Objavio Branislav Popović 22/04/2017 - 19:18

Rezultati Regionalnih i zonskih liga Srbije

 
SRPSKA LIGA VOJVODINA - REZULTATI 23. KOLA 
                 SUBOTA
TSC ( BAČKA TOPOLA ) - OMLADINAC (NOVI BANOVCI )  1:1
RADNIČKI ZRENjANIN - RADNIČKI ( SREMSKA MITROVICA )   5:0
CRVENA ZVEZDA ( NOVI SAD ) - BAČKA ( SUBOTICA )   2:2
RADNIČKI ( NOVA PAZOVA ) – BRATSTVO ( PRIGREVICA )  0:1
VRŠAC – CEMENT ( BEOČIN )    0:1
SLOBODNA EKIPA ŽELEZNIČAR IZ PANČEVA
                 NEDELjA 
BORAC ( SAKULE ) - RADNIČKI ( ŠID ) 
DUNAV ( STARI BANOVCI ) - SLOGA ( TEMERIN )
 
SRPSKA LIGA  BEOGRAD - REZULTATI 23. KOLA 
                 SUBOTA
GSP POLET – BASK  0:1
                 NEDELjA
STEPOJEVAC VAGA – BSK ( BATAJNICA ) 
RADNIČKI ( NOVI BEOGRAD ) - RADNIČKI ( OBRENOVAC ) 
DORĆOL - IMT 
PRVA ISKRA ( BARIČ ) - GRAFIČAR 
CRVENA  ( MALI MOKRI LUG ) - SOPOT 
RAKOVICA - ŽARKOVO 
BRODARAC – TELEOPTIK – IGRAJU U UTORAK 25.APRILA 
 
SRPSKA LIGA  ZAPAD - REZULTATI 23. KOLA 
                  SUBOTA
ŠUMADIJA ( KRAGUJEVAC ) - SMEDEREVO   3:1
SLOGA ( POŽEGA ) - JOŠANICA ( NOVI PAZAR )   2:1
FAP ( PRIBOJ ) – KARAĐORĐE ( TOPOLA )  2:0
MOKRA GORA  ( ZUBIN POTOK ) - JEDINSTVO PUTEVI ( UŽICE )  0:1  
ŠAPINE – ZLATIBOR ( ČAJETINA )  0:1
RADNIČKI ( KRAGUJEVAC ) - BUDUĆNOST  KRUŠIK ( VALjEVO )   1:1
                   NEDELjA
ŽELEZNIČAR ( LAJKOVAC ) - LOZNICA
MIHAJLOVAC - POLET ( LjUBIĆ )
 
 
SRPSKA LIGA  ISTOK - REZULTATI 23. KOLA 
                  SUBOTA
TRSTENIK – OZREN ( SOKO BANjA )  1:2
TIMOK ( ZAJEČAR ) – JEDINSTVO ( BOŠNjACE )    0:0
SLOGA ( DESPOTOVAC ) – DUNAV ( PRHOVO )   2:2
                  NEDELjA
RADAN ( LEBANE ) - MORAVAC ORION ( MRŠTANE )
CAR KONSTANTIN ( NIŠ ) – SINĐELIĆ ( NIŠ ) 
VLASINA – TEMNIĆ ( VARVARIN ) 
PUKOVAC - JEDINSTVO ( PARAĆIN ) 
TABANE - RADNIČKI ( SVILAJNAC ) 
 
VOJVOĐANSKA LIGA  SEVER - REZULTATI 23. KOLA 
                   SUBOTA
RADNIČKI ( SOMBOR ) – MLADIST ( TURIJA )  2:2
VRBAS – BAČKA ( PAČIR )   2:1
BEČEJ – SRBOBRAN   3:1
                   NEDELjA
BUDUĆNOST ( GLOŽAN ) - POLET ( KARAVUKOVO )
TEKSTILAC ( ODžACI )- POTISJE ( KANjIŽA ) 
SUBOTICA – ZADRUGAR ( SRPSKI MILETIĆ )  
TISA ( ADORJAN ) - SLOGA ( ČONOPLjA )
 TAVANKUT - MLADOST ( APATIN ) 
 
