PARTIZAN PORAŽEN OD HORSENSA NA PRIPREMAMA U TURSKOJ

Fudbaleri Partizana poraženi su od Horsensa minimalnim rezultatom 1:0, u okviru priprema u Antaliji.

Gordan Petrić je, u pretposlednjoj proveri pred povratak u Beograd, šansu dao Stevanoviću, Filipoviću, Subotiću, Saničaninu, Uroševiću, Fejsi, Traoreu, Lutovcu, Pantiću, Menigu i Baždaru.

Crno-beli su imali inicijativu, pretili su preko Filipovića u 10. i Pantića u 38. minutu, ali prvo poluvreme završeno je bez pogodaka.

U nastavku su Danci zaigrali bolje i u 53. minutu su preko Sigurdarsona došli do prednosti.

Beogradski klub je imao prilike u 66. minutu kada je Menig bio neprecizan, dok je golman Brolin odbranio dobar udarac Fejse sa dvadesetak metara.

Partizan će, u generalnoj probi pred nastavak sezone, od 17 časova igrati protiv moskovskog CSKA.

IZVOR: MERIDIAN SPORT