Objavio Branislav Popović 14/10/2017 - 19:52

Rezultati regionalnih i nižih liga Srbije

SRPSKA LIGA VOJVODINA - Rezultati 9. kola 
                SUBOTA
ODŽACI - BRATSTVO ( PRIGREVICA )   0:2
BEČEJ – CEMENT ( BEOČIN )   5:0
DINAMO( PANČEVO ) - OMLADINAC ( NOVI BANOVCI )   2:0
CRVENA ZVEZDA ( NOVI SAD )- RADNIČKI ZRENJANIN   1:2
MLADOST ( BAČKI JARAK ) – BAČKA ( SUBOTICA )    1:1
RADNIČKI ( NOVA PAZOVA ) – ŽELEZNIČAR ( PANČEVO )    1:0
RADNIČKI ( ŠID ) - DUNAV ( STARI BANOVCI )   2:4
              NEDELJA
BORAC ( SAKULE ) - RADNIČKI ( SREMSKA MITROVICA )
 
SRPSKA LIGA BEOGRAD - REZULTATI 9. KOLA 
                SUBOTA
LOKOMOTIVA ( ŽELEZNIK ) – SOPOT  3:0
BASK – GSP POLET DORĆOL   0:2
BSK ( BORČA ) – OFK BEOGRAD  0:3
                 NEDELJA   
JEDINSTVO ( SURČIN ) - GRAFIČAR 
PRVA ISKRA ( BARIČ )- KOLUBARA ( LAZAREVAC ) 
ŽARKOVO - RADNIČKI ( OBRENOVAC ) 
STEPOJEVAC VAGA - IMT 
BSK ( BATAJNICA ) - RADNIČKI ( NOVI BEOGRAD )
 
SRPSKA LIGA ZAPAD - REZULTATI 11. KOLA 
                 SUBOTA
FAP ( PRIBOJ ) - LOZNICA  0:5
MLADI RADNIK ( POŽAREVAC ) - SMEDEREVO  0:0
MOKRA GORA ( ZUBIN POTOK ) – KARADJORDJE ( TOPOLA )  1:0
BUDUĆNOST  KRUŠIK ( VALJEVO ) – POLET ( LJUBIĆ )  6:0
SLOGA ( POŽEGA ) - ŽELEZNIČAR ( LAJKOVAC )  2:0
ŠUMADIJA ( KRAGUJEVAC ) - TUTIN  1:0
                  NEDELJA
PROVO – JEDINSTVO ( UB )
PROLETER ( VRANOVO ) – ŠUMADIJA ( ARANDJELOVAC )
JEDINSTVO ( UŽICE ) – ZLATIBOR ( ČAJETINA )
 
 
SRPSKA LIGA ISTOK - REZULTATI 9. KOLA 
                  SUBOTA
RADNIČKI ( SVILAJNAC ) – MORAVAC ORION ( MRŠTANE )  3:0
DUNAV ( PRAHOVO ) – JEDINSTVO ( BOŠNJACE )   0:1
TIMOK ( ZAJEČAR ) – TRAJAL ( KRUŠEVAC )  0:1
JEDINSTVO ( PARAĆIN ) – CAR KONSTANTIN ( NIŠ )  6:1
OZREN ( SOKO BANJA ) – TRSTENIK 0:4
                   NEDELJA
BUDUĆNOST ( POPOVAC ) – RTANJ( BOLJEVAC )  
TABANE - PUKOVAC 
RADAN ( LEBANE ) – SINDJELIĆ ( NIŠ ) 
 
 
 
VOJVODJANSKA LIGA  SEVER - REZULTATI 9. KOLA 
                  SUBOTA
POLET ( KARAVUKOVO ) – MLADOST ( APATIN )  5:2
POTISJE ( KANJIŽA ) – ZADRUGAR ( SRPSKI MILETIĆ )  1:0
RADNIČKI ( SOMBOR ) – SRBOBRAN   0:1
                  NEDELJA     
BUDUĆNOST ( GLOŽAN ) – BAČKA ( PAČIR ) 
TEKSTILAC ( ODŽACI ) - MLADOST ( TURIJA ) 
TAVANKUT - BSK ( BAČKI BRESTOVAC ) 
TISA ( ADORJAN )  - SLOGA ( ČONOPLJA )
PREPOROD ( NOVI ŽEDNIK ) - MLADOST ( BAČKI PETROVAC ) 
 
