Objavio Branislav Popović 30/09/2017 - 21:53

Raspucali se Superligasi (VIDEO)

Najubedljiviju pobedu u utakmicama koje su odigrane u subotu ostvario je Vozdovac, koji je na "krovu" deklasirao Zemun sa cak 6:1, tri gola za "Zmajeve" postigao je Georgijevic, dva puta se u strelce upisao Lukovic, dok je Mihajlov bio strelac prvog gola na mecu, pocasni pogodak za Zemunce delo je Lasickasa.

Gol manje vidjen je u Subotici, domaci tim slavio je sa 4:2 u duelu sa Radnickim iz Nisa. Poveli su gosti golom Pavkova u 4. minutu, u zavrsnici prvog dela igre golovima Ivanovica i Radovanovica Spartak dolazi do preoketa, u nastavku su strelci za "golubove" bili Stojkovic i po drugi put Radovanovic, da bi poraz ublazio Pavkovc svoj drugim pogotkom.

Borac iz Cacka pobedio je Radnik sa 3:1, utakmicu je obelezio Lima koji je postigao dva gola za Borac. Dok je Javor u Ivanjici bio bolji od Rada sa 3:2, iako su gosti na poluvremenu imali gol prednosti. Pobedu Javoru doneo je Kovacevic u zavrsnici meca.  U prvom mecu dana, u Sapcu su podelili bodove Macva i Backa 1:1, treba napomenuti da su gosti od 55. minuta igrali sa igracem manje.

U premijernom mecu 12. kola Super lige Vojvodina je pobedila Mladost, dok se u nedelju sastaju Napredak - Crvena zvezda (17.00) i Partizan - Cukaricki (19.00).