PARTIZAN SLAVIO MINIMALNIM REZULTATOM PROTIV NOVOG PAZARA

Fudbaleri Partizana savladali su Novi Pazar sa 1:0 (0:0) u 19. kolu Super lige Srbije.

Crno-beli su zaokružili jesenji deo sezone Superlige Srbije pobedom protiv Novog Pazara, a gol odluke postigao je Jović u 72. minutu.

Rikardo je imao priliku da donese prednost već u 11. minutu, ali je Kljajić bio spremnn, da bi dva minuta kasnije Majdevac bio neprecizan.

Najbolja prilika u prvom poluvremenu viđena je u 21. minutu, kada Fejsa nije uspeo da smesti loptu u prazan gol rivala.

Letargićno je delovao “parni valjak na terenu” u prvom delu, pa je Petrić napravio neophodne izmene koje su dale rezultat.

Na teren su ušli Pavlović, Pantić i Jović – koji je na kraju i doneo pobedu crno-belima.

Igrao se 72. minut kada je posle udarca Natha lopta stigla do Jovića, koji je bez problema matirao Kljajića za 1:0.

Partizan će tako nešto mirnije ući u nikad dužu zimsku pauzu, ali i dalje zaostaje 10 bodova za liderom prvenstva, Crvenom zvezdom koja ima 53 boda.

IZVOR: MERIDIANBETSPORT