Objavio Branislav Popović 17/08/2014 - 20:24

Rezultati nizih liga

REGIONALNA LIGA VOJVODINA - REZULTATI 1. KOLA

                    SUBOTA

RADNIČKI (SREMSKA MITROVICA ) – DINAMO ( PANČEVO ) 1:0

RADNIČKI ( SOMBOR ) - ČSK PIVARA ( ČELAREVO  )  0:1

 TEKSTILAC ( ODžACI ) - BANAT ( ZRENjANIN )   1:2

VRŠAC – CEMENT ( BEOČIN )   1:2

RADNIČKI ( NOVA PAZOVA ) – BAČKA ( SUBOTICA )  0:1

 

                 NEDELjA

DOLINA ( PADINA ) – DUNAV ( STARI BANOVCI )  2:2

SENTA – SLOGA ( TEMERIN )  0:0

PIK PRIGREVICA – RADNIČKI ( ŠID )  2:0

 

 

REGIONALNA LIGA BEOGRAD - REZULTATI 1. KOLA

                    SUBOTA

SOPOT - BRODARAC ( BEOGRAD )  1:2

ZEMUN – ŽARKOVO  3:0

IM RAKOVICA – TELEOPTIK  1:1

                    NEDELjA

HAJDUK - GSP POLET   2:4

DORĆOL - TURBINA ( VREOCI )    3:3

ŽELEZNIK LASTA - BUDUĆNOST ( DOBANOVCI )  2:0

 SREM ( JAKOVO ) - RADNIČKI ( OBRENOVAC )   0:2

BASK – IMT  1:0

 

REGIONALNA LIGA ZAPAD - REZULTATI 1. KOLA

                        SUBOTA

SEMENDRIA ( SMEDEREVO ) - LOZNICA  1:2

ŠUMADIJA ( ARANĐELOVAC ) – JEDINSTVO( UB )  0:0

ŠUMADIJA ( KRAGUJEVAC ) – ZVIŽD ( KUČEVO )  2:1

                         NEDELjA

ŽELEZNIČAR ( LAJKOVAC ) - POBEDA BELOŠEVAC  0:0

JOŠANICA ( NOVI PAZAR ) - BUDUĆNOST KRUŠIK ( VALjEVO )  0:5

BANE ( RAŠKA ) - RUDAR ( KOSTOLAC )  1:2

SLOGA ( POŽEGA ) - KARAĐORĐE ( TOPOLA ) 1:1

POLET ( LjUBIĆ )- GFK JASENICA ( SMEDEREVSKA PALANKA )  3:0

 

REGIONALNA LIGA ISTOK - REZULTATI 1. KOLA

                    SUBOTA

TIMOK ( ZAJEČAR )- TRSTENIK PPT  1:2

ĐERDAP ( KLADOVO ) - TIMOČANIN ( KNjAŽEVAC )  0:1

 RADNIČKI ( SVILAJNAC ) - RADNIČKI ( PIROT )  0:1

                   NEDELjA

BOR – OZREN ( SOKO BANjA )  2:1

KOPAONIK ( BRUS ) – SLOGA ( DESPOTOVAC ) 0:0

 CAR KONSTANTIN ( NIŠ ) - HAJDUK VELjKO ( NEGOTIN )  5:1

RADAN ( LEBANE ) – SINĐELIĆ ( NIŠ )  3:0

 TABANE – DINAMO ( VRANjE )  1:2

BAČKA FUDBALSKA LIGA - REZULTATI 1. KOLA

                        SUBOTA

SRBOBRAN - ŽAK ( SOMBOR )  1:0

 JADRAN ( FEKETIĆ ) - PREPOROD ( NOVI ŽEDNIK )  1:0

BORAC ( BAČKI GRAČAC ) – ODžACI  3:2

POLET ( SIVAC ) – MLADOST ( TURIJA )  2:0

                      NEDELjA

TISA ( ADORJAN ) – VRBAS  2:0

ZADRUGAR ( SRPSKI MILETIĆ ) - TAVANKUT   2:1

MLADOST ( APATIN ) – TSC ( BAČKA TOPOLA )  0:1

BAČKA ( PAČIR ) - SUBOTICA   0:2

 

