MILENKOVIĆ STRELAC U POBEDI FIORENTINE, LUKIĆ POGODIO SA BELE TAČKE U PORAZU TORINA

Fudbaleri Fiorentine savladali su ekipu Sampdorije u gostima sa 0:2 (0:1), drugi gol za goste postigao je Nikola Milenković.

Već u četvrtom minutu u jednoj od prvih akcija gostiju Đakomo Bonaventura se dobro snašao i pored desne stative poslao loptu u mrežu Sampdorije.

U 58. minutu Biragi je izveo korner a Nikola Milenković postigao je svoj drugi gol na poslednja dva meča i postavio konačni rezultat 2:0 u korist gostiju. Luka Jović zamenjen je na poluvremenu.

Fudbaleri Bolonje pobedili su posle preokreta na svom terenu ekipu Torina sa 2:1 (0:1), u meču 13. kola italijanskog Kalča.

Prvo uzbuđenje u vidu gola viđeno je u 26. minutu sudija je posle intervencije iz VAR sobe pokazao na belu tačku, a penal je uspešno izveo reprezentativac Srbije Saša Lukić. Do poluvremena nije bilo promene rezultata.

Domaći su izjednačili u 64. minutu pogotkom Rikarda Orsolinija, dok je pobedu Bolonji doneo Stefan Poš u 73. minutu.

Lukić i Vanja-Milinković Savić odigrali su svih 90 minuta za Torino, dok je Nemanja Radonjić ušao u igru u 66. minutu.

Torino je 10. na tabeli sa 17 bodova, dok je Bolonja 11. sa 16.