DRUGA POBEDA ČUKARIČKOG NA KIPRU

(25.1.2024) – Fudbaleri Čukaričkog zabeležili su i drugi trijumf na pripremama u Limasolu.

Posle drugoligaša Enada, savladan je i superligaš AEZ Zakakiu sa 3:1.

Utakmicu su počeli: Kaličanin, Rogan, Jovanović, Serafimović, Nikčević, Sisoko, Docić (Kovač), Milojević, U. Miladinović, Adžić, Ndijae.

Drugo poluvreme su odigrali Filipović, Stevanović, Subotić, Kovačević, Stanković, Kovač, I. Miladinović, Jo, Ivanović, Janković, Cvetković.

Strelci za Brđane bili su Vojin Serafimović u 5, Igor Miladinović u 58. i Luka Subotić u 65. minutu, dok je Kongoanac Valdi u 18. pogodio za AEZ.

Čukarički ima problema sa povredama igrača pa su danas teren napustili Docić zbog udarca i Cvetković zbog zadnje lože. Tošić ima problema sa zglobom, Vranješ i Stojanović sa upalama, Ergelaš mora na operaciju meniskusa, a Tediću je saniran u bolnici pneumotoraks.

Crvena zvezda je savladala Spartak sa 3:1 golovima Lučića, Nikolića i posebnim lepim trećim golom, koji je Mijatović realizovao panjenkom iz penala.

Partizan je pobedio Aja Napu 4:0 golovima koje su dali Natho, Kalulu, Severina i Saldanja.

Vojvodina je pobedila kiparski Onisilius 5:1 golovima Sukačeva, Ivanovića, Zukića, Vukanovića i Kembera.

Novi Pazar je u Antaliji igrao nerešeno sa Debrecinom 0:0.

TSC  je u Španiji igrao nerešeno sa Diošđerom 1:1, gol za naš klub dao je Pantović.

Javor je pobedio sa 2:0 bugarski Vidin, dok je istim rezultatom niški Radnički izgubio od češke Karvine.