MINIMALNA POBEDA NOVOG PAZARA U NIŠU

(10.11.2023) – Fudbaleri Novog Pazara savladali su Radnički u Nišu sa 1:0 (0:0), pogotkom Korejca Jin Jo Hoa, u 69. minutu utakmice, u prvom meču 15. kola Superlige Srbije.

Videli smo izjednačen duel u Nišu, obe ekipe su imale svoje prilike, a na kraju su tri boda završila u Pazaru, uz dosta sreće, s obzirom da je udarac Jin Jo Hoa posle odbitka završio u golu. Radnički je u prvom delu meča bio bolji rival, imali su i više prilika od gostiju, ali se u drugom poluvremenu slika promenila. Jo je na već pomenut način doneo svom timu prednost, a samo nekoliko minuta kasnije je Sejduba Suma promašio zicer, koji bi timu iz Novog Pazara doneo dva gola prednosti. Ipak, bivši fudbaler Partizana je promašio, ostavio je Nišlije u životu, ali promene rezultata do kraja nije bilo, pa izabranici Siniše Dobrašinovića nose sva tri boda sa teškog gostovanja.

Posle ovog duela, Novi Pazar je na četvrtom mestu na tabeli, sa 20 osvojenih bodova, dok Radnički ostaje na 13. mestu, sa 13 sakupljenih poena.