Objavio Branislav Popović 12/03/2017 - 19:16

Rezultati regionalnih i nizih liga Srbije

Današnjim utakmicama na terenima Srpskih i zonskih liga, nastavljen je drugi  deo takmičenja.
 
 
SRPSKA LIGA VOJVODINA - REZULTATI 16. KOLA 
                  SUBOTA
OMLADINAC ( NOVI BANOVCI ) - BRATSTVO ( PRIGREVICA )   2:0
 BAČKA ( SUBOTICA ) - RADNIČKI ( ŠID )  0:1
 RADNIČKI ( SREMSKA MITROVICA ) – CEMENT ( BEOČIN )  0:2
TSC ( BAČKA TOPOLA ) - VRŠAC    4:0
 RADNIČKI ZRENjANIN – DUNAV ( STARI BANOVCI )  3:1
CRVENA ZVEZDA ( NOVI SAD ) - RADNIČKI ( NOVA PAZOVA )  1:2
SLOBODNA JE EKIPA BORCA IZ NOVOG SADA
                 NEDELjA
ŽELEZNIČAR ( PANČEVO ) – SLOGA ( TEMERIN )  2:0
 
SRPSKA LIGA  BEOGRAD - REZULTATI 16. KOLA 
                  SUBOTA
IMT ( NOVI BEOGRAD ) – TELEOPTIK   1:2
RADNIČKI ( OBRENOVAC ) – BASK  1:1
RADNIČKI ( NOVI BEOGRAD ) – BRODARAC  1:0
                  NEDELjA
BSK ( BATAJNICA ) - SOPOT   2:1
GRAFIČAR - ŽARKOVO 1:2
STEPOJEVAC VAGA - GSP POLET  1:0
DORĆOL - IM RAKOVICA  2:1
PRVA ISKRA ( BARIČ ) - CRVENA ZVEZDA ( MALI MOKRI LUG )  2:1
 
SRPSKA LIGA  ZAPAD - REZULTATI 16. KOLA 
                  SUBOTA
SMEDEREVO - LOZNICA   1:2
KARAĐORĐE ( TOPOLA ) - BUDUĆNOST  KRUŠIK ( VALjEVO )  0:0
JOŠANICA ( NOVI PAZAR ) - POLET ( LjUBIĆ )  2:1
ŠUMADIJA ( KRAGUJEVAC ) - MIHAJLOVAC   5:2
SLOGA ( POŽEGA ) - RADNIČKI ( KRAGUJEVAC )   3:1
FAP ( PRIBOJ )- ŠAPINE   1:1
MOKRA GORA ( ZUBIN POTOK ) – ŽELEZNIČAR ( LAJKOVAC )   2:4
                 NEDELjA
JEDINSTVO PUTEVI ( UŽICE ) – ZLATIBOR ( ČAJETINA )  0:0
 
SRPSKA LIGA  ISTOK - REZULTATI 16. KOLA 
                  SUBOTA 
JEDINSTVO ( BOŠNjACE ) – TEMNIĆ ( VARVARIN )  0:0
OZREN ( SOKOBANjA ) - JEDINSTVO ( PARAĆIN ) 1:1
SINĐELIĆ ( NIŠ ) - RADNIČKI ( SVILAJNAC )  3:0
TRSTENIK  - VLASINA  3:0
TIMOK ( ZAJEČAR ) – SLOGA ( DESPOTOVAC )  2:0
                NEDELjA
MORAVAC ORION ( MRŠTANE ) – DUNAV ( PRAHOVO )  3:0
RADA ( LEBANE ) – TABANE  2:0
CAR KONSTANTIN ( NIŠ ) – PUKOVAC  1:1
  
 
 
 
VOJVOĐANSKA LIGA  SEVER -  REZULTATI 16. KOLA 
                SUBOTA
POLET ( KARAVUKOVO ) – SLOGA ( ČONOPLjA )  0:3
POTISJE ( KANjIŽA ) – SRBOBRAN  1:1
RADNIČKI ( SOMBOR ) – TISA ( ADORJAN )  1:0
               NEDELjA
MLADOST ( TURIJA ) - MLADOST ( APATIN ) 2:2
ZADRUGAR ( SRPSKI MILETIĆ )- BAČKA ( PAČIR )  4:1
BUDUĆNOST ( GLOŽAN )- BEČEJ 0:0
 TEKSTILAC ( ODžACI )- VRBAS 0:0
SUBOTICA - TAVANKUT   2:1
 
 
 
