Objavio Bojan Đokić 21/09/2018 - 21:41

Krunićevi džokeri doneli peti trijumf

Čukarički je došao do pete pobede,druge vezane, u šampionatu. Rezultat 3:1 bi ukazivao da su ’’brđani’’ rutinski došli do trijumfa, ali nije bilo tako.

Tim Sima Krunića poveo je iz 13. minuta, iz prve prave prilike. Bogosavac je dodavanjem (kroz noge rivalskom igraču) pronašao Birmančevića, koji je usamljenom Tediću omogućio da lako savlada Ostojića.

’’Golubovi’’ su izjednačili u 52. minutu. Glavčić je centrirao sa levog boka, Japanac Šimura matirao Stevanovića.

Krunić u 59. minutu uvodi Kajevića umesto Stojanovića, Tedića menja Mudrinski u 76. minutu i tek što je ušao postiže gol.

Prethodio je udarac Kajevića, odbijenu loptu je primio Mudrinski za 2:1

Gosti u 82. minutu ne koriste priliku za poravnanje rezultata. Kažnjavaju to ’’brđani’’ minut kasnije.

Sjajnu kontru finalizuje pogotkom Asmir  Kajević za petu pobedu u ligi i , bar do subote, treće mesto na tabeli.