Objavio Branislav Popović 23/08/2014 - 20:56

Rezultati nizih liga

REGIONALNA LIGA VOJVODINA - REZULTATI 2. KOLA

                 SUBOTA

 DINAMO ( PANČEVO ) - BAČKA ( SUBOTICA )  2:1

RADNIČKI ( ŠID ) - RADNIČKI ( NOVA PAZOVA )  2:0

CEMENT ( BEOČIN ) - PIK PRIGREVICA 0:0

BANAT ( ZRENjANIN ) - VRŠAC  1:0

SLOGA ( TEMERIN ) - TEKSTILAC ( ODžACI )  3:0

ČSK PIVARA ( ČELAREVO ) - SENTA  2:0

RADNIČKI ( SREMSKA MITROVICA ) – DOLINA ( PADINA ) 0:1

               NEDELjA

DUNAV ( STARI BANOVCI ) – RADNIČKI ( SOMBOR )

 

REGIONALNA LIGA BEOGRAD - REZULTATI 2. KOLA

                SUBOTA

BRODARAC ( BEOGRAD ) – IMT  1:3

TELEOPTIK – DORĆOL  2:1

GSP POLET – IM RAKOVICA  2:0

SOPOT – ZEMUN   1:2

                NEDELjA

RADNIČKI ( OBRENOVAC ) - BASK

BUDUĆNOST ( DOBANOVCI ) - SREM ( JAKOVO )

TURBINA ( VREOCI ) - ŽELEZNIK LASTA

ŽARKOVO - HAJDUK

 

REGIONALNA LIGA ZAPAD - REZULTATI 2. KOLA

                  SUBOTA

 LOZNICA - GFK JASENICA ( SMEDEREVSKA PALANKA )  1:0

KARAĐORĐE ( TOPOLA ) – POLET ( LjUBIĆ )  2:2

RUDAR ( KOSTOLAC ) - ŠUMADIJA ( KRAGUJEVAC )  2:2

BUDUĆNOST  KRUŠIK ( VALjEVO ) – BANE ( RAŠKA )  3:0

JEDINSTVO ( UB ) – ŽELEZNIČAR ( LAJKOVAC )  1:0

SEMENDRIA ( SMEDEREVO ) - ŠUMADIJA ( ARANĐELOVAC ) 0:0

                NEDELjA

ZVIŽD ( KUČEVO ) – SLOGA ( POŽEGA )

POBEDA BELOŠEVAC – JOŠANICA ( NOVI PAZAR )

 

REGIONALNA LIGA ISTOK - REZULTATI 2. KOLA

                   SUBOTA

OZREN ( SOKO BANjA ) - DINAMO ( VRANjE )  2:0

SLOGA ( DESPOTOVAC ) – CAR KONSTANTIN ( NIŠ )  1:0

TRSTENIK PPT – ĐERDAP ( KLADOVO )   2:1

                  NEDELjA

SINĐELIĆ ( NIŠ ) - TABANE

 HAJDUK VELjKO ( NEGOTIN ) – RADAN ( LEBANE ) 

RADNIČKI ( PIROT ) - KOPAONIK ( BRUS )

TIMOČANIN ( KNjAŽEVAC )- RADNIČKI ( SVILAJNAC ) 

BOR – TIMOK ( ZAJEČAR )

 

 

BAČKA FUDBALSKA LIGA - REZULTATI 2. KOLA

                    SUBOTA

ŽAK ( SOMBOR )- MLADOST ( TURIJA )  2:2

TSC ( BAČKA TOPOLA ) – BAČKA ( PAČIR )  5:0

VRBAS – JADRAN ( FEKETIĆ )  1:0

SRBOBRAN – TISA ( ADORJAN )  1:0

                   NEDELjA

SUBOTICA - POLET ( SIVAC )

 TAVANKUT - MLADOST ( APATIN )

ODžACI - ZADRUGAR ( SRPSKI MILETIĆ )

PREPOROD ( NOVI ŽEDNIK ) – BORAC ( BAČKI GRAČAC )

 

BANATSKA FUDBALSKA LIGA - REZULTATI 2. KOLA

                    SUBOTA

RADNIČKI ( SUTJESKA ) – ŽELEZNIČAR ( PANČEVO )  1:2

BUDUĆNOST ( SRPSKA CRNjA ) - OFK KIKINDA 1:1

KOZARA( BANATSKO VELIKO SELO ) - PROLETER ( BANATSKI KARLOVAC ) 0:1

JEDISTVO ( NOVI BEČEJ ) - SLOGA ( PLANDIŠTE )  4:0

VRŠAC JUNAJTED - MLADOST BAMBI ( LUKIĆEVO )  0:3

RADNIČKI ( KOVIN ) - JEDINSTVO ( BANATSKO KARAĐORĐEVO )  2:1

                  NEDELjA

BORAC ( STARČEVO ) – CRVENA ZVEZDA ( RUSKO SELO )

BORAC ( SAKULE ) – SLOBODA ( NOVI KOZARCI )

 

NOVOSADSKO – SREMSKA FUDBALSKA LIGA - REZULTATI 2. KOLA

                    SUBOTA

JEDINSTVO ( STARA PAZOVA ) – KUPINOVO  1:0

JUGOVIĆ ( KAĆ ) – MLADOST ( BAČKI JARAK )  2:2

                   NEDELjA

BUDUĆNOST ( GLOŽAN ) - ŽSK ( ŽABALj )

HAJDUK ( BEŠKA ) - SLOGA ( ERDEVIK )

INDEKS ( NOVI SAD ) - CRVENA ZVEZDA ( NOVI SAD )

BORAC ( NOVI SAD ) - GRANIČAR SREMAC ( VOJKA )

 LSK ( LAĆARAK ) – KABEL ( NOVI SAD )

LjUKOVO – OMLADINAC ( NOVI BANOVCI )

 

 BEOGRADSKA ZONA - REZULTATI 2. KOLA

                  SUBOTA

BALKAN MIRIJEVO – JEDINSTVO ( SURČIN )  1:1

RADNIČKI ( NOVI BEOGRAD ) – STEPOJEVAC VAGA  0:0

                    NEDELjA

LEPUŠNICA - CRVENA ZVEZDA ( MALI MOKRI LUG )

SREMČICA - PKB ( PADINSKA SKELA )

 ŽELEZNIČAR - BAĆEVAC

ZVEZDARA - VRČIN  

GRAFIČAR - BOLEČ

SLOBODNA EKIPA JE LOKOMOTIVA IZ ŽELEZNIKA

 

 

 

ZONA DUNAV - REZULTATI 2. KOLA

                SUBOTA

SLOGA ( BATOČINA ) – BASARAC ( MIŠLjENOVAC )  0:0

 MORAVA ( VELIKA PLANA ) – ŽELEZNIČAR ( POŽAREVAC )  1:0

GRUŽA – LEPENICA ( BADNjEVAC )   4:0

                NEDELjA

RSK  ( RABROVO ) – BORAC ( ŽABARI ) 

HOMOLjAC ( ŽAGUBICA ) – VGSK ( VELIKO GRADIŠTE )

NAPREDAK ( MARKOVAC ) – ŠUMADINAC ( BRZAN )

SLOBODA ( LIPE ) - MLADI RADNIK ( RADINAC ) 

MIHAJLOVAC – OBILIĆ ( ŽIVICE )

 

ZONA DRINA - REZULTATI 2. KOLA

               SUBOTA

SEVOJNO - BREZOVICA  2:1

ZLATIBOR ( ČAJETINA ) - SLOGA ( BAJINA BAŠTA )  1:1

 BORAC ( ŠABAC ) - JEDINSTVO ( VLADIMIRCI )  1:1

FAP ( PRIBOJ ) - OSEČINA  1:1

RIBNICA ( MIONICA ) – RADNIČKI ( VALjEVO )  1:1

RAĐEVAC ( KRUPANj ) - SLOGA ( SJENICA )  3:1

               NEDELjA

ZADRUGAR ( LAJKOVAC ) – POLIMLjE ( PRIJEPOLjE )

