SPEKTAKL U NOVOM PAZARU, SEDAM GOLOVA I POBEDA TSC-a

(2.4.2024) – Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole savladali su Novi Pazar 4:3, u prvoj utakmici 28. kola Super lige Srbije.

Goste je doveo u prednost Miloš Pantović u devetom minutu, a Novi Pazar je ekspresno preokrenuo golovima Adema Ljajića u 11. i 15. minutu. Devet minuta kasnije rezultat je poravnao Aleksandar Ćirković.

Golovima Ivana Milosavljevića u 51. i 55. minutu TSC je došao do vođstva 4:2, da bi poraz Novog Pazara, svojim trećim pogotkom, ublažio Ljajić u četvrtom minutu nadoknade. Novi Pazar je od 88. minuta imao igrača manje nakon što je Ebenzer Anan zaradio crveni karton.

Nakon trećeg vezanog poraza, Novi Pazar je ostao osmi na tabeli sa 35 bodova, koliko ima i devetoplasirani Napredak, ali uz meč manje, dok je TSC treći sa 59 bodova.

Novi Pazar će u narednom kolu gostovati Partizanu, dok će TSC biti domaćin Čukaričkom.