Status message

You must login to view this form.
Objavio dragan.paleznica 10/01/2014 - 13:37

Kontakt

SOS KANAL

Drustvo za medijsku, izdavačku, propagandnu delatnost i marketing, SOS kanal d.o.o. Beograd..

Adresa:

Trebinjska 7, 11000 Beograd, Srbija

PIB SOS KANALA:

101994810

ŽIRO RAČUN:

340-13758-75 ERSTE

Telefoni

REDAKCIJA:011/2852528
MARKETING:011/2852523
DIREKTOR:011/2852 518

Email:

Office:office@soskanal.net
Redakcija:redakcija@soskanal.net
Marketing:marketing@soskanal.net
Webmaster:Webmaster@soskanal.net
Emisija Total Soccer:Totalsoccer@soskanal.net
Emisija SOS koš:Soskos@soskanal.net
Emisija INpuls:Inpuls@soskanal.net