Objavio Vladislav Popović 26/08/2017 - 21:46

Rezultati regionalnih i nižih liga Srbije

REGIONALANA LIGA VOJVODINA - REZULTATI 2. KOLA 
                  SUBOTA
BRATSTVO ( PRIGREVICA ) - MLADOST ( BAČKI JARAK )  2:0
RADNIČKI ( NOVA PAZOVA ) - DINAMO ( PANČEVO )   1:0
RADNIČKI ( ŠID ) - BEČEJ   1:6
RADNIČKI ( SREMSKA MITROVICA ) – OMLADINAC ( NOVI BANOVCI )  0:3
BAČKA ( SUBOTICA ) - RADNIČKI ZRENjANIN  0:2
                  NEDELjA
BORAC ( SAKULE ) – CRVENA ZVEZDA ( NOVI SAD )
DUNAV ( STARI BANOVCI ) – ODžACI
ŽELEZNIČAR ( PANČEVO ) – CEMENT ( BEOČIN )
 
 
 
REGIONALANA LIGA BEOGRAD - REZULTATI 1. KOLA 
                  SUBOTA
OFK BEOGRAD - SOPOT  2:0
GSP POLET DORĆOL - RADNIČKI ( OBRENOVAC )  3:1
KOLUBARA ( LAZAREVAC ) - IMT  1:1
LOKOMOTIVA ( ŽELEZNIK ) - BSK ( BATAJNICA )  2:0
BASK - BSK ( BORČA )  4:2
                  NEDELjA
GRAFIČAR – RADNIČKI ( NOVI BEOGRAD )
JEDINSTVO ( SURČIN ) – STEPOJEVAC VAGA
PRVA ISKRA ( BARIČ ) - ŽARKOVO
 
 
 
REGIONALANA LIGA ZAPAD - REZULTATI 2. KOLA :
                  SUBOTA
 LOZNICA – PROLETER ( VRANOVO )   0:2
BUDUĆNOST KRUŠIK ( VALjEVO ) - MOKRA GORA ( ZUBIN POTOK ) 1:2
SLOGA ( POŽEGA ) - MLADI RADNIK ( POŽAREVAC )   2:1
ŠUMADIJA ( KRAGUJEVAC ) - PROVO  0:1
ZLATIBOR ( ČAJETINA ) - JEDINSTVO ( UB ) 1:0
                 NEDELjA
JEDINSTVO ( UŽICE ) – FAP ( PRIBOJ )
TUTIN - SMEDEREVO 
ŽELEZNIČAR ( LAJKOVAC ) - KARAĐORĐE ( TOPOLA )
POLET ( LjUBIĆ )- ŠUMADIJA ( ARANĆELOVAC ) 
 
 
 
REGIONALANA LIGA ISTOK - REZULTATI 2. KOLA 
                  SUBOTA
RTANj ( BOLjEVAC ) – TIMOK ( ZAJEČAR )  2:0
JEDINSTVO ( PARAĆIN ) - TABANE   4:1
OZREN ( SOKOBANjA ) - RADNIČKI ( SVILAJNAC )   1:1
TRSTENIK - BUDUĆNOST ( POPOVAC )  0:1
SINĐELIĆ ( NIŠ ) - MORAVAC ORION ( MRŠTANE )  2:1
                  NEDELjA
RADAN ( LEBANE ) – DUNAV ( PRAHOVO ) 
CAR KONSTANTIN ( NIŠ ) - JEDINSTVO ( BOŠNjACE ) 
TRAJAL ( KRUŠEVAC ) - PUKOVAC 
 
 
 
VOJVOĐANSKA LIGA  SEVER - REZULTATI 2. KOLA 
                SUBOTA
RADNIČKI ( SOMBOR ) – TEKSTILAC ( ODžACI )  7:0
SLOGA ( ČONOPLjA ) – MLADOST ( APATIN )  6:0
SRBOBRABAN – ZADRUGAR ( SRPSKI MILETIĆ )  2:0
                NEDELjA  
BAČKA ( PAČIR )- TAVANKUT 
TISA ( ADORJAN ) - POTISJE 
PREPOROD ( NOVI ŽEDNIK ) - POLET ( KARAVUKOVO )
MLADOST ( BAČKI PETROVAC ) - BUDUĆNOST ( GLOŽAN )
BSK (BAČKI BRESTOVAC ) - MLADOST ( TURIJA )
 