VOJVODJANSKA LIGA ISTOK - REZULTATI 9. KOLA :
                   SUBOTA
BEGEJ ( ŽITIŠTE ) - VRŠAC JUNAJTED 1.1
OFK KIKINDA - SLOBODA ( NOVI KOZARCI )   3:4
RADNIČKI ( SUTJESKA ) - SLOGA ( PLANDIŠTE )   2:4
RADNIČKI ( KOVIN ) - ŽAK ( KIKINDA )  5:0
BUDUĆNOST ( SRPSKA CRNJA ) - VOJVODINA ( PERLEZ )  1:0
KOZARA ( BANATSKO VELIKO SELO ) - JEDINSTVO ( BANATSKO KARADJORDJEVO )  2:1
                  NEDELJA
POLET ( NAKOVO ) – JEDINSTVO ( NOVI BEČEJ )
MLADOST ( OMOLJICA ) – PROLETER ( BANATSKI KARLOVAC ) 
 
VOJVODJANSKA LIGA JUG - REZULTATI 9. KOLA 
                   SUBOTA
SLOGA ( ERDEVIK ) – PODUNAVAC ( BELEGIŠ )   3:1
SLOGA ( TEMERIN ) – HAJDUK ( BEŠKA ) 3:0
                    NEDELJA
LSK ( LAĆARAK ) - HAJDUK ( DIVOŠ ) 
BORAC ( ŠAJKAŠ ) – JUGOVIĆ ( KAĆ ) 
INNDEKS ( NOVI SAD ) - HAJDUK ( ČURUG )  
BORAC ( NOVI SAD ) - SLAVIJA ( NOVI SAD )
SREMAC VOJKA – KABEL ( NOVI SAD ) 
KUPINOVO – JEDINSTVO ( STARA PAZOVA ) 
 
BEOGRADSKA ZONA - REZULTATI 9. KOLA 
                      SUBOTA
MILUTINAC - RAKOVICA  0:0
NAPREDAK ( MEDOŠEVAC ) – SREM ( JAKOVO )  0:0
                       NEDELJA
CRVENA ZVEZDA ( MALI MOKRI LUG ) - HAJDUK BEOGRAD 
BRODARAC - TORLAK ( KUMODRAŽ )
ZVEZDARA - TEK SLOGA ( VELIKI CRLJANI ) 
LEŠTANE - BALKAN MIRIJEVO 
BORAC ( LAZAREVAC ) - BUDUCNOST 
TURBINA ( VREOCI ) - SREMCICA 
 
 
ZONA DUNAV - REZULTATI 9. KOLA 
                  SUBOTA
GRUŽA – NAPREDAK ( MARKOVAC )   2:0
SLOGA ( PETROVAC ) – RUDARA ( KOSTOLAC )   2:0
                  NEDELJA                                                                                                                      
 UDARNIK ( LOZOVIK ) - PETAR DOBRNJAC ( DOBRNJE ) 
HOMOLJAC ( ŽAGUBICA ) - BORAC ( ŽABARI ) 
ZVIŽD ( KUČEVO ) - RSK ( RABROVO )
MLADI RADNIK ( RADINAC ) – MORAVA ( VELIKA PLANA ) 
MLADI BORAC (VELIKO ORAŠJE )- PROLETER ( JELOVIK ) 
ŠUMADIJA ( TOPONICA  ) – VGSK ( VELIKO GRADIŠTE
                  
