PODELA BODOVA U IVANJICI I BAČKOJ TOPOLI

(22.12.2023) – Fudbaleri Javora i IMT-a odigrali su nerešeno 1:1 u zaostalom meču 9. kola Superlige Srbije.

Miloš Luković je doveo goste u vođstvo u 34. minutu, a konačan rezultat postavio je Petar Gigić u 60.  Obe ekipe sad imaju po 21 bod, ali je IMT 11. a Javor 12. na tabeli zbog gol razlike. Gosti su od 81. minuta igrali sa desetoricom, pošto je Zarija Lambulić dobio drugu javnu opomenu.

Javor će u prvom prolećnom kolu, 10. januara, dočekati Partizan, dok će IMT ugostiti TSC.

Fudbaleri TSC-a i Napretka odigrali su nerešeno, 1:1 (1:0) u utakmici zaostalog 9. kola Superlige Srbije.

Činilo se na početku susreta da će TSC uspeti da lako dođe do bodova, naročito kada je poveo u devetom minutu. Na asistenciju Srđana Jovanovića, mrežu Napretka zatresao je Uroš Milovanović. Ipak, Kruševljani su se u nastavku probudili i uspeli da na isteku prvog sata stignu do izjednačenja. Strelac je u 61. minutu bio Đorđe Jovanović.