VOJVOĐANSKA LIGA ISTOK - REZULTATI 2. KOLA 
                      SUBOTA
VRŠAC JUNAJTED - RADNIČKI ( SUTJESKA ) 3:0
RADNIČKI ( KOVIN ) - MLADOST ( OMOLjICA )   1:4
BUDUĆNOST( SRPSKA CRNjA ) – POLET( NAKOVO )   4:2
KOZARA ( BANATSKO VELIKO SELO )- OFK KIKINDA   0:0
JEDINSTVO ( BANATSKO KARAĐORĐEVO ) – BEGEJ( ŽITIŠTE )  3:0
SLOGA ( PLANDIŠTE ) – PROLETER ( BANATSKI KARLOVAC )   5:3
                      NEDELjA 
VOJVODINA( PERLEZ ) - SLOBODA ( NOVI KOZARCI )
ŽAK ( KIKINDA )- JEDISTVO ( NOVI BEČEJ ) 
 
 
VOJVOĐANSKA LIGA JUG - REZULTATI 2. KOLA 
                     SUBOTA
HAJDUK ( DIVOŠ ) - BORAC ( NOVI SAD )  1:0
SLOGA ( TEMERIN ) – INDEKS ( NOVI SAD )   1:0
JEDINSTVO ( STARA PAZOVA ) – LSK ( LAĆARAK )   8:2
SLAVIJA ( NOVI SAD ) – PODUNAVAC ( BELEGIŠ )  0:2
                    NEDELjA 
SREMAC VOJKA - SLOGA ( ERDEVIK ) 
KUPINOVO - BORAC ( ŠAJKAŠ )  
HAJDUK ( BEŠKA ) – JUGOVIĆ ( KAĆ ) 
KABEL ( NOVI SAD )- HAJDUK ( ČURUG ) 
 
 
 
 
BEOGRADSKA ZONA - REZULTATI 2. KOLA 
                   SUBOTA
RAKOVICA - ZVEZDARA  2:2
LEŠTANE – BRODARAC  0:1
BALKAN MIRIJEVO – SREM (JAKOVO )  0:0
TEK SLOGA (VELIKI CRLjENI ) – TORLAK (KUMODRAŽ)  1:1
                    NEDELjA 
BORAC ( LAZAREVAC ) - NAPREDAK ( MEDOŠEVAC )
TURBINA (VREOCI ) - CRVENA ZVEZDA ( MALI MOKRI LUG )
SREMČICA - MILUTINAC 
BUDUĆNOST( ZVEČKA ) - HAJDUK ( BEOGRAD )
 
ZONA DUNAV - REZULTATI 2. KOLA 
                   SUBOTA
SLOGA ( PETROVAC ) – HOMOLjAC ( ŽAGUBICA )  2:0
VGSK ( VELIKO GRADIŠTE ) – GRUŽA  0:3
RUDAR ( KOSTOLAC ) – PETAR DOBRNjAC ( DOBRNjE )   2:1
                   NEDELjA
NAPREDAK ( MARKOVAC ) - MLADI RADNIK ( RADINAC )
MLADI BORAC ( VELIKO ORAŠJE ) – ZVIŽD( KUČEVO )  
ŠUMADIJA ( TOPONICA ) - UDARNIK ( LOZOVIK ) 
PROLETER ( JELOVIK )- BORAC ( ŽABARI ) 
MORAVA ( VELIKA PLANA ) – RSK ( RABROVO )
 
