Objavio Branislav Popović 15/10/2016 - 20:43

Rezultati regionalnih i nizih liga Srbije (VIDEO)

СРПСКА ЛИГА ВОЈВОДИНА - РЕЗУЛТАТИ 10. КОЛА 
                  СУБОТА
ОМЛАДИНАЦ ( НОВИ БАНОВЦИ ) - РАДНИЧКИ ( СРЕМСКА МИТРОВИЦА ) 2:0
БАЧКА ( СУБОТИЦА ) - РАДНИЧКИ ЗРЕЊАНИН  3:0
РАДНИЧКИ ( ШИД ) - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ( НОВИ САД )  1:1
СЛОГА ( ТЕМЕРИН ) - РАДНИЧКИ ( НОВА ПАЗОВА )  2:2
ЦЕМЕНТ ( БЕОЧИН ) – БОРАЦ ( САКУЛЕ )  2:0
ВРШАЦ – ДУНАВ ( СТАРИ АБНОВЦИ )  1:0
                НЕДЕЉА
ЖЕЛЕЗНИЧАР ( ПАНЧЕВО ) – ТСЦ ( БАЧКА ТОПЛА )
СЛОБОДНА ЈЕ ЕКИПА БАРАТСТВО ИЗ ПРИГРЕВИЦЕ 
 
СРПСКА ЛИГА  БЕОГРАД - РЕЗУЛТАТИ 10. КОЛА 
                 СУБОТА 
 ИМТ ( НОВИ БЕОГРАД ) - СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА  4:1
СОПОТ - ДОРЋОЛ  2:0
ТЕЛЕОПТИК - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ( МАЛИ МОКРИ ЛУГ )  3:0
БАСК - ИМ РАКОВИЦА  6:0
ГСП ПОЛЕТ - БРОДАРАЦ    2:2
               НЕДЕЉА
БСК ( БАТАЈНИЦА ) – РАДНИЧКИ ( ОБРЕНОВАЦ )
ГРАФИЧАР – РАДНИЧКИ ( НОВИ БЕОГРАД )
ЖАРКОВО – ПРВА ИСКРА ( БАРИЧ )
 
СРПСКА ЛИГА  ЗАПАД - РЕЗУЛТАТИ 10. КОЛА 
               СУБОТА
 СМЕДЕРЕВО – ЈОШАНИЦА ( НОВИ ПАЗАР )  2:1
КАРАЂОРЂЕ ( ТОПОЛА ) - ШУМАДИЈА ( КРАГУЈЕВАЦ )  2:1
ЛОЗНИЦА – ФАП ( ПРИБОЈ )   0:0
ЗЛАТИБОР ( ЧАЈЕТИНА ) - МОКРА ГОРА ( ЗУБИН ПОТОК )  2:1
БУДУЋНОСТ КРУШИК ( ВАЉЕВО ) – ЖЕЛЕЗНИЧАР ( ЛАЈКОВАЦ )  4:1
              НЕДЕЉА
ЈЕДИНСТВО ПУТЕВИ ( УЖИЦЕ ) – СЛОГА ( ПОЖЕГА )
ПОЛЕТ ( ЉУБИЋ ) - ШАПИНЕ 
МИХАЈЛОВАЦ – РАДНИЧКИ ( КРАГУЈЕВАЦ ) 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
СРПСКА ЛИГА  ИСТОК - РЕЗУЛТАТИ 10. КОЛА 
                СУБОТА  
ОЗРЕН ( СОКО БАЊА ) - РАДАН ( ЛЕБАНЕ )  1:4
ЈЕДИНСТВО ( БОШЊАЦЕ ) - ЦАР КОНСТАНТИН ( НИШ )  3:0
 ДУНАВ ( ПРАХОВО ) - ТРСТЕНИК   0:1
ЈЕДИНСТВО ( ПАРАЋИН ) ) – СЛОГА ( ДЕСПОТОВАЦ )   9:0
РАДНИЧКИ ( СВИЛАЈНАЦ ) - ВЛАСИНА ( ВЛАСОТИНЦЕ )   2:1
                НЕДЕЉА
ТАБАНЕ - ПУКОВАЦ 
МОРАВАЦ ОРИОН ( МРШТАНЕ ) – СИНЂЕЛИЋ ( НИШ )
ТЕМНИЋ ( ВАРВАРИН ) – ТОМОК ( ЗАЈЕЧАР )
 
ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА  СЕВЕР - РЕЗУЛТАТИ 10. КОЛА 
                  СУБОТА
ПОЛЕТ ( КАРАВУКОВО ) – ПОТИСЈЕ ( КАЊИЖА )   0:0
СЛОГА ( ЧОНОПЉА ) - СУБОТИЦА   4:0
МЛАДОСТ ( АПАТИН ) - РАДНИЧКИ ( СОМБОР )   2:3
СРБОБРАН - ТАВАНКУТ  3:2
БЕЧЕЈ - ВРБАС   5:0
                НЕДЕЉА
ЗАДРУГАР ( СРПСКИ МИЛЕТИЋ ) – БУДУЋНОСТ ( ГЛОЖАН )
МЛАДОСТ ( ТУРИЈА ) – ТЕКСТИЛАЦ ( ОЏАЦИ )
БАЧКА ( ПАЧИР ) – ТИСА ( АДОРЈАН )
 
ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА  ИСТОК - РЕЗУЛТАТИ 10. КОЛА 
                  СУБОТА
БУДУЋНОСТ ( СРПСКА ЦРЊА )- ВРШАЦ ЈУНАЈТЕД   0:0
РАДНИЧКИ ( КОВИН ) – ПОЛЕТ ( НАКОВО ) 2:3
КОЗАРА ( БАНАТСКО ВЕЛИКО СЕЛО ) - ЈЕДИНСТВО ( БАНАТСКО КАРАЂОРЂЕВО )  4:0
ПРОЛЕТЕР ( БАНАТСКИ КАРЛОВАЦ ) – СЛОГА ( ПЛАНДИШТЕ )  1:1
ЈЕДИСТВО ( НОВИ БЕЧЈ ) – ДОЛИНА ( ПАДИНА )  5:0
 ДИНАМО ( ПАНЧЕВО ) – ВОЈВОДИНА ( ПЕРЛЕЗ )  4:0
                 НЕДЕЉА
СЛАВИЈА ( КОВАЧИЦА ) – РАДНИЧКИ ( СУТЈЕСКА )
ЖАК ( КИКИНДА ) – СЛОБОДА ( НОВИ КОЗАРЦИ )
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА  ЈУГ - РЕЗУЛТАТИ 10. КОЛА 
               СУБОТА
 ЈЕДИНСТВО ( СТАРА ПАЗОВА ) – СОФЕКС ( ФУТОГ )  2:0
 ВЕТЕРНИК - ХАЈДУК ПОДУНАВАЦ ( БЕЛЕГИШ )   0:1
СЛОГА ( ЕРДЕВИК ) - СРЕМАЦ ВОЈКА   2:0
ЖСК ( ЖАБАЉ ) - ХАЈДУК ( ЧУРУГ )   1:2
             НЕДЕЉА
КАБЕЛ ( НОВИ САД ) – БОРАЦ ( НОВИ САД )
ХАЈДУК ( БЕШКА ) – СЛАВИЈА ( НОВИ САД )
КУПИОНОВО – МЛАДОСТ ( БАЧКИ ЈАРАК )
ЛСК ( ЛАЋАРАК ) – ИНДЕКС ( НОВИ САД )
 
БЕОГРАДСКА ЗОНА - РЕЗУЛТАТИ 10. КОЛА 
             ПЕКАТ
ХАЈДУК са Лиона – ЛОКОМОТИВА ( ЖЕЛЕЗНИК )  1:1
             НЕДЕЉА
 ЈЕДИНСТВО ( СУРЧИН ) - БОРАЦ ( ЛАЗАРЕВАЦ ) 
БОРАЦ  ( ОСТРУЖНИЦА ) - СРЕМ ( ЈАКОВО )
 СРЕМЧИЦА - ВРЧИН 
ЗВЕЗДАРА - МИЛУТИНАЦ 
ТОРЛАК ( КУМОДРАЖ ) – ТУРБИНА ( ВРЕОЦИ ) 
ПКБ ( ПАДИНСКА СКЕЛА ) - БАЛКАН МИРИЈЕВО  
 БУДУЋНОСТ ( ЗВЕЧКА ) - АВАЛА ( БЕЛИ ПОТОК )
 
ЗОНА ДУНАВ - РЕЗУЛТАТИ 10. КОЛА 
             СУБОТА
ГРУЖА - МЛАДИ РАДНИК ( РАДИНАЦ )  2:0
РАДНИЧКИ ( ПОЖАРЕВАЦ ) – БАСАРАЦ ( МИШЉЕНОВАЦ )  1:2
ШУМАДИЈА ( АРАНЂЕЛОВАЦ ) - БОРАЦ ( РАЉА )  3:0
ВГСК ( ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ ) – РСК ( РАБРОВО )  0:2
             НЕДЕЉА
ШУМАДИЈА ( ТОПОНИЦА ) – ЗВИЖД ( КУЧЕВО )
НАПРЕДАК ( МАРКОВАЦ ) – БОРАЦ ( ЖАБАРИ )
ХОМОЉАЦ ( ЖАГУБИЦА ) – ПРОЛЕТЕР ( ВРАНОВО ) 
ПЕТАР ДОБРЊАЦ ( ДОБРЊЕ ) – МОРАВА ( ВЕЛИКА ПЛАНА )
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ЗОНА  ДРИНА - РЕЗУЛТАТИ 10. КОЛА 
             СУБОТА
РИБНИЦА ( МИОНИЦА ) – РАДНИЧКИ ( ВАЉЕВО )  0:1
ЈЕДИНСТВО ( ВЛАДИМИРЦИ ) – ОФК ДИВЦИ    0:1
             НЕДЕЉА
ЗАДРУГАР ( ЛАЈКОВАЦ ) - ЈЕДИНСТВО ( УБ )  
РАЂЕВАЦ ( КРУПАЊ ) - СЕВОЈНО 
ПРОВО - СЛОГА ( БАЈИНА БАШТА )  
РАДНИЧКИ СТОБЕКС ( КЛУПЦИ ) – СПАРТАК ( ЉИГ ) 
ПОЛИМЉЕ ( ПРИЈЕПОЉЕ ) – ДРИНА ( ЉУБОВИЈА ) 
ОСЕЧИНА - СЛОГА ( СЈЕНИЦА )
 
