Objavio Bojan Pavlović 05/11/2017 - 18:06

Rezultati nižih liga u Srbiji

SOS kanal – rezultati Srpskih i zonskih liga
 
SRPSKA LIGA VOJVODINA - REZULTATI 12. KOLA
 
 SVI SUBOTA
BRATSTVO ( PRIGREVICA ) - ŽELEZNIČAR ( PANČEVO ) 2:0
RADNIČKI ( SREMSKA MITROVICA ) - DUNAV ( STARI BANOVCI ) 1:1
BAČKA ( SUBOTICA ) - RADNIČKI ( ŠID ) 5:1
RADNIČKI ZRENJANIN - RADNIČKI ( NOVA PAZOVA ) 2:1
OMLADINAC ( NOVI BANOVCI ) - BORAC ( SAKULE ) 1:1
CEMENT ( BEOČIN ) - MLADOST ( BAČKI JARAK ) 0:1
ODŽACI - CRVENA ZVEZDA ( NOVI SAD ) 1:0
BEČEJ – DINAMO ( PANČEVO ) 0:3
 
 SRPSKA LIGA BEOGRAD - REZULTATI 12. KOLA
 
 SUBOTA
SOPOT - IMT 2:3
RADNIČKI ( OBRENOVAC ) - RADNIČKI ( NOVI BEOGRAD ) 1:2
OFK BEOGRAD - BSK ( BATAJNICA ) 2:0
GSP POLET DORĆOL - STEPOJEVAC VAGA 2:0
KOLUBARA ( LAZAREVAC ) - ŽARKOVO 1:0
LOKOMOTIVA ( ŽELEZNIK ) - BASK 4:3
 NEDELJA
GRAFIČAR – BSK ( BORČA ) 0:2
JEDINSTVO ( SURČIN ) - PRVA ISKRA ( BARIČ ) 4:0
 
SRPSKA LIGA ZAPAD - REZULTATI 14. KOLA
 
 SUBOTA
LOZNICA – TUTIN 0:0
ŠUMADIJA ( ARANDJELOVAC ) – ŠUMADIJA ( KRAGUJEVAC ) 2:0
KARADJORDJE ( TOPOLA ) – SLOGA ( POŽEGA ) 0:0
FAP ( PRIBOJ ) – MOKRA GORA ( ZUBIN POTOK ) 0:3
 NEDELJA
ŽELEZNIČAR ( LAJKOVAC ) - ZLATIBOR ( ČAJETINA ) 2:2
POLET ( LJUBIĆ )- JEDINSTVO ( UŽICE ) 2:1
SMEDEREVO - BUDUĆNOST KRUŠIK ( VALJEVO ) 1:0
JEDINSTVO ( UB ) – PROLETER ( VRANOVO ) 1:0
PROVO - MLADI RADNIK ( POŽAREVAC ) 1:0
 
SRPSKA LIGA ISTOK - REZULTATI 12. KOLA
 
 SUBOTA
RTANJ ( BOLJEVAC ) – SINDJELIĆ ( NIŠ ) 2:1
JEDINSTVO ( BOŠNJACE ) – JEDINSTVO ( PARAĆIN ) 3:1
RADNIČKI ( SVILAJNAC ) – DUNAV ( PRAHOVO ) 4:2
 NEDELJA
CAR KONSTANTIN ( NIŠ ) - TRSTENIK 3:0
TRAJAL ( KRUŠEVAC ) - OZREN ( SOKO BANJA ) 5:0
PUKOVAC – RADAN ( LEBANE ) 1:2
MORAVAC ORION ( MRŠTANE ) - TIMOK ( ZAJEČAR ) 5:0
BUDUĆNOST ( POPOVAC ) – TABANE 3:1
 
VOJVODJANSKA LIGA SEVER - REZULTATI 12. KOLA
 
 SUBOTA
SRBOBRAN – MLADOST ( BAČKI PETROVAC ) 0:1
MLADOST ( APATIN ) –TAVANKUT 1:2
POLET ( KARAVUKOVO ) – POTIJSE ( KANJIŽA ) 2:2
 NEDELJA
BAČKA ( PAČIR ) - SLOGA ( ČONOPLJA ) 2:1
BSK ( BAČKI BRESTOVAC ) - PREPOROD ( NOVI ŽEDNIK ) 5:2
MLADOST ( TURIJA ) - TISA ( ADORJAN ) 1:2
ZADRUGAR ( SRPSKI MILETIĆ ) – RADNIČKI ( SOMBOR ) 1:1
BUDUĆNOST ( GLOŽAN ) - TEKSTILAC ( ODŽACI ) 5:0
 
