Objavio Bojan Đokić 04/08/2018 - 22:08

Simić debitovao golom

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Voždovac kao gosti sa 2:1, u trećem kolu Super lige Srbije.

Zvezda je vodila na ‘’krovu’’ golovima debitanta Veljka Simića u drugom i Nikole Stojiljkovića u 25. minutu, dok je gol za domaćina u 56. dao Borko Duronjić.

Crveno-beli su prvi na tabeli srpskog prvenstva sa maksimalnih devet bodova. Voždovac ima tri.

Radnik je došao do druge pobede u sezoni. Surduličani su savladali Zemun sa :21, a golove za domaće postigli su Risto Ristović u 24. i Frensis Kjeremeh u 27. minutu.

Jedini gol za goste postigao je Nenad Cvetković u 65. minutu.

Napredak i Bačka su odigrali 1:1 po Bagdalom.  Vodili su gosti od 29. minuta, pogotkom Nebojše Gavrića, a bod domaćin u doneo je Ibrahima Ndiaje u 69. minutu.

U petak je Čukarički savladao Mačvu sa 1:0, a u nedelju se sastaju Partizan – Mladost (19:00), Radnički – Dinamo (20:00) i Vojvodina – Rad (20:00)

Poslednji meč ovog kola igraju Spartak i Proleter u ponedeljak, od 18:00.