ZVEZDA PROTUTNJALA KROZ KRUŠEVAC

(16.5.2024) – Fudbaleri Crvene zvezde su savladali Napredak sa 4:0, u okviru šestog kola plej- ofa Superlige Srbije.

Crveno-beli su do prednosti došli u ranoj fazi meča. Igrao se osmi minut kada je Aleksandar Katai proigrao Nikolu Kneževića, koji je uspeo da matira Savića za vođstvo – 1:0.

U samoj završnici prvog poluvremena, Zvezda je uspela da udvostruči prednost, a samo četiri minuta kasnije da dođe i do ogromnih 3:0.

Prvo je Sremčević ispratio loptu koju je poslao Knežević i iz prve matirao Savića u 43. minutu. Bio je to prvi pogodak mladog napadača Zvezde.

Knežević je uspeo da upiše i drugu asistenciju, proigrao je Kataija u prvom minutu nadoknade.

Zvezdin “magiko” je driblingom izbacio čuvara mreže Napretka i rutinski pogodio za 3:0.

Usledilo je nadmetanje na sredini terena, ali nedugo nakon toga crveno-beli su uspeli još jednom da dođu do pogotka.

Odlično je Katai prošao po levoj strani i ubacio loptu na peterac. Sremčević je bio najviši u skoku i glavom pogodio mrežu. Nemoćan je bio Savić – 4:0.