VOJVODJANSKA LIGA ISTOK - REZULTATI 12. KOLA
 
 SUBOTA
VRŠAC JUNAJTED - VOJVODINA ( PERLEZ ) 3:1
SLOGA ( PLANDIŠTE ) - KOZARA ( BANATSKO VELIKO SELO ) 1:1
PROLETER ( BANATSKI KARLOVAC ) - BUDUĆNOST ( SRPSKA CRNJA ) 2:2
SLOBODA ( NOVI KOZARCI ) - RADNIČKI ( SUTJESKA ) 3:3
BEGEJ ( ŽITIŠTE ) - MLADOST ( OMOLJICA ) 2:1
OFK KIKINDA – POLET ( NAKOVO ) 7:0
 NEDELJA
ŽAK ( KIKINDA ) – JEDINSTVO ( BANATSKO KARADJORDJEVO ) 1:0
JEDINSTVO ( NOVI BEČEJ ) – RADNIČKI ( KOVIN ) 2:1
 
VOJVODJANSKA LIGA JUG - REZULTATI 12. KOLA
 
 SUBOTA
HAJDUK ( DIVOŠ ) - HAJDUK ( BEŠKA ) 2:1
SLAVIJA ( NOVI SAD ) – KUPIONOVO 0:0
 NEDELJA
KABEL ( NOVI SAD ) – JEDINSTVO ( STARA PAZOVA ) 2:2
PODUNAVAC ( BELEGIŠ ) - SLOGA ( TEMERIN ) 0:2
HAJDUK ( ČURUG ) - SREMAC VOJKA 2:0
JUGOVIĆ ( KAĆ ) - BORAC ( NOVI SAD ) 2:2
LSK ( LAĆARAK ) - SLOGA ( ERDEVIK ) 1:3
BORAC ( ŠAJKAŠ ) - INDEKS ( NOVI SAD ) 2:2
 
BEOGRADSKA ZONA - REZULTATI 12. KOLA
 
 SUBOTA
RAKOVICA – BUDUĆNOST ( ZVEČKA ) 2:1
BALKAN MIRIJEVO - SREMČICA 0:0
TEK SLOGA ( VELIKI CRLJENI ) – TURBINA ( VREOCI ) 0:0
MILUTINAC – BRODARAC 1:2
 NEDELJA
 TORLAK ( KUMODRAŽ ) - BORAC ( LAZAREVAC ) 0:0
SREM ( JAKOVO ) - LEŠTANE 2:3
HAJDUK ( BEOGRAD )- ZVEZDARA – utakmica prekinuta u poluvremenu, zbog napada
domaćina na sudiju.
CRVENA ZVEZDA ( MALI MOKRI LUG ) – NAPREDAK ( MEDOŠEVAC ) 3:0
 
ZONA DUNAV - REZULTATI 12. KOLA
 
 SUBOTA
GRUŽA – ZVIŽD ( KUČEVO ) 2:2
 NEDELJA
NAPREDAK ( MARKOVAC ) – RUDAR ( KOSTOLAC ) 2:1
PROLETER ( JELOVIK ) - VGSK ( VELIKO GRADIŠTE ) 2:0
MORAVA ( VELIKA PLANA ) - ŠUMADIJA ( TOPONICA ) 4:1
RSK ( RABROVO ) - SLOGA ( PETROVAC NA MLAVI ) 3:0
BORAC ( ŽABARI ) - MLADI BORAC ( VELIKO ORAŠJE ) 1:6
PETAR DOBRNJAC ( DOBRNJE ) - MLADI RADNIK ( RADINAC ) 4:0
UDARNIK( LOZOVIK ) - HOMOLJAC ( ŽAGUBICA ) 2:1 
 