RADNIČKI STOBEKS – ZLATAR ( NOVA VAROŠ )

 

ZONA MORAVA - REZULTATI 2. KOLA

               SUBOTA

TAKOVO ( GRNjI MILANOVAC ) – DRAGAČEVO ( GUČA ) 3:0

 TREPČA ( KOSOVSKA MITROVICA ) - BRAĆA VUKOVIĆ ( LAĐEVCI ) 4:0

MOKRA GORA ( ZUBIN POTOK ) – VODOJAŽA ( GROŠNICA ) 3:0

PARTIZAN ( CEROVAC ) - POLET ( TRBUŠANI )   2:2

OMLADINAC ( NOVO SELO ) – ORLOVAC ( MRČAJEVCI )  2:0

               NEDELjA

RUDAR ( BRESNICA ) – RUDAR ( BALjEVAC )

SLAVIJA ( KRAGUJEVAC ) – SLOBODA ( ČAČAK )

 TUTIN – METALAC ( KRALjEVO )

 

ZONA ZAPAD - REZULTATI 2. KOLA

                 SUBOTA

FUD ( BRUS ) – ŽITORAĐA  1:3

JEDINSTVO ( PARAĆIN ) – TEMNIĆ ( VARVARIN )  2:2

                NEDELjA

ŽUPA ( ALEKSANDROVAC ) - SFS BORAC ( PARAĆIN )

JUHOR ( OBREŽ )- TRAJAL ( KRUŠEVAC )

LEVAČ ( REKOVAC ) - POLjOPRIVREDNIK ( POČEKOVINA )

REMBAS ( RESAVICA ) - JEDINSTVO ( MIJATOVAC )

 DRAGOCVET - BORAC ( BIVOLj )

LUGOMIR – KOSANICA ( KURŠUMLIJA )

 

 

 

ZONA ISTOK- REZULTATI 2. KOLA

                   SUBOTA

 BRESTOVAC – KABLOVI ( ZAJEČAR ) 0:1

 BSK ( BOGOVINA )- MORAVICA ( SUBOTINAC )  2:1

RUDAR ( PODVIS ) - BUČJE  2:2

DUNAV ( PRAHOVO )- BUKOVIK ( RAŽANj )  2:0

RUDAR ( BOR ) – RTANj ( BOLjEVAC )   0:2

                 NEDELjA

RUDAR ALPOS ( ALEKSINAČKI RUDNICI ) – SVRLjIG

BRODOREMON ( KLADOVO ) – NAPREDAK ( ALEKSINAC )

PUKOVAC – NEMETALI ( DONjA BELA REKA )

         

 

 

ZONA JUG - REZULTATI 2. KOLA :

                     SUBOTA

BALKANSKI ( DIMITROVGRAD ) – BSK ( BUJANOVAC ) 4:1

JEDINSTVO ( BOŠNjACE ) - JEDINSTVO ( BELA PALANKA ) –Susret nije odigran, gosti nisu imali bonus igrača.

PUSTA REKA ( BOJNIK )- JABLANICA ( MEDVEĐA ) 2:1

 MORAVA ( VLADIČIN HAN ) - BOBIŠTE 5:0

 DUBOČICA ( LESKOVAC )- NEBESKI ANĐELI ( VRANjE )- nije odigrana domaćin se nije pojavio na terenu.

                    NEDELjA

 VLASINA ( VLASOTINCE )  – SLOBODA ( GORNjA VREŽINA )

LUŽNICA ( BABUŠINAC ) – MLADOST ( MEDOŠEVAC ) - ODLOŽENA

 ROPOTOVO – SLOGA ( LESKOVAC )