Objavio Branislav Popović 25/03/2017 - 21:45

Rezultati regionalnih i nizih liga Srbije

SRPSKA LIGA VOJVODINA - REZULTATI 18. KOLA
                   SUBOTA 
OMLADINAC NOVI BANOVCI ) - RADNIČKI ( ŠID ) 3:1
BRATSTVO ( PRIGREVICA ) - SLOGA ( TEMERIN )  2:0
BAČKA ( SUBOTICA ) – CEMENT / BEOČIN ) 1:0
RADNIČKI ( SREMSKA MITROVICA ) - DUNAV / STARI BANOVCI )1:0
TSC ( BAČKA TOPOLA ) - BORAC ( SAKULE )  2:1
 RADNIČKI ZRENjANIN - RADNIČKI ( NOVA PAZOVA )  0:1
SLOBODNA EKIPA JE CRVENA ZVEZDA IZ NOVOG SADA 
                     NEDELjA
ŽRLRZNIČAR ( PANČEVO ) – VRŠAC
 
SRPSKA LIGA  BEOGRAD - REZULTATI 18. KOLA 
                   SUBOTA
IMT – GSP POLET  2:0
RADNIČKI ( OBRENOVAC ) – BRODARAC  0:1
                  NEDELjA
BSK ( BATAJNICA ) - ŽARKOVO 
SOPOT – TELEOPTIK-SURET ODLOŽEN 
GRAFIČAR - BASK 
STEPOJEVAC VAGA - RAKOVICA 
RADNIČKI ( NOVI B EOGRAD) - CRVENA ZVEZDA (MALI MOKRI LUG ) 
DORĆOL - PRVA ISKRA ( BARIČ )
 
SRPSKA LIGA  ZAPAD - REZULTATI 18. KOLA 
                  SUBOTA
SMEDEREVO - ZLATIBOR ( ČAJETINA )  0:0
LOZNICA - BUDUĆNOST  KRUŠIK ( VALjEVO )  0:2
KARAĐORĐE ( TOPOLA ) - MIHAJLOVAC  1:1
 JOŠANICA ( NOVI PAZAR ) – RADNIČKI ( KRAGUJEVAC ) 1.1
ŠUMADIJA ( KRAGUJEVAC ) - ŠAPINE  3:1
SLOGA ( POŽEGA ) – ŽELEZNIČAR ( LAJKOVAC )  3:1
FAP ( PRIBOJ ) - MOKRA GORA ( ZUBIN POTOK )  1:1
                 NEDELjA
JEDINSTVO PUTEVI ( UŽICE ) – POLET ( LjUBIĆ )
 
 
SRPSKA LIGA  ISTOK - REZULTATI 18. KOLA 
                 SUBOTA
DUNAV ( PRAHOVO ) - JEDINSTVO ( PARAĆIN )  2:0
JEDINSTVO ( BOŠNjACE ) - RADNIČKI ( SVILAJNAC )  5:1
OZREN ( SOKOBANjA ) - TABANE   3:0
SINĐELIĆ ( NIŠ ) – PUKOVAC   0:1
TRSTENIK – TIMOK ( ZAJEČAR )   0:0
                NEDELjA
MORAVAC ORION ( MRŠTANE ) – TEMNIĆ ( VARVARIN )
RADAN ( LEBANE ) - VLASINA 
CAR KONSTANTIN ( NIŠ ) – SLOGA ( DESPOTOVAC ) 
 
VOJVOĐANSKA LIGA  SEVER - REZULTATI 18. KOLA 
               SUBOTA         
POLET ( KARAVUKOVO ) - MLADOST ( APATIN )  3:1
SLOGA ( ČONOLjA ) - BAČKA ( PAČIR )  6:1
POTISJE ( KANjIŽA ) – VRBAS  3:0
                NEDEA
MLADOST ( TURIJA ) - SRBOBRAN 
ZADRUGAR ( SRPSKI MILETIĆ ) - BEČEJ  
BUDUĆNOST ( GLOŽAN ) - TAVANKUT 
TEKSTILAC ( ODžACI ) - TISA 
SUBOTICA - RADNIČKI ( SOMBOR )
 
VOJVOĐANSKA LIGA  ISTOK - REZULTATI 18. KOLA 
                SUBOTA
BUDUĆNOST ( SRPSKA CRNjA ) - KOZARA ( BANATSKO VELIKO SELO ) 0:0
RADNIČKI ( KOVIN ) – DINAMO ( PANČEVO )  2:1
VRŠAC JUNAJTED - VOJVODINA ( PERLEZ )  2:2
RADNIČKI ( SUTJESKA ) – SLOGA ( PLANDIŠTE )  1:0
SLOBODA ( NOVI KOZARCI ) - JEDINSTVO ( BANATSKO KARAĐORĐEVO )  0:2
               NEDELjA
ŽAK ( KIKINDA )-PROLETER ( BANATSKI KARLOVAC )
SLAVIJA ( KOVAČICA ) – JEDINSTVO ( NOVI BEČEJ )
POLET ( NAKOVO ) – DOLINA ( PADINA )
 
VOJVOĐANSKA LIGA  JUG - REZULTATI 18. KOLA 
                SUBOTA
JEDINSTVO ( STARA PAZOVA ) – SLOGA ( ERDEVIK )  5:1
SLAVIJA ( NOVI SAD ) – SREMAC VOJKA  0:1
MLADOST ( BAČKI JARAK ) – PODUNAVAC ( BELEGIŠ )  2:1
                NEDELjA
KABEL ( NOVI SAD ) - VETERNIK 
KUPINOVO – LSK ( LAĆARAK ) 
HAJDUK ( BEŠKA )- ŽSK ( ŽABALj )
BORAC ( NOVI SAD ) - HAJDUK ( ČURUG ) 
SOFEKS ( FUTOG ) – INDEKS ( NOVI SAD ) 
 
