RADNIK I VOJVODINA SREĆNO DO ČETVRTINALA KUPA, RADNIČKI NIŠ UBEDLJIV, NOVI PAZAR I TSC PROŠLI DALJE

Odigrano je 5 utakmica osmine finala fudbalskog Kupa Srbije. Fudbaleri Radnika iz Surdulice prvi su se plasirali u četvrtfinale pošto su u gostima pobedili Radnički sa Novog Beograda rezultatom 2:1.

Gosti su do prednosti došli već u 15. minutu preko raspoloženog Zorana Danoskog.

Sve do 84. minuta na semaforu je „stajalo“ 1:0 a onda je gol za domaći tim dao Lazar Kojić. Nisu se igrači i navijači Radničkog dugo radovali jer je posle samo 80 sekundi Danoski dao svoj drugi gol i tako odveo ekipu iz Surdulice u četvrtfinale Kupa Srbije.

U ostalim utakmicama zabeleženi su sledeći rezultati:

Novi Pazar – Kolubara 2:1

Radnički Niš – IMT 3:0

TSC – Železničar Pančevo 2:0

Vojvodina – Mladost GAT 2:1

Za narednu godinu odložena su tri duela osmine finala, u kojima će se sastati: Metalac – Čukarički, Radnički (Sremska Mitrovica) – Crvena zvezda, odnosno Spartak – Napredak.