VOJVODINA POBEDOM ZAUZELA ČETVRTO MESTO

Fudbaleri Vojvodine savladali su Radnički 1923 sa 2:1 (0:0) u 19. kolu Superlige Srbije.

Prvo veliko uzbuđenje viđeno je u devetom minutu, kada je Leković neoprezno startovao nad Čumićem.

Sudija je pokazao na jedanaesterac, ali je ta odluka posle intervencije VAR-a poništena.

Pet minuta kasnije viđene su dve velike prilike za Radnički, ali su lopte Šimića i Tomića završile preko prečke.

Odličan prodor Čumića u 48. minutu završio se autogolom Ponjevića, koji je nespretnom reakcijom doneo vođstvo domaćoj ekipi (1:0).

Sedam minuta kasnije Vojvodina stiže i do drugog gola.

Nikolić izvodi korner, Simić se našao na pravom mestu u pravo vreme i to je bilo 2:0 za Vojvodinu.

Vidović je do kraja utakmice uspeo da ublaži poraz svog tima u 78. minutu, ali to nije bilo dovoljno da Kragujevčani dođu do boda.