DOBAR ZNAK ZA SRBIJU-KAMERUN REMIZIRAO PROTIV PANAME PRED SP!

Kamerun je u Abu Dabiju odigrao prijateljsku utakmicu sa Panamom pred početak Mundijala u Kataru i remizirao sa 1:1!

Naši fudbaleri imali su prilike da sinoć na delu vide rivala sa kojim ćemo odmeriti snage u grupi na Svetskom prvenstvu.

Jako bleda partija budućeg protivnika može da raduje “Orlove” koji će svim silama napasti prolazak u nokaut fazu.

Kamerun je veoma loše otvorio meč. Panama je imala nekoliko prilika za pogodak tokom prvog dela igre, ali nisu uspeli da ih realizuju.

Kamerunci nisu uspeli da kazne rivala tokom prvog poluvremena, pa je prvi gol viđen tek u drugom poluvremenu.

Čupo-Moting je nakon Bajerna prebacio golgeterski niz i na nacionalni tim, pa je tako u 48. minutu zatresao mrežu rivala za 1:0.

Nakon samo nekoliko minuta Enkudu je imao priliku da duplira prednost, ali je golman Paname bio na visini zadatka i odbranio mu udarac.

Kratko je trajalo vođstvo Kameruna. U 55. minutu susreta Muriljo je izjednačio rezultat golom iz slobodnog udarca i tako postavio ispostaviće se konačan rezultat.

Nastavila je Panama sa napadima, ali je Onana u nekoliko navrata spasio svoju reprezentaciju totalnog fijaska pred početak Mundijala.

Imao je Čopo-Moting priliku u 89. minutu da ponovo donese prednost svojoj ekipi, ali je njegov udarac glavom pogodio stativu i rezultat je ostao nepromenjen.

Ako se po jutru dan poznaje, Kamerunci nisu uspeli da savladaju znatno slabijeg rivala, dok je Srbija skroz “druga zver” u odnosu na Panamu.

IZVOR: MERIDIANBETSPORT