ЗОНА  МОРАВА - РЕЗУЛТАТИ 10. КОЛА 
              СУБОТА
ТАКОВО ( ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ ) – БРАЋА ВУКОВИЋ ( ЛАЂЕВЦИ )  3:0
СЛОБОДА ( ЧАЧАК ) – РАДНИЧКИ ( КОВАЧИ )   1:1
СЛОГА ( КРАЉЕВО ) – ОВЧАР ( МАРКОВИЦА )   2:2
              НЕДЕЉА
СУШИЦА ( КРАГУЈЕВАЦ ) - ТУТИН 
ДРАГАЧЕВО ( ГУЧА ) - МИОКОВЦИ 
ОРЛОВАЦ ( МРЧАЈЕВЦИ )- СЛАВИЈА ( КРАГУЈЕВАЦ )  
БАНЕ ( РАШКА ) - ТРЕПЦА ( КОСОВСКА МИТРОВИЦА )
КАРАЂОРЂЕ ( РИБНИЦА ) – АРСЕНАЛ ( КРАГУЈЕВАЦ )
 
ЗОНА  ЗАПАД - РЕЗУЛТАТИ 10. КОЛА 
               СУБОТА
СФС БОРАЦ ( ПАРАЋИН ) – ЈУХОР ( ОБРЕЖ )   2:1
КОСАНИЦА ( КУРШУМЛИЈА ) – ЖУПА ( АЛЕКСАНДРОВАЦ )   3:0
МОРАВА ( ЋУПРИЈА ) – КОПАОНИК ( БРУС )    4:0
               НЕДЕЉА 
СЛОГА ( ЋИЋЕВАЦ ) – ЈЕДИНСТВО ( МИЈАТОВАЦ ) 
ЖИТОРАЂА – РЕМБАС ( РЕСАВИЦА ) – ИГРА СЕ У СРЕДУ 19.ОКТОБРА 
ТРАЈАЛ ( КРУШЕВАЦ ) - БОШЊАНЕ 
ПОЉОПРИВРЕДНИК ( ПОЧЕКОВИНА ) – ЛЕВАЧ ( РЕКОВАЦ )  
ЛУГОМИР ( РАКИТОВО ) – ТОПЛИЧАНИН ( ПРОКУПЉЕ )
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ЗОНА  ИСТОК - РЕЗУЛТАТИ 10. КОЛА 
                СУБОТА
ЂЕРДАП ( КЛАДОВО ) – ХАЈДУК ВЕЉКО ( НЕГОТИН )  2:2
БСК ( БОГОВИНА ) – МОРАВИЦА ( СУБОТИНАЦ )     0:0
                НЕДЕЉА
МАЛОШИШТЕ – ТИМОЧАНИН ( КЊАЖЕВАЦ ) 
БУКОВИК ( РАЖАЊ ) - ОФК БОР 
ГАДЗИН ХАН: ЗАПЛАЊАЦ ( ГАЏИН ХАН ) – РТАЊ ( БОЉЕВАЦ ) 
МАЈДАНПЕК – БРОДОРЕМЕНТ ( КЛАДОВО ) 
ШАРБАНОВАЦ - СВРЉИГ 
РУДАР ( ПОДВИС ) - НАПРЕДАК ( АЛЕКСИНАЦ )
 
ЗОНА  ЈУГ - РЕЗУЛТАТИ 10. КОЛА 
               СУБОТА
МОРАВА ( ВЛАДИЧИН ХАН ) - НЕБЕСКИ АНЂЕЛИ ( ВРАЊЕ )   2:1
ЛУЖНИЦА ( БАБУШНИЦА ) – ЈЕДИНСТВО ( ГОРЊИ МАТЕЈЕВАЦ )  4:0
СЛОГА ( ЛЕСКОВАЦ ) – ВРАЊСКА БАЊА  3:0
ПЧИЊА ( ТРГОВИШТЕ ) – МЛАДОСТ ( МЕДОШЕВАЦ )   6:0
               НЕДЕЉА
ЈЕДИНСТВО ( ПИРОТ )  - БУДУЋНОСТ ( ОРАШЈЕ ) 
РОПОТОВО - ГФК ДУБОЧИЦА ( ЛЕСКОВАЦ ) 
БУДУЋНОСТ ( ПОПОВАЦ ) - ПУСТА РЕКА ( БОЈНИК )  
ОФК БРЗИ БРОД – БАЛКАНСКИ ( ДИМИТРОВГРАД )