REMI U LAZAREVCU I UŽICU

(8.5.2024) – Fudbaleri Lazarevca odigrali su nerešeno na svom terenu protiv ekipe Dubočice 1:1, u okviru 34. kola PLS.

Oba gola viđena su u drugom delu igre. Prvo su Lazarevčani došli do prednosti preko Mileta Savkovića u 65. minutu igre, a izjednačenje gostima je doneo Stefan Đurić u 82. minutu.

Posle ove utakmice Kolubara se nalazi na mestu broj tri sa 42 osvojena boda, dok je Dubočica mesto ispred sa četiri boda više.

U najzanimljivem duelu 34. kola Sloboda iz Užica je na svom terenu podelila bodove sa ekipom Novog Sada, a krajnji rezultat je bio 3:3.

Gosti iz Novog Sada su došli do gola već u 2. minutu preko Branislava Markovića, čime je okončano prvo poluvreme. U nastavku igre viđeno je čak pet golova. Prvi od njih delo je Šedraka Čarlsa u 48. minutu za izjednačenje, da bi Novosađani u 64. minutu ponovo došli do prednosti preko Milana Gvozdenovića u 65. minutu.

Rezultat ponovo smanjuje Čarls u 74. minutu, a samo dva minuta kasnije novi gol gostiju. Strelac je bio Mihajlo Vasović za 3:2. Nisu mreže dugo mirovale, pošto su domaći došli do izjednačenja u 79. minutu, a strelac je bio Savo Rašković