UZ PONIŠTENE GOLOVE BRENTFORD POBEDIO LIVERPUL 3:1

VRHUNSKA PARTIJA POPULARNIH „PČELICA“ BEZ POVREĐENOG TONIJA

Fudbaleri Liverpula poraženi su na gostovanju protiv Brentforda rezultatom 3:1, u okviru 19. kola Premijer lige.

Tim Jirgena Klopa počeo je šansama Cimikasa i Nunjesa, ali je u 20. minutu štoper Liverpula Ibrahim Konate smestio loptu u svoju mrežu.

U 40. minutu posle jednog prekida Visa je gurnuo loptu u gol, ali nakon provere iz VAR sobe, suđen je ofsajd..

Taman što se nastavila igra, ovoga puta udarac glavom sa ivice peterca uputio je ponovo Joan Visa, Alison je odbranio taj pokušaj, ali je lopta celim obimom već prešla gol liniju.

U drugom poluvremenu VAR je poništio gol Nunjesa, ali je Aleks Okslejd-Čembrlejn smanjio prednost domaćih.

Ipak, u 83. minutu Brajan Mbuema je postavio konačnih Brentford – Liverpul 3:1.

Liverpul je ostao na šestom mestu sa 28 bodova, a Brentford ga prati sa dva boda manje na svom kontu. Prvi Arsenal ima 46 bodova.