 
ZONA DRINA -  REZULTATI 2. KOLA 
                 SUBOTA
ZADRUGAR ( LAJKOVAC )- DRINA ( LjUBOVIJA ) 1:2
SLOGA ( BAJINA BAŠTA ) - BUDUĆNOST ( ARILjE )  0:1
SOVLjAK - RAĐEVAC ( KRUPANj )  1:1
SEVOJNO - OFK DIVCI  1:0
RIBNICA ( MIONICA ) - RADNIČKI ( VALjEVO )  0:0
SPARTAK ( LjIG ) - RADNIČKI STOBEKS( KLUPCI )   2:1
                NEDELjA
OSEČINA – SLOGA ( SJENICA )
BORAC ( LEŠNICA ) – POLIMLjE ( PRIJEPOLjE )
 
 
ZONA MORAVA - REZULTATI 2. KOLA 
                SUBOTA
SLAVIJA ( KRAGUJEVAC )- BANE ( RAŠKA )  3:0
GOČ ( VRNjAČKA BANjA ) – SLOGA ( KRALjEVO )   0:0
                   NEDELjA
KARAĐORĐE ( RIBNICA ) – SUŠICA ( KRAGUJEVAC ) 
SLOBODA ( ČAČAK ) - RADNIČKI ( KOVAČI )
JOŠANICA( NOVI PAZAR ) - TAKOVO ( GORNjI MILANOVAC )
ORLOVAC ( MRČAJEVCI ) - ARSENAL ( KRAGUJEVAC )
DRAGAČEVO ( GUČA ) - TREPČA ( KOSOVSKA MITROVICA )
LFK MLADOST ( LUČANI ) – OVČAR ( MARKOVICA ) 
 
ZONA ZAPAD - REZULTATI 2. KOLA 
                 SUBOTA
MORAVA ( ĆUPRIJA ) – SLOGA ( DESPOTOVAC )  2:4
TOPLIČANIN ( PROKUPLjE ) – POLjOPRIVREDNIK ( POČEKOVINA )  2:0
                 NEDELjA
JASTREBAC ( BLACE ) - BOŠNjANE 
ŽITORAĐA – NAPREDAK ( DRENOVAC ) 
JEDINSTVO ( MIJATOVAC ) - LUGOMIR ( RAKITOVO )
SLOGA ( ĆIĆEVAC ) – KOPAONIK ( BRUS ) 
LEVAČ ( REKOVAC ) – KOSANICA ( KIRŠUMLIJA ) 
ŽUPA( ALEKSANDROVAC ) - SFS BORAC ( PARAĆIN )
 
 
ZONA ISTOK - REZULTATI 2. KOLA 
            SUBOTA
ĐERDAP ( KLADOVO ) – SVRLjIG  0:1
             NEDELjA   
RUDAR ALPOS ( ALEKSINAČKI RUDNICI ) – BSK ( BOGOVINA ) 
BUKOVIK ( RAŽANj ) - TIMOČANIN ( KNjAŽEVAC )
MORAVICA ( SUBOTINAC )- HAJDUK VELjKO ( NEGOTIN ) 
SLOGA( KOBIŠNICA ) – BRODOREMENT ( KLADOVO ) 
MAJDANPEK – KABLOVI ( ZAJEČAR ) 
NAŠA KRILA ( BELOTINAC ) - ŠARBANOVAC 
ZAPLANjAC ( GADžIN HAN ) – MALOŠIŠTE
 
 
ZONA JUG - REZULTATI 2. KOLA 
               SUBOTA
BUDUĆNOST ( ORAŠJE ) - VRANjSKA BANjA  0:2
SLOGA ( LESKOVAC ) - OFK BRZI BROD   0:3
NEBESKI ANĐELI ( VRANjE ) – MORAVA( VLADIČIN HAN )  3:1
PUSTA REKA ( BOJNIK )- GFK DUBOČICA ( LESKOVAC )  0:5
LUŽNICA( BABUŠNICA ) – BALKANSKI ( DIMITROVGRAD )  1:2
              NEDELjA
JABLANICA ( MEDVEĐA ) – VLASINA
OFK NIŠ – TANASKO RAJIĆ ( PIROT )
POLET ( LIPLjE SELO ) – PČINjA ( TRGOVIŠTE )