DERBI VRHA TABELE PRIPAO INĐIJI, DUBOČICA SIGURNA PROTIV METALCA

(8.4.2024) – Fudbaleri Inđije u derbiju vrha tabele PLS savladali su ekipu Radničkog iz Mitrovice rezultatom 2:1.

Inđija je povela u 14. minutu preko Vasilija Janjića, čime je okončano prvo poluvreme. Na samom startu drugog dela igre domaćini su stigli do izjednačenja,a mrežu gostiju zatresao je Stefan Stanisavljević. Pobedu gostima iz Inđije doneo je isti igrač u 58. minutu.

Nakon ove utakmice Inđija se nalazi na petom mestu sa 47 bodova, dok je Mitrovica na poziciji broj 6 sa isto toliko bodova manje.

U drugom meču 29. kola PLS Dubočica je na svom terenu bila bolja od ekipe Metalca minimalnim rezultatom 1:0.

Jedini gol na meču viđen je nadoknadi prvog poluvremena kada je po pobedu domaćinu doneo Junior Taljo.

Dubočica se nakon ove utakmice nalazi na poziciji broj sedam sa 41 osvojenim bodom, dok je Metalac na poziciji broj 12 sa 34 osvojena boda.