VOJVOĐANSKA LIGA  ISTOK - REZULTATI 16. KOLA 
                   SUBOTA
 BUDUĆNOST ( SRPSKA CRNjA )- ŽAK ( KIKINDA )  5:1
RADNIČKI ( KOVIN ) – PROLETER ( BANATSKI KARLOVAC )  2:0
VRŠAC JUNAJTED – JEDINSTVO ( NOVI BEČEJ )   4:1
 RADNIČKI ( SUTJESKA ) – VOJVODINA ( PERLEZ )  1:0
JEDINSTVO ( BANATSKO KARAĐORĐEVO ) – SLOGA ( PLANDIŠTE )  4:1
                    NEDELjA
SLAVIJA ( KOVAČICA ) - KOZARA ( BANATSKO VELIKO SELO )  1:5
POLET ( NAKOVO ) - DINAMO ( PANČEVO )  0:1
SLOBODA ( NOVI KOZARCI ) - DOLINA ( PADINA )  1:2
 
VOJVOĐANSKA LIGA  JUG - REZULTATI 16. KOLA 
                   SUBOTA
JEDINSTVO ( STARA PAZOVA ) – VETERNIK  3:0
SLAVIJA ( NOVI SAD ) – ŽSK ( ŽABALj )   1:2
MLADOST ( BAČKI JARAK ) – SREMAC VOJKA  3:2
                   NEDELjA
KABEL ( NOVI SAD ) - KUPINOVO 2:2
HAJDUK ( BEŠKA )- LSK ( LAĆARAK )  3:0
BORAC ( NOVI SAD ) – SLOGA ( ERDEVIK )  3:1
SOFEKS ( FUTOG ) - HAJDUK ( ČURUG ) 3:3
HAJDUK PODUNAVAC ( BELEGIŠ )– INDEKS ( NOVI SAD )  3:1
 
 
 
BEOGRADSKA ZONA-REZULTATI 16. KOLA 
                  SUBOTA
MILUTINAC – LOKOMOTIVA ( ŽELEZNIK )  1:0
                  NEDELjA
JEDINSTVO ( SURČIN ) - ZVEZDARA 5:2
SREMČICA - TORLAK  3:0
BORAC  ( OSTRUŽNICA ) - PKB  3:0
BORAC ( LAZAREVAC ) - HAJDUK SA LIONA  2:0
SREM ( JAKOVO ) - BUDUĆNOST ( ZVEČKA )  0:3
VRČIN - AVALA ( BELI POTOK )  3:1
TURBINA ( VREOCI ) - BALKAN MIRIJEVO 1:1
 
 
 
ZONA  ZAPAD - REZULTATI 16. KOLA 
                  SUBOTA
 SFS BORAC ( PARAĆIN )- TRAJAL ( KRUŠEVAC )  3:3
                   NEDEA 
ŽITORAĐA - POLjOPRIVREDNIK ( POČEKOVINA )  
SLOGA ( ĆIĆEVAC ) - KOSANICA ( KURŠUMLIJA )   4:2
JUHOR ( OBREŽ ) – MORAVA ( ĆUPRIJA ) 2:4
 JEDINSTVO ( MIJATOVAC ) - LUGOMIR ( RAKITOVO )  1:0
REMBAS ( RESAVICA ) – TOPLIČANIN ( PROKUPLjE ) 2:2
BOŠNjANE – KOPAONIK ( BRUS ) 1:1
LEVAČ ( REKOVAC ) – ŽUPA ( ALEKSANDROVAC ) 1:1
 
 
ZONA  ISTOK  - REZULTATI 16. KOLA 
               SUBOTA
BRODOREMONT ( KLADOVO ) – SVRLjIG  2:0
SLOBODNA JE EKIPA OFK BOR
               NEDELjA
MALOŠIŠTE - MAJDANPEK  2:0
ZAPLANjAC ( GADžIN HAN) - ĐERDAP ( KLADOVO )  2:1
BUKOVIK ( RAŽANj )- BSK ( BOGOVINA ) 0:1
TIMOČANIN ( KNjAŽEVAC ) - ŠARBANOVAC  1:2
 RTANj ( BOLjEVAC ) - NAPREDAK ( ALEKSINAC )  8:0
HAJDUK VELjKO ( NEGOTIN ) - MORAVICA ( SUBOTINAC )  3:0
 
ZONA  JUG - REZULTATI 16. KOLA 
               SUBOTA
MORAVA ( VLADIČIN HAN ) - LUŽNICA ( BABUŠNICA )- Suret nije odigran, zato što nije bilo prisustvo lekara.
NEBESKI ANĐELI ( VRANjE ) - OFK BRZI BROD  1:0
BUDUĆNOST ( ORAŠJE ) – PČINjA ( TRGOVIŠTE )  1:2
GFK DUBOČICA ( LESKOVAC ) - MLADOST  ( MEDOŠEVAC )   1:0
PUSTA REKA ( BOJNIK ) - VRANjSKA BANjA 2:1
               NEDELjA
ROPOTOVO – BUDUĆNOST ( POPOVAC )  2:2
JEDINSTVO ( PIROT ) – SLOGA ( LESKOVAC )  4:3
JEDINSTVO ( GORNjI MATEJEVAC ) – BALKANSKI ( DIMITROVGRAD )  0:2
 
 
 
 
ZONE , DUNAV, MORAVA I DRINA STARTUJU SLEDEĆEG VIKENDA 18/19.MARTA.