POBEDA ODBOJKAŠA CRVENE ZVEZDE

(20.1.2024) – Nisu odbojkaši Radničkog uspeli da iznenade odličnu Crvenu zvezdu u Beogradu, izgubili su rezultatom 3:1.

Prvi set je Radnički odlično otvorio jakim servisom i rezultatom 5:1, u nastavku ta prednost im je omogućila da rutinski privedu set kraju
rezultatom 25:22. Nisu se igrači Zvezde predali i odličnim servisom su potpuno razbili prijem Radničkog koji je samo na trenutke imao igru iz prvog seta – 25:15.

Počeo je treći set izjednačenom igrom, ali onda su se domaći igrači odvojili na 4 poena razlike koje su zadržali i povećali, 25:20. Ni u četvrtom setu igrači Radničkog nisu uspeli da dođu do svoje igre, odličnim servisom Zvezda dolazi do pobede – 25:21 i 3:1.

Ostali rezultati: Karađorđe – Jedinstvo (SP) 3:2, Niđ – Ribnica 3:1 i Mladi radnik – Vojvodina 2:3.