ZVEZDA GUBILA PA POBEDILA GRUZIJSKI DINAMO SA 3:2

Četvrta pobeda Zvezde u Antaliji, ovaj put rival je bio Dinamo iz Tbilisija, a rezultat na kraju 3:2 (1:2) za srpskog šampiona.

Crveno-beli dobro su otvorili utakmicu i u 30. minutu došli su do prednosti golom Pešića.

Međutim, ubrzo je usledio preokret. Dinamo u 34. minutu dolazi do izjednačenja preko Omara, a u 35. i do preokreta preko Gonkalveša.

Izjednačenje rezultata je usledilo u 54. minutu. Lekovića je oduzeo loptu rivalu, Katai uposlio Pruceva, a on po zemlji centrirao za Pešića, koji je postigao svoj drugi pogodak.

Na vođstvo Zvezde čekalo se do 75. minuta, kada Katai nije iskoristio priliku, pošto je njegov udarac poslao u korner Kutaladze, ali jeste Mirko Ivanić u nastavku akcije.

Ivanić je je glavom pogodio Ugrekelidzea, da bi mu se lopta potom odbila na nogu, a vezista je to preciznim udarcem pretvorio u pogodak i konačnih 3:2.

Naredni protivnik Zvezde je Ludogorec 25. januara.

Kuriozitet utakmice je da je za Beograđane debitovao sa 16 godina golman Jovan Miladinović.