OFK BEOGRADU DOVOLJAN JEDAN GOL ZA POBEDU, GRAFIČAR BOLJI OD METALCA

(26.3.2024) – Nešto slabije je startovao OFK Beograd prolećni deo sezone, ali se posle slabijih rezultata konsolidovao i došao do dva vezana trijumfa. Minimalcem su Romantičari savladali Radnički iz Sremske Mitrovice.

Ekipa Sima Krunića je do gola došla u 28. minutu. Marković je šutirao, golman Ostojić je slabije intervenisao, a sve je ispratio Georgijević i prosledio loptu u mrežu. OFK Beograd sigurno drži lidersku poziciju i ima čak 14 bodova više od drugoplasiranog Tekstilca.

U istom terminu odigran je i mini derbi u Smederevu, odakle je Grafičar odneo bodove (1:2).

Svi golovi su pali u drugom poluvremenu. Goste je u prednost doveo Ćurić, a do drugog gola su došli zahvaljujući autogolu Panića. Oklopnici su do kraja susreta uspeli da smanje prednost preko Stojkovića, ali nisu uspeli da dođu do remija.