Zvezda ostaje na plus 11

Fudbaleri Partizana savladali su Voždovac 2:1 (0:0) u utakmici 26. kola Superlige Srbije, koja je zbog pandemije koronavirusa odigrana pred praznim tribinama na stadionu Tržnog centra. Golove za crno-bele postigli su Aleksandar Šćekić u 62. i Bojan Matić u 65. minutu, dok je pogodak za domaćina dao Miloš Stojčev u 69. minutu.

Trener fudbalera Partizana Savo Milošević bio je zadovoljan posle pobede protiv Voždovca. “Najbitnije je bilo da osvojimo tri boda. Možemo biti zadovoljni igrom i načinom na koji smo to ostvarili. Bilo je dobrih akcija”, izjavio je Milošević.

U prvom meču dana TSC je u Senti savladao Radnik 2:1.U vojvođanakom derbiju Spartak i Vojvodina odigrali su bez golova u Subotici, Radnički je savladao Mačvu 3:1, Mladost je u Lučanima bila bolja od Inđije 2:1, dok su u Ivanjici Javor i Čukarički remizirali 2:2.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na svom terenu Napredak sa 3:0 (1:0), u utakmici 26. kola Superlige. Strelci su bili Tomane Mendeš u 23, Željko Gavrić u 53. i Mirko Ivanić u 88. minutu.

Proleter je u Novom Sadu savladao Rad sa 5:0.

Trenutna situacija na tabeli je Crvena zvezda sa 69 bodova, Partizan zauzima drugo mesto sa 58, Vojvodina 55.

Pripremila: Marina Damnjanović Nackov