TADIĆ DAO PRVI GOL ZA FENERBAHČE

(2.8.2023) – U revanš mečevima drugog kola Lige Konferencije turski predstavnik Fenerbahče savladao je Zimbru u Moldaviji 4:0 i tako nakon pobede od 5:0 u prvoj utakmici obezbedio plasman u narednu runndu trećeg po rangu UEFA takmičenja.

Prvi gol za Fenerbahče postigao je Dušan Tadić u 48. minutu, Miči Batšuaji postigao je golove u 57. i 59. minutu dok je konačan rezultat psotavio Juksek u 77.

Valmijera je ubedljivo savladao Tre Pene iz San Marina 7:0 i tako sa ukupnim rezultatom 10:0 letonski predstavnik ide u treću rundu.

Balzan i Neman su na Malti odigrali meč bez pogodaka pa je beloruski predstavnik otišao dalje zbog pobede 2:0 u prvom meču.

Fenerbahče će se u narednom kolu sastati sa boljim iz duela između Diferdanža i Maribora.