PODELA BODOVA U NOVOM SADU

(2.4.2024) – Fudbaleri Vojvodine i Čukaričkog remizirali su na “Karađorđu”, rezultatom 1:1, u okviru 28. kola Superlige Srbije.

Oba gola viđena su u prvom delu igre, a ekipa iz Novog Sada je bila bolji rival u nastavku. Čukarički je dobro odigrao defanzivno i timovi su podelili bodove. Vojvodina se nalazi na petom mestu sa 44 boda, koliko ima i Čukarički, koji je na četvrtoj poziciji.

Domaća ekipa je uspela da povede u 16. minutu golom Mihaila Ivanovića, koji je zatresao mrežu na asistenciju Marka Bjekovića. Devet minuta kasnije, Čukarički je izjednačio pogotkom Igora Miladinovića, koji je pogodio na asistenciju Marka Docića. Do kraja meča nije došlo do promene rezultata.

Čukarički u nastavku takmičenja očekuje teško gostovanje TSC-u u Bačkoj Topoli, dok Vojvodina putuje u Pančevo na duel sa Železničarom.