ZONA DRINA - REZULTATI 12. KOLA
 
 SUBOTA
ZADRUGAR ( LAJKOVAC ) - SEVOJNO 3:0
RIBNICA ( MIONICA ) - SOVLJAK 5:0
SPARTAK ( LJIG ) - BORAC ( LEŠNICA ) 3:2
RADNIČKI ( VALJEVO ) – OSEČINA 5:0
 NEDELJA
RADNIČKI STOBEKS ( KLUPCI ) - SLOGA ( BAJINA BAŠTA ) 2:0
OFK DIVCI – DRINA ( LJUBOVIJA ) 0:0
RADJEVAC ( KRUPANJ ) - SLOGA ( SJENICA ) 0:4
POLIMLJE ( PRIJEPOLJE ) – BUDUĆNOST ( ARILJE ) 2:0
 
ZONA MORAVA - REZULTATI 12. KOLA
 SUBOTA
SLAVIJA ( KRGUJEVAC ) – GOČ ( VRNJAČKA BANJA ) 0:0
LFK MLADOST ( LUČANI ) - JOŠANICA ( NOVI PAZAR ) 1:0
OVČAR ( MARKOVICA ) - SLOBODA ( ČAČAK ) 3:2
TREPČA ( KOSOVSKA MITROVICA ) - KARADJORDJE ( RIBNICA ) 2:2
SLOGA ( KRALJEVO ) - BANE ( RAŠKA ) 2:0
ARSENAL ( KRAGUJEVAC ) – SUŠICA ( KRAGUJEVAC ) 2:1
TAKOVO ( GORNJI MILANOVAC ) – RADNIČKI ( KOVAČI ) 3:0
 NEDELJA
DRAGAČEVO ( GUČA ) – ORLOVAC ( MRČAJEVCI ) 2:2
 
ZONA ZAPAD - REZULTATI 12. KOLA
 SUBOTA
SFS BORAC ( PARAĆIN ) – ŽITORADJA 2:1
KOSANICA ( KURŠUMLIJA ) – MORAVA ( ĆUPRIJA ) 2:3
KOPAONIK ( BRUS ) – BOŠNJANE 1:0
 NEDELJA
JASTREBAC ( BLACE ) - SLOGA ( ĆIĆEVAC ) 1:0
LEVAČ ( REKOVAC ) - TOPLIČANIN 0:0
ŽUPA ( ALEKSANDROVAC ) - JEDINSTVO ( MIJATOVAC ) 3:0
POLJOPRIVREDNIK ( POČEKOVINA ) - SLOGA ( DESPOTOVAC ) 0:2
LUGOMIR ( RAKITOVO ) - NAPREDAK ( DRENOVAC ) 3:2
 
ZONA ISTOK - REZULTATI 12. KOLA
 SUBOTA
SVRLJIG – BSK ( BOGOVINA ) 3:1
BRODOREMONT ( KLADOVO ) – HAJDUK VELJKO ( NEGOTIN ) 0:0
 NEDELJA
RUDAR ALPOS ( ALEKSINAČKI RUDNICI ) - DJERDAP ( KLADOVO ) 1:0
NAŠA KRILA ( BELOTINAC ) - MAJDANPEK 3:1
ZAPLANJAC ( GADŽIN HAN ) - SLOGA ( KOBIŠNICA ) 5:0
MALOŠIŠTE – MORAVICA ( SUBOTINAC ) 2:1
ŠARBANOVAC – BUKOVIK (RAŽANJ ) 4:2
KABLOVI ( ZAJEČAR ) - TIMOČANIN ( KNJAŽEVAC ) 2:2
 
ZONA JUG - REZULTATI 12. KOLA
 SUBOTA
BUDUCNOST ( ORAŠJE ) – POLET ( LIPLJE SELO ) 1:0
PUSTA REKA ( BOJNIK ) - NEBESKI ANDJELI ( VRANJE ) 2:1
LUŽNICA ( BABUŠNICA ) - OFK NIŠ 0:3
BALKANSKI ( DIMITROVGRAD ) – SLOGA ( LESKOVAC ) 5:1
GFK DUBOČICA ( LESKOVAC ) - JABLANICA ( MEDVEDJA ) 3:0
PČINJA ( TRGOVIŠTE ) - VRANJSKA BANJA 4:3
MORAVA ( VLADIČIN HAN ) - VLASINA 3:1
 NEDELJA
TANASKO RAJIĆ ( PIROT ) - OFK BRZI BROD 2:0

Kategorije: