ČUKARIČKI NOVOM POBEDOM SKOČIO NA PETO MESTO, RADNIK OPET REMIZIRAO KOD KUĆE

(10.12.2023) – IMT je dočekao ekipu Novog Pazara u okviru 18. kola Superlige Srbije i slavio minimalcem – 1:0.

Početkom drugog poluvremena IMT je pogotkom Miloša Lukovića posle dužeg vremena na kraju osvojio sva tri boda, a svi pokušaji gostiju da izjednače su ostali neuspešni. Samo Šćepović je dva puta promašio prazan gol, a slične šanse imali su i domaći.

U završnici meča došlo je do koškanja igrača i sukoba navijača na tribinama, ali bez težih posledica.

Posle ovog meča IMT se nalazi na 12. mestu tabele sa 17 bodova, dok je Novi Pazar peti sa 26 osvojenih bodova.

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na gostovanju u Ivanjici – 2:1.

Isti timovi su se sastali pre četiri dana u Kupu kada su Brđani pobedili sa 4:1.

Đorđe Ivanović je doveo u prednost goste u 8. minutu posle asistencije Miladinovića. Ušao je omaleni vezista u kazneni prostor i proigrao krilnog fudbalera, koji je pogodio praznu mrežu. Javor je došao do izjednačenja posle deset minuta igre u drugom delu. Bosić je prihvatio loptu i sa ivice kaznenog prostora uputio neodbranjiv udarac za golmana Filipovića. Ređale su se šanse na obe strane, isticali su se Manojlović i Filipović, a Čukarički je u završnici prelomio susret. Gosti su došli do pobede u 88. minutu. Izbila je odbrana Javora loptu posle kornera Adžića, a ona je stigla do Stankovića, koji je uhvatio volej i zatresao mrežu.

Čukarički je vezao treću pobedu i skočio na peto mesto sa 26 bodova.

Radnik i Voždovac odigrali su 1:1.

Fleming je doveo goste u vođstvo u 14. minutu, da bi autogolom Đorđevića Surduličani u 81. minutu stigli do boda.