MITROVICA RUTINSKI PROTIV KOLUBARE, GRAFIČAR BOLJI OD VRŠCA

(3.4.2024) – U meču 28. kola PLS ekipa Mitrovice bila je bolja od Kolubare rezultatom 2:0.

Stefan Stanisavljević je načeo mrežu gostiju već u 17. minutu, a isti igrač je duplirao i potvrdio pobedu domaćina u 61. minutu. Do kraja meča Kolubara je zaradila crveni karton u nadoknadi vremena.

U do sada najzanimljivijem meču 28. kola fudbaleri Grafičara pobedili su Vršac na gostujućem terenu 3:2.

Vršac je došao do prednosti već u 5. minutu preko Rikelmea, da bi Grafičar ekspresno uzvratio golovima Ajdara u 24. minutu i Petrovića u 28. minutu. U nastavku igre gosti su došli do trećeg gola u 73. minutu, a strelac je bio Mbup. Domaći su smanjili prednost Grafičara deset minuta kasnije, ali nisu uspeli ništa više od toga da urade.