BANATSKA FUDBALSKA LIGA - REZULTATI 1. KOLA

                        SUBOTA

RADNIČKI ( KOVIN ) - RADNIČKI ( SUTJESKA )   2:0

JEDINSTVO ( BANATSKO KARAĐORĐEVO ) - BORAC ( SAKULE )  2:0

SLOBODA ( NOVI KOZARCI ) - VRŠAC JUNAJTED  1:0

MLADOST BAMBI ( LUKIĆEVO ) - JEDISTVO ( NOVI BEČEJ )   2:1

PROLETER ( BANATSKI KARLOVAC ) – BUDUĆNOST ( SRPSKA CRNjA ) 0:3

OFK KIKINDA – ŽELEZNIČAR ( PANČEVO )   1:0

                      NEDELjA

SLOGA ( PLANDIŠTE ) – BORAC ( STARČEVO )  0:0

CRVENA ZVEZDA ( RUSKO SELO ) – KOZARA ( BANATSKO VELIKO SELO ) 0:3

 

NOVOSADSKO-SREMSKA FUDBALSKA LIGA - REZULTATI 1. KOLA

                      SUBOTA

OMLADINAC ( NOVI BANOVCI ) – JUGOVIĆ ( KAĆ )  2:1

MLADOST ( BAČKI JARAK ) - LSK ( LAĆARAK )  3:2

 GRANIČAR SREMAC ( VOJKA ) – INDEKS ( NOVI SAD )  1:0

CRVENA ZVEZDA ( NOVI SAD )  - HAJDUK ( BEŠKA )  2:1

 SLOGA ( ERDEVIK ) - JEDINSTVO ( STARA PAZOVA )   0:2

KUPIONOVO – ŽSK ( ŽABALj )  0:0

                    NEDELjA

LjUKOVO – BUDUĆNOST ( GLOŽAN ) 1:0

KABEL ( NOVI SAD ) – BORAC ( NOVI SAD )  1:1

 

BEOGRADSKA ZONA - REZULTATI 1. KOLA

                       SUBOTA

Danas je trebalo da se odigra samo jedan susret

PALILULAC – RADNIČKI ( NOVI BEOGRAD )

Međutim, juče je fudbalski klub Palilulac, dostavio dopis FS Beograd sa obaveštenjem da odustaje od takmičenja u Beogradskoj zoni.

                       NEDELjA

GRAFIČAR - LEPUŠNICA  1:2

BOLEČ – LOKOMOTIVA ( ŽELEZNIK )  0:0

STEPOJEVAC VAGA - ZVEZDARA  5:0

VRČIN - ŽELEZNIČAR  0:0

BAĆEVAC - BALKAN MIRIJEVO 2:0

JEDINSTVO ( SURČIN ) - SREMČICA  2:2

PKB ( PADINSKA SKELA ) - CRVENA ZVEZDA ( MALI MOKRI LUG )  1:3

ZONA DUNAV - REZULTATI 1. KOLA

                        SUBOTA

GRUŽA – RSK ( RABROVO )  3:0

VGSK ( VELIKO GRADIŠTE ) – SLOGA ( BATOČINA )  0:0

                           NEDELjA

 LEPENICA ( BADNjEVAC ) - MIHAJLOVAC  0:0

 OBILIĆ ( ŽIVICE ) – MORAVA ( VELIKA PLANA )  2:2

ŽELEZNIČAR ( POŽREVAC ) – SLOBODA ( LIPE )  3:1

MLADI RADNIK ( RADINAC ) – NAPREDAK ( MARKOVAC )  0:0

ŠUMADINAC ( BRZAN ) - HOMOLjAC ( ŽAGUBICA ) 0:2

 BASARAC ( MIŠLjENOVAC ) – BORAC( ŽABARI )  2:1

 