   
ZONA DRINA - REZULTATI 9. KOLA 
                   SUBOTA
BUDUĆNOTA ( ARILJE ) – RADNIČKI ( VALJEVO )  1:0
DRINA ( LJUBOVIJA ) – SPARTAK ( LJIG )  3:2
SLOGA ( BAJINA BAŠTA ) – SEVOJNO   1:0
                    NEDELJA
RADJEVAC ( KRUPANJ )  - ZADRUGAR ( SRPSKI MILETIĆ )
POLIMLJE ( PRIJEPOLJE ) - OFK DIVCI 
SLOGA ( SJENICA ) - RADNIČKI STOBEKS ( KLUPCI )  
OSEČINA – RIBNICA ( MIONICA )  
BORAC ( LEŠTANE ) – SOVLJAK
 
ZONA MORAVA - REZULTATI 9. KOLA 
                   SUBOTA
ARSENAL ( KRAGUJEVAC ) - SLAVIJA ( KRAGUJEVAC )  1:2
TAKOVO ( GORNJI MILANOVAC ) - SLOGA ( KRALJEVO )   1:0
RADNIČKI ( KOVAČI ) – TREPČA   0.1
                   NEDELJA 
SUŠICA ( KRAGUJEVAC ) - OVČAR ( MARKOVICA )
BANE ( RAŠKA ) - LFK MLADOST ( LUČANI )
KARADJORDJE ( RIBNICA ) – DRAGAČEVO ( GUČA ) 
SLOBODA ( ČAČAK ) – GOČ ( VRNJAČKA BANJA ) 
JOŠANICA ( NOVI PAZAR ) – ORLOVAC ( MRČAJEVCI )
 
ZONA ZAPAD - REZULTATI 9. KOLA 
                     SUBOTA
SLOGA ( DESPOTOVAC ) – SFS BORAC ( PARAĆIN )   1:1
MORAVA ( ĆUPRIJA ) – LEVAČ ( REKOVAC )   3:1
                     NEDELJA
POLJOPRIVREDNIK ( POČEKOVINA ) - JASTREBAC ( BLACE )
LUGOMIR ( RAKITOVO ) - KOPAONIK ( BRUS )
NAPREDAK ( DRENOVAC ) – KOSANICA( KURŠUMLIJA )  
BOŠNJANE – ŽUPA ( ALEKSANDROVAC ŽUPSKI ) 
ŽITORADJA - SLOGA ( ĆIĆEVAC ) 
JEDINSTVO ( MIJATOVAC ) – TOPLIČANIN ( PROKUPLJE )
 
 
ZONA ISTOK - REZULTATI 9. KOLA 
             SUBOTA
BRODOREMONT ( KLADOVO ) – SVRLJIG  1:0
BSK ( BOGOVINA ) – ŽAPLANJAC ( GADŽIN HAN )  1:2
               NEDELJA
KABLOVI ( ZAJEČAR ) - RUDAR ALPOS ( ALEKSINAČKI RUDNICI )
HAJDUK VELJKO ( NEGOTIN ) - ŠARBANOVAC 
TIMOČANIN ( KNJAŽEVAC ) - MALOŠISTE  
BUKOVIK ( RAŽANJ ) - NAŠA KRILA ( BELOTINAC )
MORAVICA( SUBOTINAC ) – DJERDAP – ( KLADOVO ) 
SLOGA( KOBIŠNICA ) – MAJDANPEK
 
ZONA JUG - REZULTATI 9. KOLA 
              SUBOTA
MORAVA ( VLADIČIN HAN ) - - BUDUĆNOST ( ORAŠJE )  0:1
VRANJSKA BANJA – LUŽNICA ( BABUŠNICA )   2:1
SLOGA ( LESKOVAC ) – POLET ( LIPLJE SELO )  1:1
               NEDELJA 
TANASKO RAJIĆ ( PIROT ) - PČINJA ( TRGOVIŠTE )
OFK BRZI BROD - GFK DUBOČICA ( LESKOVAC )
VLASINA ( VLASOTINCE ) – BALKANSKI( DIMITROVGRAD )  
JABLANICA ( MEDVEJDA ) - PUSTA REKA ( BOJNIK )
OFK NIŠ - NEBESKI ANDJELI