Objavio Vladislav Popović 17/08/2015 - 16:19

Fudbal mora da se igra!?!?

Da li je bilo lakše odložiti utakmicu ili...

Utakmica 1. Kola Medjuopštinske lige Jadar, odigrana u Krupnju izmedju FK Stolica i FK Sloga Lipnički šor imala je čudan tok i zanimljiv kraj. Početak utakmice predviđen za 17.30 odložila je kiša, provala oblaka u nedelju popodne pogodila je veći deo Srbije, pa tako i ovaj kraj. Kisa koja je padala, natopila je ceo teren i glavni sudija Knezević sa delegatom i kapitenima ekipa izasao na teren i konstatovao da ne postoje uslovi za odigravanje utakmice i naložio ekipama da se raspreme. Ovako je tada izgledao teren.

Zatim su se domaćini "rastrčali" po igralištu sa kofama i metlama kako bi isterali vodu sto je bila nemoguća misija usled obilnih padavina. To je trajalo oko sat vremena, a dok se to događalo funkcioneri FK Stolice su počeli da vrše pritisak na sudije da se utakmica igra. I na opšte čuđenje članova FK Sloga iz Lipničkog šora sudija poziva ekipe da odu na skidanje i da utakmice može da počne.

Utakmica je počela i poluvremene je igrano 45 minuta u nadoknadi vremena, domacin je poveo sa 1:0. A ovako je izgledao početak drugog poluvremena.

Komentari

Krupanjac

Da li pise negde da su gosti dosli sa 11 igraca i da su se raspremili pre nego sto su se i obukli,Da su odugovlacili sa pocetkom i raspremanjem,zagrevanjem,bas da se ne bi igrala utakmica jer su znali rezultat i pre pocetka,da su izasli kad je i trebalo nebi doslo do mraka. Zasto nema slika terena nakon kise i ciscenja? gosti su dobili sta su trazili i jos 4 komada u mrezi,tako da sta su trazili to su i dobili,fudbal mora da se igra!

Navijac

Gosujuci igraci su dosli dosta oslabljeni i samo su cekali momenat da kisa padne. Delegat jos nije odlucio da li ce se utakmica igrati oni su se vec pokupili i otisli. Pa su satim odugovlacili sa raspremanjem i zagrevanjem, i teren je bio odlicno obelezen pre pocetka utakmice. Gosti su se srmano ponasali , cestitke Fk Stolicama.

Tamo neko

Daj ne serii

Aleksandar

A to koliko su oni imali igraca da su imali. Izasli su na teren i u 17:30 i u 18:30. A u cemu se ogleda opravdanje za bahatost dva funkvionera kluba ujedno policajca da nateraju sudije da se utakmica igra po mrklom mraku?!!! Za to ne postoji opravdanje i objasnjenje.
Ne znam zasto su gosti kako rece gsn. Cetnik u Crnoj tacki veceras...uopste i izlazili na teren. Bilo kako bilo gosti su dobili 4 komada a domacima organizacija losa i kazniti.

Navijac

Kao prvo gosti su pre odluke krenuli kuci, nakon prvog zvizduka da se udakmica igra gosti su se cekali 20 min da izadju iz svlacionice. 30 min su se neckali da li da igraju ,kao prvo utakmica je trebalo biti registrovana 3-0 za domacina i kazniti gostujuce igrace. Ako se vecina utakmica odigrala po nevremenu ne vidim razlog zasto bi se ova utakmica odklazala. Organizacija ne bila dobra i uslovi su ispunjeni bili za igru.