ZONA DRINA - REZULTATI 1. KOLA

                         SUBOTA

 RAĐEVAC ( KRUPANj ) – SEVOJNO  4:1

RADNIČKI ( VALjEVO ) – RADNIČKI STOBEKS ( KLUPCI ) 0:1

JEDINSTVO ( VLADIMIRCI ) – ZADRUGAR ( LAJKOVAC ) 2:1

SLOGA ( BAJINA BAŠTA ) – BREZOVICA 2:0

                        NEDELjA

SLOGA ( SJENICA ) - RIBNICA  ( MIONICA )  1:1

ZLATAR ( NOVA VAROŠ ) - FAP ( PRIBOJ NA LIMU )  0:2

 OSEČINA – BORAC ( ŠABAC )  2:1

POLIMLjE ( PRIJEPOLjE ) – ZLATIBOR ( ČAJETINA )  5:0

 

ZONA MORAVA - REZULTATI 1. KOLA

                        SUBOTA

METALAC ( KRALjEVO ) – OMLADINAC ( NOVO SELO )  1:1

RUDAR ( BALjEVAC ) – TREPČA ( KOSOVSKA MITROVICA )  0:2

                         NEDELjA

TUTIN - TAKOVO  ( GORNjI MILANOVAC )  2:0

 ORLOVAC ( MRČAJEVCI )  - PARTIZAN ( CEROVAC )   1:1

POLET ( TRBUŠANI )- MOKRA GORA ( ZUBIN POTOK )   1:0

VODOJAŽA ( GROŠNICA ) – SLAVIJA ( KRAGUJEVAC )   1:1

SLOBODA ( ČAČAK ) - RUDAR ( BRESNICA )  1:0

BRAĆA VUKOVIĆ ( LAĐEVCI ) – DRAGAČEVO ( GUČA )  4:0

 

ZONA ZAPAD - REZULTATI 1. KOLA

              SUBOTA

 JEDINSTVO ( PARAĆIN ) - ŽUPA ( ALEKSANDROVAC )  5:0

BORAC ( BIVOLjE ) – FUD ( BRUS )  2:1

ŽITORAĐA – REMBAS ( RESAVICA )  5:0

               NEDELjA  

 TEMNIĆ ( VARVARIN ) – LUGOMIR  ( RAKITOVO ) 4:0

KOSANICA ( KURŠUMLIJA ) - DRAGOCVET   3:0

 JEDINSTVO ( MIJATOVAC ) - LEVAČ ( REKOVAC )   2:1

POLjOPRIVREDNIK ( POČEKOVINA ) – JUHOR ( OBREŽ )  2:2

 TRAJAL ( KRUŠEVAC ) - SFS BORAC ( PARAĆIN )   2:1

 

 

 

ZONA ISTOK - REZULTATI 1. KOLA

                SUBOTA

NEMETALI ( DONjA BELA REKA ) - RUDAR ( BOR )  3:2

RTANj ( BOLjEVAC ) – DUNAV ( PRAHOVO )  1:2

NAPREDAK ( ALEKSINAC ) - RUDAR ( PODVIS ) 5:1

BUČJE – BSK ( BOGOVINA )  0:3

                NEDELjA

PUKOVAC – RUDAR ALPOS ( ALEKSINAČKI RUDNICI )  3:1

BUKOVIK ( RAŽANj ) – BRODOREMONT ( KLADOVO )  4:0

MORAVICA ( SUBOTINAC ) - BRESTOVAC  2:2

KABLOVI ( ZAJEČAR ) – SVRLjIG   3:1

 

ZONA  JUG - REZULTATI 1. KOLA

                 SUBOTA

NEBESKI ANĐELI ( VRANjE ) – MORAVA ( VLADIČIN HAN )  1:1

SLOGA ( LESKOVAC ) – PUSTA REKA ( BOJNIK )   4:2

                  NEDELjA

VLASINA ( VLASOTINCE ) - LUŽNICA ( BABUŠINAC )  2:1

SLOBODA ( GORNjA VREŽINA ) – DUBOČICA ( LESKOVAC )- utakmica nije odigranan, gosti nisu došli. 

BOBIŠTE - ROPOTOVO  0:2

JABLANICA ( MEDVEĐA )- JEDINSTVO ( BOŠNjACE )  0:6

 JEDINSTVO ( BELA PALANKA ) - BALKANSKI ( DIMITROVGRAD ) 0:3

 BSK ( BUJANOVAC ) – MLADOST( MEDOŠEVAC )  0:1