RADNIČKI I CRVENA ZVEZDA ODIGRALI NEREŠENO U KRAGUJEVCU

(20.5.2023) – Fudbaleri Radničkog 1923 uspeli su da dođu do boda protiv Crvene zvezde – 1:1 (0:0).

Meč odigran pred nekoliko hiljada gledalaca u Kragujevcu doneo je mnoga uzbuđenja, a na golove se čekalo do samog finiša meča.

Prvo je Mirko Ivanić fantastičnim pogotkom u 84. minutu doveo Zvezdu do vođstva. Činilo se da će taj gol biti dovoljan za još jedan trijumf, međutim, ubrzo je stiglo izjednačenje.

Radnički je poravnao na 1:1 u 87. minutu preko Luke Zorića, koji je na asistenciju Maksimovića iskoristio “karambol” u odbrani gostiju.

Domaćin je hrabru igru tokom celog meča krunisao bodom i moći će da se pohvali da je ovog proleća uspeo da “otkine” poene i Partizanu i Zvezdi.

Što se tabele tiče, ništa se nije promenilo, Zvezda je odavno osvojila novu šampionsku titulu, dok je Radnički plasmanom u plej-of obezbedio opstanak i sezonu će najverovatnije završiti na osmoj poziciji.