGUJEVAC ) 3 :0
TREPČA - BRAĆA VUKOVIĆ  1:0
OMLADINAC ( NOVO SELO )- SLOBODA ( ČAČAK ) 0:1
             NEDELjA
SLAVIJA ( KRAGUJEVAC ) – POLET ( TRBUŠANI )
BANE ( RAŠKA ) – KARAĐORĐE ( RIBNICA )
 
 
ZONA ZAPAD - REZULTATI 2. KOLA 
              SUBOTA
ŽITORAĐA – KOSANICA ( KURŠUMLIJA )  1:1
SFS BORAC – JUHOR  0:3
FUD ( BRUS ) – LEVAČ ( REKOVAC )  3:2
              NEDELjA
BOŠNjANE - LUGOMIR 
JEDINSTVO ( MIJATOVAC ) - KOPAONIK ( BRUS )
REMBAS ( RESAVICA ) - JEDINSTVO ( PARAĆIN ) 
MORAVA ( RIBARE ) - SLOGA ( ĆIĆEVAC )
ŽUPA ( ALEKSANDROVAC ) – POLjOPRIVREDNIK (POČEKOVINA )
 
 
ZONA ISTOK - REZULTATI 2. KOLA 
              SUBOTA
SVRLjIG – RTANj 0:0
BRODOREMONT ( KLADOVO )– ZAPLANjAC 3:3
               NEDELjA
ŠARBANOVAC - BUČJE 
HAJDUK VELjKO – KABLOVI ( ZAJEČAR ) 
BUKOVIK ( RAŽANj ) - RUDAR ( PODVIS ) 
RADNIČKI ( LUBNICA )- MORAVICA ( SUBOTINAC )
RUDAR ALPOS - ĐERDAP  
PUKOVAC - NAPREDAK  ( ALEKSINAC )
 
 
ZONA JUG - REZULTATI 2. KOLA 
                  SUBOTA
VRANjSKA BANjA – LUŽNICA ( BABUŠINAC )  3:1
NEBESKI ANĐELI ( VRANjE ) - JABLANICA ( MEDVEĐA ) 2.0
BUDUĆNOST ( ORAŠJE ) - MLADOST ( MEDOŠEVAC ) 0:1
ROPOTOVO - BALKANSKI ( DIMITROVGRAD )  4:1
PUSTA REKA ( BOJNIK )- VLASINA 2:0
                NEDELjA
BOBIŠTE – BUDUĆNOST ( POPOVAC )
BSK ( BUJANOVAC ) – SLOGA ( LESKOVAC )
JEDINSTVO ( PIROT ) – MORAVA ( VLADIČIN HAN )