VOJVOĐANSKA LIGA  ISTOK - REZULTATI 23. KOLA 
               SUBOTA 
RADNIČKI ( SUTJESKA ) - VRŠAC JUNAJTED        4:3
SLOBODA (NOVI KOZARCI ) - RADNIČKI ( KOVIN )    1:0
JEDINSTVO ( BANATSKO K ARAĐORĐEVO) - SLAVIJA ( KOVAČICA )  4:0
SLOGA ( PLANDIŠTE ) – ŽAK ( KIKINDA )  4:0
DINAMO ( PANČEVO ) – JEDINSTVO ( NOVI BEČEJ )   5:0
              NEDELjA 
POLET ( NAKOVO ) – BUDUĆNOST ( SRPSKA CRNjA )
DOLINA ( PADINA ) – KOZARA ( BANATSKO VELIKO  SELO ) 
VOJVODINA ( PERLEZ ) – PROLETER (BANATSKI KARLOVAC )
 
 
 
VOJVOĐANSKA LIGA  JUG - REZULTATI 23. KOLA 
                SUBOTA
SLAVIJA ( NOVI SAD ) - KABEL ( NOVI SAD )  0:1
MLADOST ( BAČKI JARAK ) – HAJDUK ( BEŠKA )   1:0
ŽSK ( ŽABALj ) – SLOGA ( ERDEVIK )   2:1
                 NEDELjA
SOFEKS ( FUTOG ) – BORAC ( NOVI SAD ) 
PODUNAVAC ( BELEGIŠ ) - JEDINSTVO ( STARA PAZOVA )
INDEKS ( NOVI SAD )- KUPINOVO 
SREMAC VOJKA - VETERNIK 
HAJDUK ( ČURUG ) – LSK ( LAĆARAK ) 
 
BEOGRADSKA ZONA - REZULTATI 23. KOLA 
               SUBOTA
MILUTONAC – BORAC ( OSTRUŽNICA )  1:2
BALKAN MIRIJEVO – ZVEZDARA   1:0
LOKOMOTIVA ( ŽELEZNIK ) – TORLAK ( KUMODRAŽ )   3:0
AVLA ( BELI POTOK ) – PKB ( PADINSKA SKELA )  3:0
               NEDELjA
SREM ( JAKOVO ) - JEDINSTVO ( SURČIN )
VRČIN - BORAC ( LAZAREVAC )  
TURBINA ( VREOCI ) - SREMČICA 
BUDUĆNOST ( ZVEČKA ) - HAJDUK 
 
ZONA DUNAV - REZULTATI 22. KOLA 
                SUBOTA
ŠUMADIJA ( ARANĐELOVAC ) – RSK ( RABROVO )  1:0
RADNIČKI ( POŽAREVAC ) – PROLETER ( VRANOVO )   0:1
GRUŽA – BORAC ( ŽABARI ) 6:2- prekid u 77.minutu gosti ostali sa 7.igrača
                NEDELjA
ŠUMADIJA ( TOPONICA ) – VGSK ( VELIKO GRADIŠTE ) 
HOMOLjAC  ( ŽAGUBICA )- PETAR DOBRNjAC ( DOBRNjA )
NAPREDAK ( MARKOVAC ) – MORAVA ( VELIKA PLANA ) 
ZVIŽD ( KUČEVO ) - BORAC ( RALjA ) 
MLADI RADNIK ( RADINAC )  JE SLOBODNA EKIPA 
 
