DRAMATIČNA POBEDA IMT-A U NOVOM PAZARU, KOMPLETIRANO 3. KOLO SLS

(14.8.2023) – Fudbaleri IMT-a pobedili su Novi Pazar 4:3 (1:2) posle preokreta u poslednjem meču trećeg kola Superlige Srbije.

Domaćin je tri puta vodio, sve do 85. minuta je imao pobedu u svom džepu, ali je IMT u nadoknadi vremena postigao dva gola i tako došao do prve pobede u domaćem šampionatu

Domaćina je u prednost doveo Adešina u trećem minutu susreta, a samo šest minuta kasnije IMT je izjednačio na 1:1 preko Miloša Lukovića.

Na 2:1 povećao je Mitar Ergelaš, a igrao se 34. minut. Sve do 81. minuta Novi Pazar je imao pobedu, ali je Luković tada još jednom svom klubu doneo izjednačenje i nadu da neće praznih šaka za Beograd.

Samo četiri minuta kasnije, Novi Pazar je opet poveo, a ovaj put strelac je bio Uroš Lazić, ali gosti ni tada nisu odustali. U drugom minutu nadoknade Glišić je treći put doneo izjednačenje IMT, a u 94. minutu Živojinovć je naterao golmana Novog Pazara da četvrti put vadi loptu iz mreže i postavio konačan rezultat.

Novi Pazar posle tri kola ima tri boda, dok IMT ima jedan bod više.