BOGDANOVIĆ UBACIO 20 POENA U PORAZU SVOG TIMA

(14.12.2023) – Košarkaši Toronta slavili su protiv Atlante sa 135:128 i tako prekinuli seriju poraza. S druge strane, gosti su nastavili sa negativnim rezultatima, bio im je ovo peti uzastopni poraz i sada imaju skor 9-14.

Bilo je to na neki način i srpsko veče, susret trenera Toronta Darka Rajakovića i s druge strane Bogdana Bogdanovića.

Raspucao se Bogdan u poslednjoj četvrtini, postigao u tom delu meča polovinu od ukupno 20 poena, ali to nije bilo dovoljno da se nadoknadi minus i izbegne poraz. Srpski reprezentativac je za 32 minuta na parketu uz 20 poena imao i tri skoka, pet asistencija i četiri ukradene lopte. Imao je Bogdanović 7/13 iz igre, 4/7 za tri poena i pogodio je 2/3 slobodna bacanja.