 
ZONA  DRINA - REZULTATI 22. KOLA 
                SUBOTA
ZADRUGAR ( LAJKOVAC ) - POLIMLjE ( PRIJEPOLjE )  3:1
JEDINSTVO ( VLADIMIRCI ) – SLOGA ( SJENCA )   1:2
RIBNICA ( MIONICA ) – OFK DIVCI   0:0
 RADNIČKI ( VALjEVO ) – SEVOJNO   2:0
                 NEDELjA
RADNIČKI STOBEKS ( KLUPCI )- OSEČINA
PROVO - DRINA ( LjUBOVIJA )
 RAĐEVAC ( KRUPANj ) – SPARTAK ( LjIG ) 
JEDINSTVO ( UB ) - SLOGA ( BAJINA BAŠTA ) 
 
ZONA  MORAVA - REZULTATI 22. KOLA 
                SUBOTA
SUŠICA ( KRAGUJEVAC ) - SLOGA ( KRALjEVO )  2:1
SLOBODA ( ČAČAK ) – KARAĐORĐE ( RIBNICA )  0:3
TAKOVO ( GORNjI MILANOVAC ) – OVČAR ( MARKOVICA )   3:0
                 NEDELjA 
 BANE ( RAŠKA ) – ARSENAL ( KRAGUJEVAC ) 
ORLOVAC ( MRČAJEVCI )- RADNIČKI ( KOVAČI ) 
DRAGAČEVO ( GUČA ) - TREPČA ( KOSOVSKA MITROVICA ) 
MIOKOVCI – SLAVIJA ( KRAGUJEVAC )
SLOBODNA EKIPA JE TUTIN 
 
 
ZONA  ZAPAD - REZULTATI 23. KOLA 
                 SUBOTA
TOPLIČANIN ( PROKUPLjE ) – KOSANICA  3:0
                  NEDELjA
JEDINSTVO ( MIJATOVAC ) - SFS BORAC ( PARAĆIN )
REMBAS ( RESAVICA ) - JUHOR ( OBREŽ )
BOŠNjANE - SLOGA ( ĆIĆEVAC )
LEVAČ ( REKOVAC ) - ŽITORAĐA 
ŽUPA ( ALEKSANDROVAC ) - TRAJAL ( KRUŠEVAC )
KOPAONIK ( BRUS ) - POLjOPRIVREDNIK ( POČEKOVINA )
LUGOMIR ( RAKITOVO ) – MORAVA( ĆUPRIJA )
 
 
ZONA  ISTOK - REZULTATI 23. KOLA 
               SUBOTA
OFK BOR  - MALOŠIŠTE   1:1
BRODOREMONT ( KLADOVO ) – BUKOVIK ( RAŽANj )   3:1
SVRLjIG – ĐERDAP ( KLADOVO )   2:0
                NEDELjA 
RTANj ( BOLjEVAC ) – TIMOČANIN ( KNjAŽEVAC ) 
HAJDUK VELjKO  ( NEGOTIN )- ZAPLANJAC ( GADžIN HAN ) 
MORAVICA (SUBOTINAC ) - MAJDANPEK  
NAPREDAK ( ALEKSINAC ) - BSK ( BOGOVINA ) 
SLOBODNA EKIPA ŠARBANOVAC
 
 
ZONA  JUG - REZULTATI 23. KOLA 
                SUBOTA
BUDUĆNOST ( ORAŠJE )  - MORAVA ( VLADIČIN HAN)    3:0
GFK DUBOČICA ( LESKOVAC ) - NEBESKI ANĐELI ( VRANjE )  5:2
PUSTA REKA ( BOJNIK ) – ROPOTOVO   2:0
 BALKANSKI ( DIMITROVGRAD ) – BUDUĆNOST ( POPOVAC )  0:4
PČINjA ( TRGOVIŠTE ) – OFK BRZI BROD   3:0
                  NEDELjA 
JEDINSTVO ( GORNjI MATEJEVAC ) - JEDINSTVO ( PIROT )   
VRANjSKA BANjA  - LUŽNICA ( BABUŠNICA )  
MLADOST ( MEDOŠEVAC ) - SLOGA ( LESKOVAC )