 
BEOGRADSKA ZONA-REZULTATI 18. KOLA 
                SUBOTA
MILUTINAC – TURBINA ( VREOCI )  0:0
                NEDELjA
JEDINSTVO ( SURČIN ) - TORLAK ( KUMODRAŽ )
ZVEZDARA – PKB ( PADINSKA SKELA ) 
SREMČICA - HAJDUK 
BORAC  ( OSTRUŽNICA ) - BUDUĆNOST ( ZVEČKA )
BORAC ( LAZAREVAC ) - AVALA ( BELI POTOK )
SREM ( JAKOVO ) – LOKOMOTIVA ( ŽELEZNIK ) 
VRČIN - BALKAN MIRIJEVO 
 
ZONA DUNAV-REZULTATI 17. KOLA 
                SUBOTA
VGSK ( VELIKO GRADIŠTE ) – GRUŽA  0:2
                NEDELjA
BORAC ( ŽABARI ) - ŠUMADIJA ( TOPONICA ) 
PROLETER ( VRANOVO ) - BORAC ( RALjA )  
MORAVA ( VELIKA PLANA ) - MLADI RADNIK ( RADINAC ) 
PETAR DOBRNjAC ( DOBRNjE ) - ZVIŽD  ( KUČEVO )
HOMOLjAC ( ŽAGUBICA ) – RADNIČKI ( POŽAREVAC ) 
NAPREDAK ( MARKOVAC ) - ŠUMADIJA ( ARANĐELOVAC ) 
SLOBODNA EKIPA RSK IZ RABROVA
 
ZONA  DRINA-REZULTATI 17. KOLA 
              SUBOTA
SPARTAK ( LjIG ) – SLOGA ( BAJINA BAŠTA )  3:2
JEDINSTVO ( VLADIMIRCI ) – PROVO   0:1
              NEDELjA
OFK DIVCI - ZADRUGAR ( LAJKOVAC )
DRINA ( LjUBOVIJA )- SEVOJNO 
SLOGA ( SJENICA ) ) - RADNIČKI ( VALjEVO )
OSEČINA - JEDINSTVO ( UB ) 
POLIMLjE ( PRIJEPOLjE ) – RIBNICA ( MIONICA ) 
RADNIČKI STOBEKS ( KLUPCI ) – RAĐEVAC ( KRUPANj ) 
 
 
ZONA  MORAVA-REZULTATI 17. KOLA 
             SUBOTA
TREPČA ( KOSOVSKA MITROVICA ) – SUŠICA ( KRAGUJEVAC )  1:0
OVČAR ( MARKOVICA ) – SLAVIJA ( KRAGUJEVAC )  1:1
 ARSENAL ( KRAGUJEVAC ) - MIOKOVCI  4:0
SLOGA ( KRALjEVO ) – DRAGAČEVO ( GUČA )  1:2
SLOBODA ( ČAČAK ) – ORLOVAC ( MRČAJEVCI )  2:0
RADNIČKI KOVAČI SLOBODNA EKIPA
              NEDELjA
KARAĐORĐE ( RIBNICA ) - TUTIN 
BANE ( RAŠKA ) – TAKOVO ( GORNjI MILANOVAC )
 
ZONA  ZAPAD-REZULTATI 18. KOLA 
             SUBOTA
 SFS BORAC ( PARAĆIN ) - POLjOPRIVREDNIK ( POČEKOVINA )  0:2
              NEDELjA
ŽITORAĐA – MORAVA ( ĆUPRIJA ) 
TRAJAL ( KRUŠEVAC ) - KOSANICA ( KURŠUMLIJA )
SLOGA ( ĆIĆEVAC ) - LUGOMIR 
JUHOR ( OBREŽ ) – TOPLIČANIN ( PROKUPLjE ) 
JEDINSTVO ( MIJATOVAC ) – KOPAONIK ( BRUS ) 
REMBAS ( RESAVICA ) – ŽUPA ( ALEKSANDROVAC ) 
BOŠNjANE – LEVAČ ( REKOVAC )
 
ZONA  ISTOK-REZULTATI 18. KOLA 
             SUBOTA
OFK BOR – SVRLjIG   3:2
BRODOREMONT ( KLADOVO ) – HAJDUK VELjKO ( NEGOTIN )  2:2
             NEDELjA              
MALOŠIŠTE – ĐERDAP ( KLADOVO ) 
MAJDANPEK - BSK ( BOGOVINA )
ZAPLANjAC ( GADžIN HAN ) - ŠARBANOVAC  
 TIMOČANIN ( KNjAŽEVAC ) - NAPREDAK ( ALEKSINAC )  
RTANj ( BOLjEVAC ) - MORAVICA ( SUBOTINAC )
 BUKOVIK IZ RAŽNjA SLOBODNA EKIPA
 
ZONA  JUG-REZULTATI 18. KOLA 
               SUBOTA
MORAVA ( VLADIČIN HAN ) - BUDUĆNOST ( POPOVAC ) 1:0
LUŽNICA ( BABUŠNICA ) - SLOGA ( LESKOVAC )  3:0
NEBESKI ANĐELI ( VRANjE ) - MLADOST ( MEDOŠEVAC )  1:0
BUDUĆNOST ( ORAŠJE ) - BALKANSKI ( DIMITROVGRAD )  2:0
 GFK DUBOČICA ( LESKOVAC ) - VRANjSKA BANjA 2:1
               NEDELjA
ROPOTOVO – OFK BRZI BROD
JEDINSTVO ( PIROT ) – PČINjA ( TRGOVIŠTE )
GORNJI MATEJEVAC: JEDINSTVO ( GM ) - PUSTA REKA