Objavio Bojan Pavlović 04/08/2017 - 22:59

Radnik iznenadio Čarapane

Fudbaleri Radnika iz Surdulice osvojili su sva tri boda na gostovanju u Kruševcu , pošto su u meču trećeg kola Superlige Srbije savladali ekipu Napretka sa 2:1.

Već u petom minutu gost je preko Zlatanovića stigao do prednosti od 1:0. Napredak je krenuo agresivnije da napada, težište igre prebacilo se na polovinu rivala, a pritisak se isplatio u 39. minutu, kada je precizan sa bele tačke bio Šljivić, i tako doneo poravnanje.

U nastavku meča slična situacija. Primljen gol u završnici prvog dela nije poremtio goste, koji su brzo stigli do novog pogotka preko Mićića u 61. minutu, iz jedinog udarca ka golu Čarapana u drugom poluvremenu.

Ponovo su Kruševljani krenuli u ofanzivu, probali udarcima sa distance, ali promene rezultata nije bilo. Radnik u Surdulicu nosi čitav plen.